Mládež: Třeťáci zakončili sezónu na výbornou

T ř e b í č - V neděli 6.3.2005 absolvovali hráči 3. třídy v Pelhřimově svůj poslední turnaj v minihokeji, který pořádá ČSLH. Třebíčkým celkům se turnaj velice vydařil. "A družstvo" celý turnaj díky krásné kombinační hře s přehledem vyhrálo. Třebíčské naděje porazily všechny svoje soupeře, ve třech utkáních nastřílely 36 branek a jen 5 jich inkasovaly. "B družstvo" obsadilo druhé místo, když nestačilo jen na domácí mladíky.

Skupina A

Třebíč A - Pelhřimov 8:4
Góly: Pyrochta 3, Abrahám 2, Jar. Tůma 2, Balík
Začátek utkání třebíčským hráčům vůbec nepodařil, když prohrávali 0:2. Poté ale velkou bojovností dokázali zvrátit nepříznivý stav a poprvé svého soupeře porazili.

Třebíč A - Velké Meziříčí 19:0
Góly: Balík 4, Abrahám 3, Bartůněk 2, Pyrochta 2, Jar. Tůma 2, Veškrna 2, J. Dobeš, Hodek, Mejzlík, Oburka
V utkání, do kterého nastoupilo pouze 6 hráčů soupeře bylo o vítězi utkání jasno od začátku. Třebíčští si s chutí zastříleli a na výsledku se brankově podíleli všichni hráči.

Třebíč A - Jinřichův Hradec A 9:1
Góly: Balík 2, Pyrochta 2, Jar. Tůma 2, Abrahám, Mejzlík, Oburka
Ani posledním utkání mladíci Horácké Slavie nezaváhali a s přehledem zvítězili.

Sestava Třebíč A:
Vejmelka - Abrahám, Balík, Bartůněk, J. Dobeš, Hodek, Mejzlík, Oburka, Pyrochta, Jaroslav Tůma, Veškrna

Skupina B

Třebíč B - Pelhřimov 4:6
Góly: Mlynář 2, Caha, Válal
První třetinu vyhráli Třebíčští 2:0. Když ve druhé třetině zvýšili na 3:0, zdálo se, že "B tým" také poprvé porazí svého soupeře. Potom ale třebíčští hráči přestali bruslit a aktivně napadat svého soupeře, čehož domácí tým využil a otočil výsledek utkání.

Třebíč B - Žďár n. Sázavou 3:2
Góly: Mlynář 2, Válal
Ve druhém utkání, které bylo dramatické až do samého závěru mladí Slávisté zabojovali a utkání dovedli do vítězného konce.

Třebíč B - Jindřichův Hradec B 7:1
Góly: Válal 2, Caha, Matov, Mlynář, Urban, Váka
Poslední utkání turnaje již bylo zcela režii Třebíče a vítězstvím hráči vybojovali celkové druhé místo.