Mládež: Šesťáci se třemi vítězstvími vyhoupli na druhé místo tabulky

T ř e b í č – Juniorka završila sezónu vítězstvím nad Technikou Brno v poměru 5:2. Deváťáci dvakrát vyhráli a protože jejich největší konkurent – Ytong dvakrát prohrál, mají v posledním zápase ještě teoretickou šanci na vítězství v nadstavbové části. Osmá třída uhlídala doma jeden bod s Jihlavou, ale ve Žďáru se jí nedařilo. Zatím suverénní sedmička sice nejdříve jednoznačně přehrála Znojmo, ale pak dostala neuvěřitelný nášup v Jihlavě a prohrála také doma se Žďárem. Byly to první dvě prohry sedmáků v nadstavbě. Šesťáci zažili úspěšnou sérii a třemi vítězstvími se posunuli na druhé místo tabulky. Čtvrťákům ani páťákům se nedařilo proti lídrovi soutěže – Ytongu

Junioři

Třebíč - Technika 5:2 (2:1,1:0,2:1)
B: P.Raus, J.Kurial, T.Fiala, Vl.Antoň, J.Burin
Domácí junioři předvedli na konec úspěšné hokejové sezóny dobrý výkon, který korunovali celkem pěti góly a ten poslední z hole J.Buriana byl 200 gól v tomto ročníku. Celkově skončili junioři na druhém místě.

9. třída

Třebíč - Jihlava 7:1 (4:1,1:0,2:0)
B: P.Vyhnálek 3, O.Němec 2, M.Molák, D.Křenek
Domácí hráči svého soupeře jednoznačně herně přehráli a o svém vítězství prakticky rozhodli již v první třetině.
Žďár n.S. - Třebíč 1:6 (0:1,0:4,1:1)
B: D.Stahorský 2, P.Vyhnálek, F.Dvořák, M.Sochor, D.Křenek
Hosté měli celé utkání pod svou kontrolou, soupeře k ničemu nepustili a po zásluze si připsali oba mistrovské body.

8. třída

Třebíč - Jihlava 2:2 (1:1,0:0,1:1)
B: D.Deveri, M.Kazatel
Hrálo se utkání dobré úrovně, obě mužstva předvedla řadu pěkných akcí a v bráně domácích se blýskl svým výkonem A.Wolf.
Žďár n.S. - Třebíč 9:4 (2:1,3:2,4:0)
B: J.Svoboda, D.Fryauf, O.Auer, D.Deveri
Hosté se svým soupeřem drželi krok do poloviny utkání, pak ale rezignovali, domácí v poslední části přidali 4 góly a zaslouženě zvítězili.

7. třída

Třebíč - Znojmo 8:1 (6:0,1:0,1:1)
B: D.Deveri 3, P.Balík 2, O.Šulc, M.Vlašín, N.Marek
Domácí celek o svém vysokém vítězství rozhodl již v první třetině a pak utkání jen pozvolna dohrál.
Jihlava - Třebíč 15:0 (6:0,5:0,4:0)
Hosté si v tomto utkání vybrali „klouzavé volno“ a po ostudném výkonu dostali takový nášup, že na něj dlouho nezapomenou.
Třebíč - Žďár n.S. 3:6 (0:1,2:3,1:2)
B: P.Balík, M.Kazatel, T.Bartejs
Domácí vskutku na sobotní výkon nezapomněli, opět působili velmi mátožně, čehož soupeř dokonale využil k vylepšení své bodové bilance.

6. třída

Třebíč - Znojmo 8:3 (3:0,3:0,2:3)
B: N.Kuchera 2, P.Vondráček, D.Horký, J.Roupec, M.Mašek
Domácí přistoupili k prvním dvou třetinám velmi zodpovědně a vytvořili si dostatečný náskok do poslední části, ve které trochu polevili, ale celkové vítězství si nenechali vzít.
Jihlava - Třebíč 1:4 (0:1,1:1,0:2)
B: T.Pelikán 2, D.Sedlář, D.Horký
Hosté předvedli v Jihlavě kolektivní výkon, za který si po právu připsali oba mistrovské body.
Třebíč - Žďár n.S. 9:0 (1:0,4:0,4:0)
B: D.Horký 3, M.Mašek 2, T.Robotka, P.Vondráček, D.Outulný, N.Kuchera
Domácí se v posledním utkání na svém ledě vypjali k výbornému výkonu, předvedli pěkné akce a zaslouženě zvítězili.

5.třída

Ytong - Třebíč 6:1 (2:0,3:1,1:0)
B: P.Bartušek
V posledním utkání sezóny se hostující hráči i přes snaživý výkon proti lídrovi soutěže neprosadili a bodově vyšli naprázdno.

4.třída

Ytong - Třebíč 5:1 (1:0,3:1,1:0)
B: J.Válal
Proti vítězovi soutěže třebíčští mladící bojovali statečně, ale moc šancí v utkání proti vyššímu soupeři neměli.