Mládež: Sedmáci naložili Pelhřimovu 19 gólů

T ř e b í č - Junioři Horácké Slavie odehráli prozatím tři zápasy, připsali si plný bodový zisk a v tabulce jsou na druhém místě se stejným bodovým ziskem jako první Znojmo a Šumperk. Právě ambiciozní Šumperk hostí junioři v pátek od 18:30 hod na domácím stadionu. Dorost nejdříve prohrál v Ostravě, ale na vlastním kluzišti bezpečně přehrál Opavu a vrátil se zpět na 3.místo extraligové tabulky sk. B. Z mládežnických družstev se nejvíce dařilo žákům 7.třídy, kteří deklasovali Pelhřimov a dva body si připsali také za výhru s Kometou Group, když vítězství strhli na svou stranu až osm vteřin před závěrečnou sirénou.

Junioři

F.Místek - Třebíč 2:4 (0:2,1:1,1:1)
B: V.Burian, T.Kaláb, J.Kurial, M.Kundela
Hosté byli v první třetině výrazně lepší, ale časté vylučování domácích nedokázali náležitě využít. Od druhé části se hra vyrovnala a to i díky nekoncentrovanému výkonu hráčů SK, nicméně vítězství a zisk obou bodů si již vzít nenechali.
Třebíč - Uh.Hradiště 8:3 (5:0,1:3,2:0)
B: J.Kurial 2, T.Kaláb 2, M.Kejda, P.Burián, I.Novák, V.Burian
Ve 12. minutě domácí junioři vedli již 5:0, ale pak se svou hrou přizpůsobili hostujícímu celku a prakticky bylo po hokeji. Po prohrané druhé třetině museli trenéři v kabině zvýšit hlas, aby se někteří hráči probrali a to zabralo. Po korekcích v sestavě domácích se hra zlepšila a dvěma góly potvrdili své vítězství.

Dorost

Ostrava - Třebíč 3:1 (1:1,1:0,1:0)
B: D.Vítek
Hosté se sice ujali vedení, ale to v dalším průběhu utkání neudrželi, 3 x inkasovali a na stavu skóre nezměnila nic ani krátká power-play v závěru zápasu.
Třebíč - Opava 6:1 (2:0,2:1,2:0)
B: J.Čtveráček 2, P.Giz, J.Klíma, O.Němec, P.Krutiš
Po čtvrteční prohře si domácí dorostenci opět připsali 3 extraligové body a za předvedený výkon se vůbec nemusejí stydět. Soupeř v úvodu sice naznačil ambice na bodový zisk, ale domácí postupně převzali iniciativu na své hole, proměnili vypracované šance a navíc je v kritických situacích podržel výborně chytající gólman Leoš Mikulka.

9. třída

Třebíč - Pelhřimov 4:4 (2:0,2:2,0:2)
B: D.Deveri 2, T.Bartejs, R.Večeřa
Přestože domácí celé utkání vedli, svůj náskok nedokázali udržet a v poslední minutě se soupeři podařilo vyrovnat.
Kometa Group - Třebíč 3:2 (1:0,1:1,1:1)
B: D.Fryauf, D.Deveri
Hosté podali bojovný výkon, ale projevila se velká marodka v mužstvu, kdy již několikátý zápas hraje devítka jen na dvě kompletní pětky. Výborný výkon podal brankář Adam Wolf.

8. třída

Třebíč - Pelhřimov 11:1 (4:0,5:0,2:1)
B: P.Balík 3, O.Šulc 2, L.Paták 2, N.Marek, M.Vlašín, P.Donutil, D.Dobrovolný
Domácí osmička pokračovala v dobrém výkonu i v tomto utkání a soupeře doslova gólově deklasovala.
Kometa Group - Třebíč 4:2 (2:0,1:0,1:2)
B: P.Balík, O.Šulc
Nešťastné utkání sehráli třebíčští na Rondu, po celé utkání byli sice lepším celkem, ale z vítězství se nakonec radovali domácí.

7.třída

Pelhřimov - Třebíč 1:19 (0:6,1:6,0:7)
B: D.Horký 4, D.Outulný 4, J.Salák 3, M.Švejda 2, N.Kuchera 2, V.Pálka, J.Roupec, P.Vondráček, J.Nechvátal,
Hosté papírově i fakticky slabšího soupeře vůbec nepodcenili, jejich výkon postupně gradoval a jednoznačné vítězství bylo zasloužené.
Třebíč - Kometa Group 5:4 (1:1,0:1,4:2)
B: J.Salák 2, J.Roupec, D.Outulný, V.Pálka
Hrálo se výborné utkání s mnoha šancemi především domácích hokejistů, ale góly stříleli i hosté. Domácí své vítězství doslova vydřeli osm vteřin před koncem utkání, po dokonalém závaru před soupeřovou svatyní.

6.třída

Pelhřimov - Třebíč 3:5 (0:2,2:1,1:2)
B: D.Fortelný, M.Mašek, M.Juráň, M.Bednář, R.Moravec
Do zápasu hostující hráči nastoupili s větší chutí a bojovností a to jim zaslouženě přineslo první bodový zisk v soutěži.
Třebíč - Kometa Group 0:7 (0:1,0:3,0:3)
Třebíčští hráči navázali na výkon z posledního utkání, nasazením a bojovností se snažili na domácím ledě přehrát favorizované Brno, ale několik chyb a neproměnění šancí rozhodly o vysoké porážce.