Mladší dorostenci v přátelském utkání porazili extraligový Hodonín

T ř e b í č - Po vánočních svátcích dne 28.12.2013 nastoupili na třebíčský led mladší dorost SK HS Třebíč a extraligový SHK Hodonín. Od první třetiny se hrál rychlý a bojovný hokej s tvrdou hrou do těla, na kterou je Hodonín zvyklý z extraligy. Mladé Bílé hvězdy se ale nezalekly a velice rychle se přizpůsobily tvrdé hře soupeře a první třetinu vyhrály 1:0. Ve druhé třetině svojí hrou otočil nepříznivý stav na svoji stranu Hodonín a po druhé třetině vedl 2:3. Do třetí třetiny šli Třebíčští s přesvědčením vyhrát a soupeře, se dá říci, že už k ničemu nepustili. Svědčí o tom poměr střel 14:2 pro domácí. Třetí třetinu vyhráli domácí 4:0, a tak celkové vítězství patřilo domácímu celku.

SK HS Třebíč - SHK Hodonín 6 : 3

(1:0, 1:3, 4:0)

Góly a asistence: 7. Ferda (Březka), 32. Ferda (Sigmund), 52. Strnad M. (Sigmund), 53. Ferda, 57. Michálek (Erat), 58. Ferda (Novák, Sigmund) – 23. Machálek, 37. Machálek (Špírek), 40. Machálek (Ščecina)

Sestava SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal, Trnka - Strnad T., Valík, Procházka "A", Erat "A", Svoboda, Slabý, Pelikán - Strnad M., Novák "C", Sigmund, Michálek, Březka, Ferda, Nejedlý, Bednář, Dvořák.

Rozhodčí: Brabec - Horký, Mejzlík

Vyloučení: 5 : 5

Využití: 0 : 1

V oslabení: 0 : 0