Páťáci vybojovali v Táboře stříbro

T ř e b í č - Ve dnech 20. a 21. března 2009 se družstvo páté třídy Horácké Slavie zúčastnilo turnaje v Táboře. Mladí Horáci v turnaji pouze jednou prohráli a to s pozdějším vítězem celého podniku, týmem Třince. Ostatní čtyři klání skončila vítězstvím třebíčských barev, což znamenalo konečné druhé místo v turnaji. Už neodmyslitelně k týmu páté třídy patří výborná parta rodičů, kteří mužstvu dělají vždy vynikající kulisu pro jeho zápasy.

20. - 21. 3.2009 TURNAJ 5.TŘÍD TÁBOR

sestava: Loubal, Šoustal Trnka - Wassebauer, Šarka – Erat Ferda - Ondráček - Kučera, Mlynář - Bednář – Sigmund, Březka – Slabý – Procházka,

Společná fotografie po úspěšném vystoupení páťáků na turnaji v Táboře.

systém: hrál každý s každým 2 x 15 minut.

1. zápas
Třebíč - Příbram 3:1 ( 0:1 3:0 )
branky: Slabý (Ondráček),Wassebauer, Březka (Mlynář)

Tak v tomhle zápase jsme byli ještě v autobuse, první třetina byla hrozná a až druhá třetina znamenala zlepšení a obrat v zápase. Ale celkově se nám tento zápas vůbec nepodařil.

2. zápas
Třebíč – Jastrzebie (PL) 3:1 ( 1:1 2:0 )
branky: Sigmund (Mlynář), Mlynář (Sigmund,Bednář), Březka,

Tohle byl jiný zápas a jestli jsme klukům po zápase umyli hlavu, tak za tento zápas zasloužili velkou pochvalu. Soupeř byl urostlý a i starší, ale my jsme ho za celý zápas, dá se říci, k ničemu nepustili a jen kdybychom měli přesnější mušku, mohl být rozdíl ve skóre větší.

3. zápas
Třebíč - Trnava 1:0 ( 0:0 1:0 )
branky: Bednář ( Mlynář )

Zápas nedosahoval kvalit minulého zápasu, ale byl veden v rychlém tempu a byl napínavý až do konce. Opět jsme nebyli schopni proměnit velké šance a tak o zápase rozhodla až střela Petra Bednáře 3 minuty před koncem.

4. zápas
Třebíč - Třinec 1:7 ( 0:4 1:3 )
branky: Mlynář

Tak opět ráno, opět z naší strany ospalý hokej, tentokrát ale proti nám stál soupeř, který převyšoval všechny o třídu. Jeho skóre ze tří zápasů mluvilo samo za sebe 24:0. Mysleli jsme si, že budeme soupeři více vzdorovat, ale moc jsme toho neukázali a tak měl Třinec cestu k vítězství otevřenou. Za14 dní na mistrovství republiky v Brně to bude velký favorit na vítězství v turnaji.

5. zápas
Třebíč - Tábor 4:0 ( 4:0 0:0 )
branky: Slabý ( Mlynář ), Procházka, Ferda TS, Slabý (Ondráček, Mlynář)

Po ranním probuzení s Třincem a s přeházenou sestavou jsme se hned od první minuty pustili do pořadatele z Tábora a zahráli jsme výbornou první třetinu, která rozhodla celý zápas. Tentokrát jsme už ustrašeně nevypadali a bylo to hned vidět na skóre. Tímto vítězstvím jsme potvrdili druhé místo v turnaji a můžeme konstatovat, že turnaj byl pro nás úspěšný, i když by to mohlo být ještě lepší.