Obrazem: Rehabilitaci absolvují i hokejisté HST, využili bazén v nemocnici Třebíč
7.6.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

Obrazem: Rehabilitaci absolvují i hokejisté HST, využili bazén v nemocnici Třebíč

T ř e b í č - Nejen posilovna, běhání a práce v terénu. Důležitá je v letní přípravě i rehabilitace. Právě z rehabilitační tréninkové jednotky v bazénu a vířivce třebíčské nemocnice nyní přinášíme několik fotografií. Hokejisté zde pracovali pod odborným dohledem vedoucí fyzioterapeutky - Markéty Zahrádkové, Cert. MDT. (foto: Petr Palovčík - nemocnice Třebíč)


Fyzioterapeutka Markéta Zahrádková se o hokejisty Horácké Slavie Třebíč stará už několik sezon. Rozhovor o tom, co hokejisty nejvíce trápí, si můžete přečíst ZDE.


 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Třebíčští poráží podruhé v sezóně Frýdeckomístecké, v sobotu vyzvou Vsetín

T ř e b í č - Zápas ve Frýdku–Místku se nesl ve znamení premiérových tref třebíčských hráčů. Ale pojďme hezky popořádku. Hosté v utkání od čtrnácté minuty prohrávali. Jenže spíše nezaslouženě, protože od začátku utkání byli aktivnějším mužstvem. Jejich aktivita pokračovala i ve druhé třetině, odměna přišla hned v jejím úvodu, kdy se poprvé v sezóně prosadil Petr Kratochvíl. Ten dostal puk do sítě chytře odrazem od vyjetého brankáře domácích. O čtyři minuty později šly Bílé hvězdy do vedení po spolupráci Luboš Horký – Michal Vodný a po dalších třech minutách hry se radoval ze druhé trefy v sezóně Tadeáš Král a hosté vedli už 3:1. Čtvrtý gól byl premiérovou trefou sezóny pro Tomáše Mlynáře a pojistkou tříbodové výhry hráčů s bílou hvězdou na hrudi. Už v sobotu čeká Třebíč atraktivní souboj s hosty ze Vsetína.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS