Mládež - Třeťáci zakončili sezónu třetím místem na turnaji doma

T ř e b í č – Sice trochu opožděně, přesto bychom vás rádi informovali o tom, jak dopadl závěrečný turnaj žáků třetích tříd, který se konal 27.3.2004 v Třebíči. Žáci se rozloučili se sezónou turnajem, na který přijaly pozvání celky Komety Brno, Havlíčkova Brodu a Frýdku-Místku. Turnaj se hrál na celé hřiště s hrací dobou 2x15 minut. Třebíčští mladíci do té doby sehráli pouze 2 přátelská utkání na celé hřiště, takže to byla první větší herní a fyzická prověrka. Nakonec obsadili pěknou třetí příčku. Na ledě bylo patrné, že od počátku sezóny udělali kluci velký pokrok, na čemž se podíleli nejen oni, ale nemalou měrou svou péči také trenéři a rodiče.

Výsledky:

Třebíč - Kometa Brno 0:5
V zahajovacím zápase turnaje nedokázali domácí hráči překonat hostujícího gólmana a po spoustě neproměněných šancích vysoko prohráli.

Třebíč - Havlíčkův Brod 3:1
Góly: Abrahám, Jaroslav Tůma, Bartůněk
V dalším utkání hráči Horácké Slavie prolomili střeleckou smůlu z prvního utkání a porazili svého soupeře.

Třebíč - Frýdek-Místek 2:5
Góly: Jaroslav Tůma, Balík
V poslední zápase Třebíčští dokázali během půl minuty otočit zápas z 0:1 na 2:1. Poté ale vzal vše do svých rukou jediný hráč Frýdku-Místku, který čtyřmi góly otočil vývoj utkání na stranu soupeře.