Mládež: Sedmá třída deklasovala Hodonín 14:1

Mládežnický hokej
T ř e b í č – Junioři odehráli o víkendu dvě náročná utkání, v obou zvítězila a usadila se v čele své tabulky. Dorostenci jen těsně podlehli Třinci a poté na domácím ledě udolali sebevědomý Vsetín 3:1, což je zařadilo na třetí místo své soutěže. Žáci 6. až 9. tříd měli za soupeře Hodonín. Úspěšní byli jen deváťáci a osmáci, šesťáci a sedmáci nebodovali zejména proto, že proti nim nastoupila řada ročníkově starších protihráčů. První zápasy odehráli také čtvrťáci a páťáci. Pětka uhrála proti Velmezu remízu, zatímco 4.třída stejného soupeře porazila

Junioři

Třebíč - Šumperk 11:3 (3:0,5:1,3:2)
B: M.Kundela 3, J.Kurial 3, J.Burian 2, R.Kadela, M.Kejda, P.Fila
V souboji neporažených celků se zrodilo jednoznačné vítězství domácích, kteří soupeře přehráli kombinačním hokejem a nasazením. Do půlky zápasu existovalo na ledě jen jedno mužstvo a pouze ztráta koncentrace ke konci utkání umožnila soupeři zkorigovat pro ně hrozivý výsledek.
Znojmo - Třebíč 1:3 (0:2,1:1,0:0)
B: P.Fila, J.Kurial, P.Burián
Tento duel svedl opět mužstva s plným bodovým ziskem a na hře to bylo znát. V tradičním derby si hosté v první třetině vytvořili náskok, který potom v dobře sehraném utkání i díky výbornému výkonu gólmana Pavla Míči udrželi až do konce.

Dorost

Třinec - Třebíč 1:0 (0:0,1:0,0:0)
Hosté sice přečkali tlak domácích v první třetině, ale paradoxem je, že v době kdy se hra ve druhé části vyrovnávala inkasovali jediný gól zápasu a na změně nic nesvedla ani herní převaha třebíčských v poslední třetině.
Třebíč - Vsetín 3:1 (1:1,1:1,1:0)
B: T.Vondráček 2, J.Klíma
Velmi sebevědomý tým se představil na třebíčském ledě a začátek pro hosty také vyšel. Po té se ale ukázalo, že není radno podcenit žádného soupeře. Domácí hru vyrovnali, prosadili se i střelecky a Valachům hřebínek pěkně spadnul. Za předvedenou bojovnost si zaslouží pochvalu celý domácí dorostenecký tým.

9. třída

Třebíč - Hodonín 14:1 (3:0,7:0,4:1)
B: D.Fryauf 5, D.Deveri 3, O.Semerád 2, D.Dočekal 2, E.Krčál, R.Večeřa
Domácí celek po bojovném výkonu podpořeném dobrým bruslením, aktivním pohybem po celé ploše a dobře chytajícím Adamem Wolfem zaslouženě zvítězili.

8. třída

Třebíč - Hodonín 8:2 (2:1,6:1,-:-)
B: L.Paták 2, M.Kazatel 2, P.Balík 2, O.Šulc, M.Vlašín
Zápas byl vyrovnaný do 10. minuty prostřední části, ale potom hosté takříkajíc odpadli. Ve 35. minutě byl zápas ukončen, protože hosté zraněného jediného brankáře odmítli nahradit hráčem z pole.

7.třída

Hodonín - Třebíč 6:0 (2:0,2:0,2:0)
Utkání bylo odehrané v dobrém tempu. Nasazení s bojovností třebíčským nechybělo, ale 14 hráčů ročníkově starších bylo nad jejich síly, k tomu se přidalo pár chyb brankáře, žalostná koncovka a zbytečně vysoká prohra byla na světě.

6.třída

Hodonín - Třebíč 7:2 (5:0,1:0,1:2)
B: D.Jirák 2
Hodonín opět nepřekvapil stažením starších hráčů, k tomu nekompromisní tři sudí, to přivodí respekt každému mužstvu a třebíčští nebyli výjimkou. Než se rozkoukali, tak se domácí trefili 5x do černého a až zlepšený výkon v poslední části mírně zlepšil jejich reputaci.

5.třída

Vel.Meziříčí - Třebíč 3:3 (3:1,0:1,0:1)
B: O.Urban, R.Bartůněk, M.Juráň
Hrálo se na úvod sezóny velice rychlé a bojovné utkání, ve kterém měli třebíčští od poloviny utkání navrch, dokázali srovnat náskok domácích z první třetiny, ale další slibné šance již nevyužili.

4.třída

Vel.Meziříčí - Třebíč 1:3 (0:2,0:1,1:0)
B: J.Všetečka 2, R.Kajnar
Zaslouženým vítězstvím nad houževnatým soupeřem z nedalekého Velkého Meziříčí, vstoupili čtvrťáci SK HS do svojí první mistrovské sezóny hrané na celé ledové ploše.

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál