Přehled výsledků žákovských týmů Horácké Slavie

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Ze žákovských týmů Horácké Slavie se o minulém víkendu nejlépe dařilo deváťákům, kteří oba své zápasy vyhráli. Michal Vlašín dokázal v těchto dvou utkáních nastřílet čtyři branky. Jednu remízu a jednu porážku dokázali shodně uhrát osmáci i sedmáci. Šestá třída inkasovala od Jihlavy potupnou desítku a Hodonínu podlehla o jediný gól. Pátá i čtvrtá třída poněkud smolně remizovala se Žďárem. V tabulkách jsou na tom nejlépe hráči deváté třídy, kteří svoji soutěž vedou. Ve společné tabulce 6 – 9 tříd patří Horácké Slavii čtvrté místo.

4. třída
HS Třebíč - Žďár nad Sázavou 6 : 6 ( 3:3, 0:3, 3:0 )
Když v šesté minutě byl stav 2:0, mysleli si domácí, že už se jim nemůže nic stát a taky podle toho vypadal další průběh zápasu. Bez bojovnosti, nasazení, bruslení a střelby soupeř nejen vyrovnal hru, ale ve druhé třetině se ujal vedení třígólovým rozdílem. Až důrazná domluva v kabině zapříčinila tlak domácího mužstva, který přinesl vyrovnání zápasu na 6:6 a došlo tak ke spravedlivé dělbě bodů.
Branky: Mlynář 4, Slabý, Novák.

5. třída
Třebíč - Žďár n. S. 4 : 4 ( 3:1, 0:1, 1:2)
Branky: 5.V. Michálek (Š. Samuel), 10. P. Matov (A. Paroulek), 12. R. Kajnar (P. Matov), 38. R. Kajnar (P. Matov).

Sestava: P. Matov, R Kajnar, A. Paroulek, J. Wasserbauer, D. Kabelka, V. Michálek, L. Lupač, Š. Samuel, M. Paliga, L. Hort, D. Pokorný, P. Svoboda, O. Komárek - T. Kotrba, M. Novák, A. Dobeš

Poprvé se třebíčští páťáci představili před domácím publikem. První třetinu jsme soupeře jasně přehráli a byli jsme lepším mužstvem. Další dvě třetiny se naši hráči přizpůsobili hře soupeře a ten v závěru utkání vyrovnal hru i skóre.

6. Třída:
Hodonín - Třebíč 4:3 (0:2, 4:1, 0:0)
Branky: 1.J.Tůma (J.Šimka), 16. R.Moravec (J.Abrahám), 35. R.Bartůněk (M.Mejzlík).

Sestava: K.Vejmelka, D.Svoboda - P.Veškrna, J.Šimka, A.Oburka, T.Balík, M.Štveráček, T.Hodek - R.Moravec, J.Abrahám, J.Tůma -R.Bartůněk, M.Mejzlík, F.Caha - O.Urban, P.Matov, J.Válal

Třebíčští hráči byli do poloviny zápasu lepším týmem, vedli 2:0, ale poté dovolili domácím hráčům otočit stav na 4:2. I nadále měli Třebíčští více šancí, ale bohužel neproměnili i ty nejvyloženější šance a smolně prohráli.

Třebíč - Jihlava 1:10 (0:3, 0:2, 1:5)
Branka: 43. M.Mejzlík (O.Urban).

Sestava: K.Vejmelka, D.Svoboda - A.Oburka, J.Šimka, J.Dobeš, T.Hodek, M.Štveráček, V.Dobeš - D.Fortelný, J.Tůma, D.Jirák -R.Bartůněk, T.Balík, M.Mejzlík - O.Urban, J.Válal, F.Caha

Domácí hráči začali ustrašeně, hosté se lehce ujali vedení 2:0. Poté Třebíčští drželi stav až do konce třetiny, kdy inkasovali potřetí. Domácím se podařilo vstřelit čestný úspěch až za stavu 0:6, fyzicky vyspělejší hosté si odvezli oba body.

7.Třída:
Hodonín - Třebíč 7:2 (2:0, 3:1, 2:1)
Branky: 38. M.Bednář, 55. M.Juráň (J.Donutil).

Sestava: V. Bednář - M. Neveselý, F. Pyrochta, V. Keselica, J. Donutil, L. Tvarůžek - R. Sochor, M. Mašek, M. Bednář, V. Jahoda, M. Juráň, J. Sobotka, D. Fortelný, T. Burián, D. Jirák

Proti silově i věkově vyspělejším domácím hosté pouze bojovali o přijatelný výsledek.

Třebíč - Jihlava 4:4 (1:2, 3:0, 0:2)
Branky: 3. M. Bednář (V. Jahoda), 23. T. Burián (M. Juráň), 29. J. Abrahám (M. Mašek, F.Pyrochta), 40. M. Bednář (M. Juráň).

Sestava: V. Bednář - M. Neveselý, F. Pyrochta, V. Keselica, J. Donutil, P. Veškrna, L. Tvarůžek - V. Jahoda, M. Mašek, M. Bednář, M. Juráň, J. Abrahám, R. Sochor, R. Moravec, T. Burián

Jihlava přivezla do Třebíče silné mužstvo, ale jen díky výškové a věkové převaze. Hrálo se tvrdé a rychlé utkání plné osobních soubojů. Domácí však dali do hry srdíčko, plnili pokyny trenérů a Jihlavu přehrávali kombinační a obětavou hrou. Ještě 5 minut před koncem utkání vedli domácí 4:2, ale malá chyba a rozkouskovaný závěr dovolil hostům vyrovnat. Za předvedenou hru si domácí zaslouží pochvalu.

8.třída:
Třebíč - Hodonín 3:5 (0:1, 3:1, 0:3)
Branky: 31. J.Salák /V. Pálka/, 31. T. Pelikán / M. Maštalíř/, 37. J. Roupec /D.Horký/.

Sestava: Fučík – Pálka, Sedlář, Pelikán, Robotka, Matoušek, Ošmera, Ondrák – Roupec, Salák, Horký, - Outulný, Marek, Fojta, - Jelínek, Vondráček, Maštalíř – Švejda

Velice kvalitní utkání hrané ve vysokém tempu, ve kterém se domácí proti zdatnému soupeři jen těžko prosazovali. Nejdříve prohrávali už 0:2, přesto dokázali ve druhé třetině otočit vývoj utkáni na 3 : 2. Závěrečnou třetinu však zvládli opět lépe hosté a tak si odvážejí z Třebíče cenné body. Málo střelby a její nepřesnost připravila domácí o lepší výsledek.

Jihlava - Třebíč 2:2 (0:1, 0:1, 2:0)
Branky: 17. N. Marek (D. Outulný), 25. J. Roupec (V.Pálka).

Sestava: Caha, Fučík – Pálka, Sedlář, Pelikán, Robotka, Matoušek, Ošmera, Ondrák – Roupec, Salák, Horký, - Outulný, Marek, Vondráček, - Jelínek, Fojta, Maštalíř – Švejda

Nevydařené utkání hostí, ve kterém měli sice třebíčští hokejisté převahu po většinu utkání, ale nedokázali proměnit několik šancí a když netrefili ani prázdnou branku, přišlo první varování 51. minutě a kontaktní gól domácích. Závěr utkání hosté opět nezvládli a vlastní nedůsledností se připravili o vítězství.

9. třída:
Třebíč - Hodonín 14:0 (3:0, 5:0, 6:0)
Branky: Paták L. - 3x, Kazatel M - 3x, Málek O. - 3x, Balík P. - 2x, Vlašín M. Fusek J., Weiss P.

Domácí přehráli druhé mužstvo tabulky rozdílem třídy.

Jihlava - Třebíč 3:6 (1:0, 1:6, 1:0)
Branky: Fusek J. - 2x, Weiss P. - 2x, Vlašín M., Stromecký R.

V zápase velice dobré úrovně rozhodl výborný výkon hostů ve druhé třetině.

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál