Mládež : V nadstavbě si zatím nejlépe vedou sedmáci

T ř e b í č – Po vánoční přestávce se opět rozběhly soutěže mládeže. V 1.lize juniorů byla zvýšená pozornost věnována souboji o první místo mezi Jihlavou a HS Třebíč. Ve šlágru kola nakonec zůstaly všechny body v domácí Jihlavě, která tak zvýšila náskok v čele soutěže na čtyři body. Mezi velký úspěch patří také vítězství extraligového dorostu, jenž v domácím prostředí zdolal po výborném výkonu Pardubice. Žákovské kategorie rovněž vstoupily do nadstavbové části. Na rozdíl od mužů a juniorů se žákům proti Jihlavě dařilo a ze čtyřech zápasů ztratili jen bod za jednu remízu. Hůře se jim však vedlo proti Znojmu a s Ytongem dokonce bodovali jen sedmáci, kteří v Brně vyválčili bod. Páťákům se proti Pelhřimovu dařilo, čtvrťákům nikoliv.

Junioři

Třebíč - Prostějov 7:2 (1:0,4:2,2:0)
B: L.Popela, J.Vlašín, T.Kaláb, P.Burián, T.Fiala, L.Nahodil, M.Jánský
V prvním kole nadstavbové části o postup si domácí se svým soupeřem poradili a i přes mnohé chyby ve své herní činnosti dokázali zvítězit jednoznačným rozdílem.
Jihlava - Třebíč 3:2 (2:1,1:1,0:0)
B: P.Burián, T.Bulička
V důležitém utkání o čelo tabulky, kterému přihlíželo více jak 300 diváků, se hostům nepodařilo soupeře porazit a ten zvýšil svůj náskok na čtyři body. Hosté se ujali vedení, ale domácí ještě v první třetině otočili na 2:1 a ve druhé části přidali třetí gól. Hosté dokázali snížit a ve třetí třetině si vytvořili obrovský tlak (počet střel 4-22), ale ke kýženému gólu to nevedlo.

Dorost

Litvínov - Třebíč 5:1 (2:0,2:1,1:0)
B: D.Vítek
Hosté hráli se svým soupeřem vyrovnaný zápas, ale nedařilo se jim střelecky a to bylo pro vývoj utkání rozhodující.
Třebíč - Pardubice 3:1 (1:0,2:0,0:1)
B: I.Novák, A.Horký, L.Němec
Domácí podali velmi dobrý výkon v obranné činnosti a když k tomu přidali tři pěkné góly, bylo z toho důležité vítězství nad velmi silným soupeřem.

9. třída

Třebíč - Znojmo 4:3 (3:0,1:2,0:1)
B: D.Stahorský, M.Dočekal, D.Křenek, T.Vondráček
Odehrálo se výborné utkání, ve kterém domácím vyšla první třetina a v další části se tento náskok ukázal jako rozhodující.
Třebíč - Ytong 2:5 (0:2,1:2,1:1)
B: M.Dočekal 2
Domácím proti velice kvalitnímu soupeři nevyšla tentokrát první třetina a pak se jim i přes velikou snahu nedařilo vstřelit více branek než bylo k vítězství zapotřebí.
Jihlava - Třebíč 2:9 (1:3,1:4,0:2)
B: D.Křenek 2, T.Vondráček 2, M.Dočekal 2, P.Krutiš, O.Němec, M.Sochor
Hosté předvedli na ledě soupeře dobrý a kombinační hokej, přesně stříleli a zaslouženě vysoko zvítězili.

Devátá třída dala jihlavskému soupeři devět gólů

8. třída

Třebíč - Znojmo 0:4 (0:0,0:2,0:2)
Domácí hráči zklamali v koncovce, v obranné činnosti i v bojovnosti a za to se body neberou.
Třebíč - Ytong 3:7 (1:1,1:4,1:2)
B: D.Fryauf 2, D.Dočekal
Domácí hráli dobře první třetinu, ale pak vlastními chybami „posadili soupeře do sedla“, ten toho využil a odvezl si oba body.
Jihlava - Třebíč 4:4 (2:2,0:0,2:2)
B: D.Dočekal, E.Krčál, R.Gothard, D.Fryauf
Odehrálo se utkání průměrné úrovně a remíza byla za předvedené výkony obou celků spravedlivá.

7.třída

Znojmo - Třebíč 3:7 (1:3,1:1,1:3)
B: M.Vlašín 4, L.Krejčí, N.Marek, L.Paták
Hosté měli utkání od počátku jednoznačně pod kontrolou, postupně zvyšovali svůj náskok a zaslouženě si připsali oba body.
Ytong - Třebíč 2:2 (0:1,1:0,1:1)
B: P.Balík 2
Hosté se ujali vedení, ale soupeř dokázal srovnat a když v poslední třetině padl jeden gól na každé straně, byla z toho plichta.
Třebíč - Jihlava 6:5 (0:0,5:3,1:2)
B: M.Vlašín 2, O.Šulc 2, L.Paták, P.Balík
Velké drama se odehrálo na třebíčském ledě se šťastným koncem pro domácí, kteří si vítězství za předvedený výkon zasloužili.

6.třída

Znojmo - Třebíč 2:0 (1:0,0:0,1:0)
Ve vyrovnaném utkání se trefili do černého bohužel jen domácí hráči a to bylo rozhodující.
Ytong - Třebíč 3:2 (1:2,0:0,2:0)
B: J.Nechvátal, J.Roupec
Dvě třetiny byli hosté lepším týmem, ale v závěrečné třetině náskok neudrželi a těsně utkání prohráli.
Třebíč - Jihlava 8:1 (5:1,1:0,2:0)
B: P.Ošmera 2, J.Roupec 2, D.Outulný 2, L.Fiala, J.Nechvátal
Domácí měli výborný nástup do zápasu a rychle se ujali vedení, které v průběhu dalších třetin kontrolovali a soupeře jednoznačně přehráli kolektivním výkonem celého družstva.

5.třída

Třebíč - Pelhřimov 7:1 (3:0,3:1,1:0)
B: M.Juráň 3, J.Sobotka 2, M.Bednář, P.Bartušek
Domácí hráči nastoupili do zápasu s velkou chutí, svého soupeře přehráli ve všech směrech za zasloužené vítězství patří pochvala celému hráčskému kolektivu.

4.třída

Třebíč - Pelhřimov 2:4 (0:0,2:2,0:2)
B: R.Bartůněk, F.Pyrochta
Ve vyrovnaném utkání rozhodl větší důraz hostů před brankou domácích a střelecká nemohoucnost třebíčských mladíčků.