T ř e b í č - V neděli 4. prosince odpoledne se Zimní stadion Města Třebíče - MANN + HUMMEL ARENA zaplnila bruslaři, mezi kterými převažovali menší děti v doprovodu rodičů. Na ledové ploše ale kroužila i odrostlejší mládež, někteří účastníci na sobě měli i dresy Horácké Slavie. Ptáte se co je na stadion přilákalo?

Fotografie z Mikulášského bruslení NAJDETE ZDE

Bylo to Mikulášské bruslení s autogramiádou hráčů Horácké Slavie, které pořádal právě třebíčský hokejový klub ve spolupráci s občanským sdružením KADET.

Bruslení chtiví návštěvníci si mohli jednu a půl hodiny užívat ledu, který prozatím letošní zima na venkovních kluzištích nenabídla. Krátce po patnácté hodině přišel přímo na ledovou plochu Mikuláš, Čert a Anděl, kteří přítomné děti odměnili sladkostmi a psacími potřebami. K získání malého dárku stačilo málo, zazpívat na mikrofon krátkou písničku.

Bruslení pak probíhalo až do 16:00. To byl totiž čas, na který byl určen začátek autogramiády hokejistů Horácké Slavie. Podpisové karty, kterých měli Martin Čech, Milan Přibyl, Šimon Hrubec, David Dolníček a Martin Dočekal k dispozici po osmdesáti kusech doslova mizely ze stolu. Zájemci si mohli zakoupit i zbrusu nový plakát a kalendář Horácké Slavie, který bude k dostání i ve stánku Fanshopu při utkáních mužů.

Po autogramiádě pak následovalo od 17:00 extraligové utkání mladšího dorostu, v němž třebíčští mladíci vyzvali soupeře z Havlíčkova Brodu. A ti, kdo na zápas zůstali určitě nemají čeho litovat. Viděli totiž hokejové drama se vším, co k tomu patří. Domácí nejprve 0:2 prohrávali, ale ve třetí třetině dokázali vyrovnat, prodloužení nerozhodlo a v nájezdech pak mladí Horáci urvali druhý bod za vítězství 3:2.

Děkujeme všem za návštěvu, příjemnou pohodovou atmosféru a těšíme se nashledanou buď na některém z dalších bruslení veřejnosti, nebo na utkáních Horácké Slavie, ať už týmu mužů, nebo některého z mládežnických družstev.

Pátý ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější!