Obrazem: Rehabilitaci absolvují i hokejisté HST, využili bazén v nemocnici Třebíč
7.6.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

Obrazem: Rehabilitaci absolvují i hokejisté HST, využili bazén v nemocnici Třebíč

T ř e b í č - Nejen posilovna, běhání a práce v terénu. Důležitá je v letní přípravě i rehabilitace. Právě z rehabilitační tréninkové jednotky v bazénu a vířivce třebíčské nemocnice nyní přinášíme několik fotografií. Hokejisté zde pracovali pod odborným dohledem vedoucí fyzioterapeutky - Markéty Zahrádkové, Cert. MDT. (foto: Petr Palovčík - nemocnice Třebíč)


Fyzioterapeutka Markéta Zahrádková se o hokejisty Horácké Slavie Třebíč stará už několik sezon. Rozhovor o tom, co hokejisty nejvíce trápí, si můžete přečíst ZDE.


 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Zveme děti a rodiče na sobotní akci TÝDEN HOKEJE, radit jim bude i Michal Mikeska

T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč zve všechny děti a jejich rodiče na zimní stadion. Už zítra v sobotu 23. září v 10:30 má totiž na Zimním stadionu města Třebíče . MANN+HUMMEL ARENĚ zastávku celostátní akce TÝDEN HOKEJE. K týmu zkušených trenérů, kteří budou dohlížet na děti, radit jim a rozdávat informace přítomným rodičům, přibylo jedno velmi známé jméno. Je jím třebíčský odchovanec, reprezentant a extraligový šampion Michal Mikeska, současný kouč mladšího dorostu Pardubic. Michal bude k dispozici nejen rodičům, kterým může pomoci cennou radou bývalého reprezentanta, a extraligového šampiona, ale i samotným dětem. Pro ty je navíc připraven hodotný dárek v podobě reprezentačního dresu. Více informací v odkazu níže.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS