Přehled výsledků žákovských týmů Horácké Slavie

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Minulý víkend přinesl žákům čtvrté a páté třídy jediný bod za remízu páťáků v poměru 1:1. Čtvrťáci na lepší Jihlavu nestačili. Žáci šesté až osmé třídy měli na programu závěrečná kola základních částí svých soutěží, v nichž se utkali s Havlíčkovým Brodem, osmáci s deváťáky dohrávali utkání s Jihlavou. Zápas deváté třídy s Havlíčkovým Brodem však zůstal po hromadné potyčce nedohrán. Z Kotliny nepřivezli body ani sedmáci, kteří byli lepší až ve třetí třetině, v níž snížili brankami Jana Sobotky a Martina Maška, ale ani šestka, která zaspala úvod zápasu, pak šla do vedení, aby o něj pak opět trochu ledabyle přišla.

4. třída:
Třebíč - Jihlava 1 : 4 ( 0:2 0:1 1:1 )
Branky: Ferda ( Březka )

Sestava: Loubal, Valík - Šarka, Trnka - Sysel, Erat, Mlynář - Bednář - Sikmund, Ferda - Lupač - Slabý, Březka - Bláha - Kučera,

Tentokrát Slavisté narazili na výborně bruslící mužstvo, kterému bohužel první dvě třetiny nestačili a proto bylo skóre 0:3. Jelikož trenéři nebyli spokojeni s hrou mužstva ( poprvé v této sezóně ) do třetí třetiny udělali změny v sestavě, výkon se zlepšil, ale na víc, jak na vstřelení čestného úspěchu to nestačilo.

5. třída:
Třebíč – Jihlava 1:1 (0:0,0:0,1:1)
Branky a nahrávky: 32. H. Šimka (J. Tůma)

Sestava: A. Nováček, R.Tran, A. Paroulek, R. Kajnar, O. Komárek-L. Lupač, J. Wasserbauer, D. Kabelka, Š. Samuel, J. Tůma, V. Michálek,A. Dobeš,, L. Hort, T. Kotrba, P. Svoboda,D. Pokorný, H. Šimka, M. Paliga.

V naprosto vyrovnaném utkání, ve kterém došlo k dělbě bodů, se z první branky radovali domácí Slávisté. Hosté z Jihlavy vstřelili vyrovnávací gól až v závěru zápasu a ten tak skončil na skóre hubenou dělbou bodů.

6. třída:
Havlíčkův Brod – SK HS Třebíč 6:4 (2:3, 2:0, 2:1)
Branky: 9. Bartůněk (Mejzlík), 12. Mejzlík (Bartůněk), 17. Matov (Všetečka), 44. Ondráček (Všetečka)

Sestava: Vejmelka, Svoboda - Oburka, Šimka, Štveráček, V. Dobeš, Válal, Hodek - Ondráček, Tůma, Všetečka - Urban, Mejzlík, Bartůněk - Caha, Matov, Balík

Úvod utkání hosté totálně zaspali, naštěstí domácí dokázali vstřelit pouze jednu branku. Postupně ale Třebíčští převzali iniciativu a třemi góly dokázali odčinit pokažený úvod utkání. Jenže snadné vedení třebíčské hráče uspokojilo, v dalším průběhu utkání nenavázali na zlepšený výkon z úvodní části hry a proto zůstaly oba body v havlíčkobrodské Kotlině.

7. třída:
Havl. Brod - SK HS Třebíč 6:2 (4:0, 2:0, 0:2)
Branky: 43 Sobotka (Sochor), 50 Mašek

Sestava: Svoboda. od 21min Bednář V., od 41min Svoboda, od 51min Bednář V. - Neveselý, Pyrochta, Keselica, Donutil, Veškrna, Tvarůžek - Fortelný, Juráň, Abrahám, Sobotka, Mašek, Bednář M., Sochor, Moravec, Jirák, Jahoda, Burián

Hosté se do poloviny zápasu nechali zaskočit dobře bruslícím domácím mužstvem. Nechali se přehrávat, nenapadali a Brod si zaslouženě zvyšoval náskok. Poslední třetinu přišlo na led jiné mužstvo, hráči se nebáli osobních soubojů, začali bruslit a alespoň snížili na konečných 6:2. 8. třída:
SK HS Třebíč : Havlíčkův Brod 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
Branky: Robotka (Salák), Pálka (Roupec), Outulný (Kuchera)

Sestava: Fučík - Pálka Sedlář, Robotka Ondrák, Ošmera Fojta, Matoušek - Roupec Marek Horký, Outulný Salák Kuchera, Švejda Nechvátal Jelínek, Maštalíř

Hosté byli dvě třetiny lepším týmem, ale nedokázali vstřelit víc jak dvě branky, domácí dali o gól víc a proto zvítězili.

SK HS Třebíč : HC Dukla Jihlava 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Branky: Marek (Sedlář) Outulný (Marek)
Branky: Caha - Pálka Sedlář, Robotka Matoušek, Fojta Ondrák, Roupec Marek Nechvátal, Outulný Salák Ošmera, Švejda Jelínek Maštalíř Podprůměrný výkon domácích, hosté si zasloužili minimálně bod.

9. třída: SK HS Třebíč-Havlíčkův Brod – nedohráno pro hromadnou potyčku hráčů.

Utkání bude s největší pravděpodobností kontumováno ve prospěch domácích, protože potyčku vyvolali hráči hostujícího týmu.

SK HS Třebíč – Jihlava 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Branky: Šulc, Caudr, Deveri

Hrálo se velmi vyrovnané utkání, ketré pro sebe domácí definitivně rozhodli až v jihlavské power-play gólem do prázdné brány.

Pátý ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější!