Páťáci se s úspěšnopu sezónou rozloučili druhým místem

T ř e b í č - Posledním týmem, který si v sezóně 2008-09 vyslechl z tribun Zimního stadionu Města Třebíče – Mann+Hummel Areny potlesk, bylo mužstvo páté třídy. Stalo se tak v neděli 23. Března krátce před sedmou hodinou odpolední při vyhlášení výsledků turnaje pátých tříd, na němž Horáci obsadili druhé místo za vítězným týmem Uherského Hradiště.

Fotografie z akce najdete TADY.

29. 3.2009 turnaj 5. tříd Třebíč

Sestava: Loubal, Šoustal Trnka - Sysel, Erat - Šarka, Valík – Wasserbauer, Kabelka Ferda - Novák - Kučera, Mlynář - Bednář – Sigmund, Procházka- Březka -Slabý

systém: hrál každý s každým 2 x 15 minut.

1. zápas

Třebíč – Kometa Úvoz 1:1
(0:0 1:1)

branky: Mlynář

Výborný zápas, který měl jen jednu vadu na kráse a to neproměňování i těch největších šancí. Po první třetině jsme mohli vést o tři branky a nikdo by se nedivil. Bohužel to bylo 0:0 a brankář hostí byl hvězda. Když jsme dali pět minut před koncem Branku, tak na ní soupeř z ojedinělého protiútoku dokázal odpovědět a byla tady první remíza.
Nejlepší hráč HS: David Kučera

2. zápas

Třebíč - Tábor 1:1
(0:0 1:1)

branky: Novák (Mlynář)

Tak tenhle zápas nám moc nevyšel, ale musím přiznat, že soupeř z Tábora zahrál moc dobře, ujal se vedení a my byli rádi za vyrovnání tři minuty před koncem a remízu.
Nejlepší hráč utkání: Jiří Slabý

3. zápas
Třebíč – Uherské Hradiště 5:5
(4:3 1:2)

branky: Sigmund (Mlynář), Ferda (Slabý), Procházka (Březka), Ferda, Novák (Kučera)

Ani ve třetím zápase jsme nevyhráli, ale měli jsme k výhře nejblíže. Vstup do zápasu jsme měli dobrý a ujali se vedení 2:0, ale stačilo trochu nepozornosti a už bylo 2:2. Poté jsme se ještě třikrát ujali vedení a to poslední trvalo až do soupeřovy power-play. Tam jsme nejdříve netrefili prázdnou branku a potom inkasovali vyrovnávací gól.
nejlepší hráč HS: Matěj Novák 4. zápas

Třebíč -Slavia Praha 7:0 (5:0 2:0)

branky: Mlynář (Wasserbauer), Kučera (Sigmund), Novák, Slabý (Ferda), Kučera (Sigmund), Mlynář, Kučera

Proti Slavii, která přijela s nejmladším mužstvem turnaje, jsme zahráli dobrý hokej a ten znamenal vysoké vítězství 7 : 0 a druhé místo v turnaji.

5. Slavia 0 bodů

Nejlepším útočníkem turnaje byl vyhlášen hráč H.S.Třebíč Tomáš Sigmund.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za předvedený výkon nejen v turnaji, ale za celou sezónu a ta byla doopravdy výborná.

Dále bych chtěl poděkovat:
H.S.Třebíč za poskytnutí ledové plochy a zázemí na ZS po celou sezónu, všem sponzorům a to jmenovitě:
I&C-energo, ČEZ,a.s., Jaderná elektrárna Dukovany, O2, Astro, Lukáš, Hotel Atom s.r.o., H+H s.r.o., CAHOVO PEKAŘSTVÍ, Enviro s.r.o., VODAK Print s.r.o., Českomoravská stavební spořitelna, TEDOM Třebíč, p.Slabý, LÉKÁRNA Vltavínská, Lékarna nemocnice Třebíč, Bazar p. Jaroš, paní Valíková, Veškrnova cukrárna Třebíč, Salleko s.r.o., Motoservis Pražan ZON, s.r.o. Třebíč, Net expert, Unpro, K-Top s.r.o.,

Velké poděkování rodičům za pomoc při organizování celého turnaje a celoroční spolupráci. Také panu Mojmíru Volfovi trénérovi brankářů, Jirkovi Mokrému a redakci stránek H.S. Třebíč za zveřejňování výsledků, řidičům BK BUSU, že nás vždy včas odvezli a v pořádku dovezli zpět.
Rovněž bych chtěl poděkovat svým kolegům a to Lukáši Slámovi, Jirkovi Burianovi ml., vedoucímu mužstva Jiřímu Loubalovi a Jitce Bednářové.