Mládež: Šesťáci vyprovodili Břeclav 15:0

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Třebíčský dorost po delší pauze zase vyhrál a posunul se o jednu pozici výše - na 8. místo. Junioři vedli nad první Olomoucí nečekaně už 3:0, ale v průběhu zápasu neudrželi skóre ve svůj prospěch a nakonec podlehli 4:6. V dalším utkání proti Havlíčkovu Brodu však potvrdili stoupající formu a zvítězili. Devítka vyhrála kontumačně s Břeclaví, osmička s ní zbytečně ztratila bod v závěru. Břeclav porazili také sedmáci a vysoko i šesťáci. Nedařilo se třebíčskému potěru, když 4. a 5. třídy prohrály svorně nad Hodonínem i Velkým Meziříčím.

Junioři

Třebíč - Olomouc 4:6 (2:0,1:5,1:1)
Branky: J.Krčál, K.Schmidt, M.Přibyl, M.Laš
Třebíčští junioři se v tomto utkání porazili sami a to ve druhé třetině, když svou nekázní a nedisciplinovaností prohospodařili slibný náskok 3:0. Hosté přesilovky využili a už se nedali zastavit.
Havl.Brod - Třebíč 4:6 (0:2,2:1,2:3)
Branky : M.Přibyl 2, M.Slavík, K.Schmidt, M.Laš, M.Vaněk
V dramatickém utkání hosté stále vedli, ale domácí dokázali 2x snížit na rozdíl jediné branky a tak se o celkovém vítězi rozhodlo gólem do prázdné branky při power play domácích.

Dorost

Opava - Třebíč 6:4 (1:1,2:2,3:1)
Branky: L.Dostál 2, P.Burián, V.Burian
Hosté se ve vyrovnaném utkání nedokázali prosadit v koncovce a to o vítězi jednoznačně rozhodlo.
Třebíč - Kometa 5:1 (1:1,2:1,2:0)
Branky: L.Nahodil 2, V.Burian, L.Popela, M.Kejda
Domácí byli po všech stránkách lepší, postupně zvyšovali svůj náskok a utkání tak dotáhli do zasloženého vítězného konce.

9. třída

Břeclav - Třebíč
Nehráno – soupeř k utkání nenastoupil

8. třída

Břeclav - Třebíč 4:4 (2:1,1:3,1:0)
Branky: O.Němec, R.Sochor, D.Fryauf, P.Štěpánek
Hosté měli v utkání navrch a o plný zisk bodů přišli v poslední minutě, po individuální chybě v rozehrávce.

7.třída

Třebíč - Břeclav 3:1 (1:0,0:1,2:0)
Branky: E.Krčál, P.Balík, N.Marek
Ve vyrovnaném utkání se podařilo domácím strhnout vítězství na svou stranu až v průběhu poslední třetiny.

6.třída

Třebíč - Břeclav 15:0 (6:0,5:0,4:0)
Branky: M.Kazatel 5, M.Vlašín 3, J.Salák 3, J.Račák, J.Hrbek, P.Donutil, M.Prášek
Utkání bylo jednoznačnou záležitostí domácího celku, kteří si s chutí zastříleli a vysoce zvítězili.

5.třída

Hodonín - Třebíč 4:0 (1:0,1:0,2:0)
S dobře bruslícím soupeřem dokázali hosté držet krok až do začátku třetí třetiny, kdy obdrželi dva rychlé góly a ty rozhodly.
Třebíč - Vel.Meziříčí 5:7 (2:2,2:2,1:3)
Branky: J.Roupec 2, D.Horký 2, T.Pelikán
Ve vyrovnaném zápase plném nasazení byli hosté nakonec šťastnější a za vítězství si odvezli oba mistrovské body.

4.třída

Hodonín - Třebíč 4:1 (1:1,1:0,2:0)
Branka: J.Donutil
Více než vyrovnaný zápas odehráli hosté s ročníkově starším soupeřem. Dlouho byl stav 1:1 a až v poslední třetině rozhodla o vítězi fyzická převaha domácích. Výborný výkon podali oba třebíčští brankáři Svoboda a Lajkep.
Třebíč - Vel.Meziříčí 2:5 (0:2,1:2,1:1)
Branky: R.Moravec, M.Bednář
Utkání bylo jednoznačně v režii hostí, kteří domácí předčili hlavně v bruslení a zaslouženě si odvezli z Třebíče oba body.