Odreagování na motokárové dráze, nejrychlejší byl Petr Burián

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V Třebíči Borovině na motokárové trati Kart centra strávili dnes hokejisté Horácké Slavie příjemné dopoledne. Po včerejších testech přišel tenhle odpočinkový den všem vhod. Nejprve se jel závod družstev, poté následoval boj o nejrychlejší kolo. Hokejisté v sobě nezapřeli soutěživost a na trati byly k vidění tvrdé souboje o každý metr asfaltu.
Fotografie najdete TADY .

Velmi úspěšný den zažil Petr Burián. Jeho tým nejprve vyhrál závod družstev, ve druhé části dopoledne pak sám zajel nejrychlejší kolo. O výsledky však v tomto klání rozhodně nešlo. Po celou dobu závodu byla na všech znát dobrá nálada a spokojenost. Vždyť deset týdnů hráči neznali odpočinek, poctivě se připravovali a na výsledcích výstupních testů je to znát.

12. místo: Kamil Pokorný – čas neudán

Soutěže se zúčastnilo 32 členů mužstva a realizačního týmu.

Před zaslouženou dovolenou si hráči tedy užili trochu zábavy na motokárové dráze.
Zítra odpoledne je ještě od 17:30 čeká fotbalový zápas na hřišti v Šebkovicích, poté se rozjedou k rodinám a na dovolenou. Znovu se pak sejdou 23. července, 27. července poprvé vyjedou na led a 31. července sehrají první přípravný duel v Mladé Boleslavi. Svým fanouškům se poprvé v přípravném utkání představí v úterý 5. srpna, kdy přivítají od 18:00 na domácím ledě Techniku Brno.

HST se zúčastní Soboty v pohybu, pojďte do toho s námi!

včera

Zažij ten nejlepší hokej na turnaji – vstupenky na finálový víkend MS jsou stále k dispozici