Přehled výsledků žákovských týmů Horácké Slavie

Aktuální zprávy
T ř e b í č - O minulém víkendu se Třebíčští čtvrťáci střetli se Žraloky z Vyškova a na jejich ledě uhráli cennou remízu 2:2, když domácí museli dvakrát dotahovat vedení Slavistů. Páťáci si užívali volný víkend, zato šestá až devátá třída si předehrála zápasy nadstavbové části soutěže s Jihlavou. Jediní deváťáci dokázali v těchto zápasech bodovat, zato však svého soupeře přehráli výrazně 11:5 a nadále vedou tabulku své soutěže. Tři hráči deváté třídy, Petr Weiss, Milan Kazatel a Ondřej Šulc, si v tomto svižně hraném utkání připsali hattrick. Aktuální výsledky a tabulky najdete TADY.

4. třída:
HC Vyškov – SK HS Třebíč 2 : 2 (1:1, 0:0, 1:1)
Branky: Mlynář, Ferda ( Novák )

Sestava: Šoustal, Valík - Šarka, Trnka - Sysel, Erat - Nečas, Mlynář - Bednář - Sikmund, Ferda - Novák - Březka, Lupač - Bláha – Kučera

V tomto utkání jsme narazili na mužstvo, které je na tom fyzicky lépe než náš mladý tým a bylo to po celou dobu utkání vidět. Přesto jsme se dvakrát dostali do vedení, ale bohužel vždy jsme o něj přišli a jelikož pár slibných šancí jsme neproměnili, zůstalo skóre výsledku 2:2.

5. třída:

Volno

6. třída:
SK HS Třebíč – HC Dukla Jihlava 4:7 (1:3, 3:3, 0:1)
Branky: 11. Válal (Bartůněk), 31. Kajnar, 33. Urban (Bartůněk), 38. Urban (Mejzlík)

Sestava: Vejmelka, Svoboda - Oburka, Šimka, Hodek, Hort, Válal - Ondráček, Moravec, Tůma - Urban, Mejzlík, Bartůněk - Caha, Kajnar, Balík

Předehrávkou 25. kola vstoupili šesťáci do nadstavbové části, ve které se utká prvních šest týmů součtové tabulky 6-9 tříd po základní části čtyřkolovým systémem. V úvodu utkání byl vidět až přílišný respekt domácích hráčů před soupeřem z krajského města. Postupně se třebíčští hráči osmělovali, ale na individuální výkon jihlavského jedince to bohužel nestačilo.

7. třída:
SK HS Třebíč – HC Dukla Jihlava 1:6 (1:2, 0:0,0:4)
Branka:14 Keselica(Juráň)

Sestava: Svoboda, od 31 Bednář V. - Neveselý, Pyrochta, Keselica, Donutil, Veškrna, Tvarůžek - Fortelný, Juráň, Bednář M., Jahoda, Mašek, Burián, Sochor, Sobotka, Jirák

Zápas se hrál ve vysokém tempu na obou stranách. Obzvlášť první a druhá třetina měla spád, spoustu osobních soubojů a pěkných hokejových šancí ze strany domácích. Ti měli mírnou převahu, bohužel neproměňovali šance. Nedůrazná třetí třetina, ve které dali hosté během 3 minut 3 branky však rozhodla o výsledku. Domácí už nedokázali odpovědět a tak si hosté odvezli oba body. Nutno podotknout, že rozhodčí ovlivnili zápas, kdy ve 3 minutě neuznali branku na 1:0.

8. třída:
HC Dukla Jihlava : SK HS Třebíč 6:3 (1:0, 3:1, 2:2)
Branky. Roupec (Marek), Salák (Robotka), Marek (Kučera)

Sestava: Fučík, Havlík - Pálka Sedlář, Robotka Fojta, Matoušek Ošmera, Ondrák - Roupec Marek Kučera, Švejda Salák Jelínek, Jahoda Nechvátal Maštalíř, Mašek

Domácí v derby zaslouženě zvítězili po několika letech , když hosté předvedli v prvním kole nadstavby další z průměrných výkonů posledních zápasů.

9. třída:
HC Dukla Jihlava : SK HS Třebíč 5:11 (0:3, 3:2, 2:6)
Branky: Weiss 3, Kazatel 3, Šulc 3, Donutil, Vyhnalík

Sestava: Máj - Dobrovolný Donutil, Krejčí Peroutka, Kučera Vyhnalík - Caudr Fusek Weiss, Kazatel Balík Šulc, Outulný Stromecký Hobza

Hokej jako na houpačce. Hosté vedli v 8. minutě už o 3 branky a v polovině utkání dokonce 5:1, ale domácí nesložili zbraně a během deseti minut dokázali vyrovnat. Třebíčští však v hektickém utkání hraném ve vysokém tempu dokázali opět odpovědět a zaslouženě zvítězili. Utkání plné branek se divákům muselo líbit.

Pátý ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější!