Mládež: Žáci 6. - 9. tříd proti Hodonínu uspěli stoprocentně

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Přestože třebíčští junioři o víkendu prohráli jeden ze svých dvou duelů na ledě soupeře, vedou tabulku s lepším skóre před Jihlavou. Byla to jejich teprve druhá prohra letos. Během následujícího víkendu je čekají dva zápasy na vlastním ledě proti Kopřivnici a Technice Brno. Žáci 6. až 9. třídy si svorně poradili se soupeřem z Hodonína. Nade vše ční výsledek deváťáků, kteří svého soupeře porazili 20:0 a osmi brankami přispěl David Křenek.

Junioři

Šumperk - Třebíč 2:3 (0:0,1:2,1:1)
B: D.Pálka, P.Raus, L.Sobotka
Hrálo se velmi kvalitní utkání, ve kterém se po bezbrankové první třetině ujali domácí vedení hned v první minutě druhé části. Hosté zabojovali a ve 25. a 27. minutě otočili skóre ve svůj prospěch. Velký boj pokračoval i v poslední třetině a domácím se podařilo při vlastním oslabení využít chybující třebíčskou rozehrávku k vyrovnání. Dramatický závěr patřil hostům, když při závěrečném velkém tlaku v čase 59:44 skórovali a odvezli si domů oba body.
Prostějov - Třebíč 4:3 (0:2,3:1,1:0)
B: L.Sobotka, L.Nahodil, J.Kurial
Hosté začali v utkání sebevědomě a jejich vedení 2:0 po první třetině bylo zasloužené. Hra domácích je ale po přestávce zaskočila a po obdržených třech brankách jen horko – těžko srovnali na 3:3. Rozuzlení přišlo opět až v závěru, kdy při drtivém tlaku třebíčských se podařilo domácím z ojedinělého útoku dát gól, který znamenal druhou porážku SK HS v soutěži.

Dorost

Ostrava - Třebíč 3:2 (0:1,2:1,1:0)
B: Vlček, Adámek
Hosté se dokázali v utkání ujmout dvakrát vedení, to ale nedokázali udržet, chybovali a soupeř toho dokázal využít ke zvratu.
Třebíč - Vítkovice 3:6 (1:2,1:2,1:2)
B: L.Němec, R.Novák, K.Kesner
Pěkné, bojovné, bruslařsky náročné utkání vyhráli díky důrazu před brankou a v koncovce hostující hráči z Vítkovic.

9. třída

Třebíč - Hodonín 20:0 (9:0,4:0,7:0)
B: D.Křenek 8, M.Molák 4, O.Němec 3, T.Vondráček 2, P.Krutiš, M.Sochor, P.Vyhnálek
Jak výsledek naznačuje, byla to jednoznačná záležitost domácího celku, který soupeře prakticky k ničemu nepustil. V utkání se blýskl osmi brankami David Křenek, který dal chlapcům z Hodonína mimo jiné jubilejní desátý i dvacátý banán.

8. třída

Třebíč - Hodonín 8:1 (4:0,2:1,2:0)
B: D.Deveri 3, L.Uhlíř, D.Fryauf, R.Gothard, O.Auer, D.Dočekal
Domácí hráči rozhodli utkání ve svůj prospěch již v první třetině díky aktivní a zodpovědné hře. Pochvalu zaslouží první útočná řada i s obrannou dvojicí.

7.třída

Hodonín - Třebíč 3:4 (1:3,1:1,1:0)
B: N.Marek 2, P.Balík, O.Šulc
Hostující celek si vytvořil v první třetině náskok, který se mu podařilo zodpovědnou hrou udržet až do závěrečné sirény.

6.třída

Hodonín - Třebíč 5:4 (2:1,3:1,0:2)
B: P.Vondráček, T.Pelikán, D.Outulný, N.Kuchera
Domácí v utkání zvítězili díky většímu důrazu v koncovce a hosté pouze v závěru třetí třetiny korigovali výsledek.

5.třída

Žďár n.S. - Třebíč 2:2 (1:0,0:1,1:1)
B: R.Sochor, M.Mašek
Ve vyrovnaném utkání domácí dvakrát vedli, ale hráčům SK HS se podařilo vyrovnat i díky závěrečné power play. Oporou hostujícího celku byl výborně chytající gólman Bednář.

4.třída

Žďár n.S. - Třebíč 1:3 (0:2,0:1,1:0)
B: F.Pyrochta 2, J.Jahoda
Domácí hráče zachránili od vysoké porážky vynikající výkony obou brankářů a střelecká nemohoucnost hostů, když se nedokázali trefit ani do prázdné brány. Téměř celý zápas se hrálo pouze v obranné třetině domácího celku.

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál