Přehled výsledků žákovských týmů Horácké Slavie

T ř e b í č - Rekordního vítězství 15:6 dosáhli třebíčští benjamínci, hráči čtvrté třídy, na ledě Břeclavi. Naopak nedařilo se páťákům, kteří z Břeclavi odjeli bez vstřelené branky. Ve Velkém Meziříčí uspěli hráči šesté a sedmé třídy, přičemž hráč šestky Jaroslav Tůma nasázel Velmezu čtyři branky. Na domácím ledě nastoupili proti HHK Velké Meziříčí osmáci a deváťáci a i oni své soupeře vysoko přehráli. Osmička nastřílela deset a devítka osm branek.

4. třída:
Břeclav-Třebíč 6:15 (1:6 2:4 3:5)
branky: Mlynář 5 (Bednář 3, Šarka), Ferda 3 (Novák 2, Slabý ), Březka 2 (Kučera 2), Lupač 2 (Něměc 2), Novák (Ferda), Slabý (Novák), Bednář (Valík)

Sestava: Šoustal, Trnka - Sysel, Valík - Šarka, Nečas - Kalábek, Doležal, Ferda - Novák - Slabý, Mlynář - Bednář - Sikmund, Březka - Bláha - Kučera, Nejedlý - Lupač – Němec.

V tomto zápase byli hosté po celý zápas lepším mužstvem a tuto převahu dokázali hráči vyjádřit i brankami. Zápas červenobílí hráči Třebíče odehráli na čtyři pětky a trenéři jsou spokojeni s faktem, že i čtvrtá formace se prosadila střelecky.

5.třída:
Břeclav-Třebíč 8:0 (5:0, 1:0, 2:0)

Sestava: A.Nováček - R. Tran, A. Paroulek, R. Kajnar, L. Lupač, J. Wasserbauer, D. Kabelka, V. Michálek, J. Tůma, Š. Samuel, M. Novák, M. Paliga, H. Procházka - O. Komárek, P. Svoboda, T. Kotrba, A. Dobeš, L. Hort.

Do Břeclavi vyrazili Slavisté plni odhodlání prolomit střeleckou smůlu, ale opak byl pravdou. Zápas byl prakticky rozhodnut už po první třetině, to když na ukazateli skóre byl stav 5:0. Pouze druhou třetinu hosté s lépe bruslícím a důraznějším soupeřem dokázali držet krok, ale domácí branku opět neohrozili. Poslední třetinu Břeclavští už jen kontrolovali hru a tak výsledek zápasu plně odpovídá předvedenému výkonu našich páťáků.

6. třída:
Velké Meziříčí-Třebíč 2:10 (2:1, 0:5, 0:4)
Branky: 8. J.Tůma (J.Všetečka), 25. J.Všetečka (M.Mejzlík), 31. F.Caha (R.Bartůněk), 33. J.Tůma (M.Mejzlík), 33. T.Balík, 36. R.Bartůněk, 43. P.Matov (T.Balík), 48. J.Tůma (J.Šimka), 48. R.Bartůněk, 57. J.Tůma (M.Mejzlík)

Sestava: K.Vejmelka, D.Svoboda - D.Fortelný, J.Šimka, T.Hodek, T.Balík, M.Štveráček, A.Oburka - J.Tůma, M.Mejzlík, J.Všetečka - R.Bartůněk, P.Matov, F.Caha - O.Urban, J.Válal, V.Dobeš - J.Jahoda.

Třebíčští hráči zapomněli na debakl z minulého kola a s přehledem zvítězili v nedalekém Velkém Meziříčí. První třetinu sice vyhráli domácí hráči, ale od druhé části hry dominovali na ledě mladí Slavisté.

7. třída:
Velké Meziříčí-Třebíč 2:5 (0:0, 2:1, 0:4)
Branky: 23. Sochor (Mašek), 41. Juráň, 45. Pyrochta (Moravec), 57. M.Bednář (Juráň), 60. Moravec (Abrahám)

Sestava: Svoboda - Neveselý, Pyrochta, Keselica, Donutil, Tvarůžek - Jahoda, Mašek, M.Bednář, Sobotka, Juráň, Abrahám, Sochor, Moravec, Burián, Jirák.

Třebíčští hráči přijeli do Velkého Meziříčí s odhodláním získat oba body a tak se 1. třetinu hrálo opatrně, nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu. 2. třetina už přinesla pohlednější hru, bohužel do kabin odcházeli hosté za stavu 2:1 pro hráče Velkého Mezříčí. Trenéři však hráče vyburcovali, našli recept, úvod třetí třetiny hostům vyšel a otočili zápas. Závěr už kontrolovali a nenechali si důležité body vzít.

8. třída:
Třebíč–Velké Meziříčí 10:2 (4:0, 4:0, 2:2)
Branky: Sedlář (Salák), Outulný (Marek), Vondráček, Roupec (Horký), Salák (Roupec), Marek (Outulný), Vondráček (Robotka), Švejda (Maštalíř), Horký (Roupec), Outulný (Marek)

Sestava: Caha, Havlík – Pálka, Sedlář, Pelikán, Robotka, Matoušek, Ošmera, Ondrák – Roupec, Salák, Horký, - Outulný, Marek, Vondráček,- Jelínek, Fojta, Maštalíř – Švejda, Kuchera.

Domácí potvrdili roli favorita a už po dvou třetinách utkání rozhodli.

9. třída:
Třebíč-Velké Meziříčí 8:3 (2:2, 5:1, 1:0)
Branky: Kazatel M - 3x, Vlašín M., Fusek J., Weiss P., Balík P., Hrbek J.

Domácí zápas nezvládli příliš dobře a lepším mužstvem byli jen ve druhé třetině.