Přehled výsledků žákovských týmů Horácké Slavie

T ř e b í č - Pouze dvě výhry dokázali o minulém víkendu vyválčit třebíčští žáci. Povedlo se to týmu čtvrté třídy, který přehrál Vídeň těsně 3:2 brankou z poslední minuty zápasu. To druhé vítězství se zrodilo v zápase deváté třídy, která porazila Kometu na jejím ledě 4:2. Dva body za gól a asistenci si v tomto utkání připsal Roman Stromecký. Páťáci podlehli Vídni 2:5, a nad síly šesté, sedmé i osmé třídy byla Kometa Brno. Osmáci však nebyli daleko bodovému zisku, rozhodčí jim ovšem neuznal dvě branky.

4. třída:
Třebíč - Bratislava 2 : 3 ( 1:2 0:1 1:0 )
branky: Ferda ( Slabý ), Slabý ( Ferda )

sestava: Loubal, Trnka - Sysel, Šarka - Valík, Erat - Nečas, Kalábek, Ferda - Novák - Slabý, Březka - Bednář - Sikmund, Lupač - Kučera,

V nepodařeném zápase jsme celý zápas tahali za kratší konec a zaslouženě prohráli. Ani nemoci v mužstvu nejsou omluvou za špatný výkon. A to můžeme být rádi, že v brance podal velmi dobrý výkon Matěj Loubal, protože by jinak prohra byla asi vyšší.

Třebíč - Vídeň 3 : 2 ( 1:0 1:0 1:2 )
branky: Ferda (Valík), Novák (Kučera), Novák (Trnka)

sestava: Šoustal, Trnka - Sysel, Šarka - Valík, Erat - Nečas, Kalábek, Ferda - Novák - Slabý, Březka - Bednář - Sikmund, Lupač - Kučera, Nejedlý - Caha – Němec

V tomto zápase jsme i díky marodce dali možnost si zahrát hráčům ze třetí třídy a bohužel pokračovali jsme ve výkonu ze soboty. Jediný rozdíl byl ve výkonu soupeře. Díky neproměňování i těch největších šancí se soupeř držel ve hře, a když v poslední třetině vstřelil během pěti minut dvě branky, vyrovnal na 2:2. Naštěstí jsme vstřelili vítězný gól v poslední minutě a díky tomu vyhráli. Zasloužené, ale vydřené vítězství.

5. třída:
Třebíč – Vídeň 2:5 (1:2, 1.1, 0.2 )
Branky a nahrávky: 7. F.Caha(J.Šimka), 24. O.Urban(P.Matov)

Sestava: R.Tran- O.Urban, R.Kajnar,P.Matov, J.Wasserbauer, D.Kabelka F.Caha,J.Tůma,Š.Samuel, J.Válal, M.Novák, V.Michálek,P.Svoboda,O.Komárek, H.Šimka,M.Paliga,H.Procházka, D.Pokorný. T.Kotrba.

Ani proti zahraničnímu soupeři se našim hráčům nepodařilo zvítězit. K vidění byl rychlý, kombinační a na obou stranách bojovný hokej, ve kterém Slavisté drželi se soupeřem krok pouze dvě třetiny zápasu.V poslední třetině si hosté vytvořili více brankových příležitostí, a ty dokázali využít ve svůj prospěch.

hr> 6. třída:
Třebíč - Kometa Group 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
Branky: 16. Bartůněk (Urban), 33. Tůma

Sestava: Vejmelka, Svoboda - Oburka, Pyrochta, Veškrna, J.Dobeš, Štveráček, Hort - Moravec, Tůma, Balík - Urban, Ondráček, Bartůněk - V.Dobeš, Jahoda

V dalším kole zavítal na třebíčský led lídr kategorie šestých tříd, tým Komety Group (Ytong). Za hosty nenastoupil nejlepší hráč soutěže, což se na výkonu a produktivitě loňských mistrů republiky projevilo. Když se k tomu přidal bojovný výkon domácích, podpořený spolehlivým výkonem slávistického brankáře, schylovalo se k první bodové ztrátě brněnských hráčů po několikaměsíčním kralování. V první třetině se hrál vyrovnaný hokej, hosté se dostávali více ke střelbě, ale domácí brankář svůj tým podržel, na druhé straně trestal Bartůněk po ideální přihrávce Urbana. Ve druhé třetině byli brněnští hráči lepším týmem, ale domácího brankáře dokázali překonat pouze dvakrát. Škoda, že do vývoje utkání v této části hry zasáhl svým nepřesvědčivým výkonem rozhodčí. V polovině třetí části hry měli domácí dvakrát výhodu přesilové hry, ale svůj tlak nedokázali proměnit v branku. V této části hry čaroval do té doby nepříliš jistý brankář hostů. V posledních dvou minutách prokázali produktivitu do té doby nepřesní střelci Brna a brankami v 59. a 60. minutě zajistili vítězství pro svůj tým.

7. třída:
Třebíč - Kometa 1:9 (1:3, 0:2, 0:4)
Branky: 7 Bednář M.

Sestava: Bednář V., od 21min Svoboda, od 51min Bednář V. - Neveselý, Donutil, Keselica, Tvarůžek - Jahoda, Mašek, Bednář M., Sobotka, Juráň, Abrahám, Sochor, Fortelný, Jirák

Odevzdaný výkon domácích a zasloužená výhra dobře hrajících a bojujících hostů, bohužel víc se k tomuto utkání nedá říci.

8. třída:
Kometa GR : SK HS Třebíč 3: 1 (1:0, 0:0, 2:1)
Branky: Roupec (Salák,Kučera),

Sestava: Fučík - Pálka Robotka, Outulný Sedlář, Fojta Ošmera – Roupec, Salák Horký, Vondráček Marek Kučera, Švejda, Jelínek, Maštalíř,

Vyrovnané utkání dobré úrovně na obou stranách, kde domácí byli střelecky aktivnější a v závěru utkání rozhodlo nedáš dostaneš v neprospěch hostů. Rozhodčí m.j.neuznal třebíčským dva góly.

9. třída:
Kometa GR : SK HS Třebíč 2: 4 (1:1, 0:2, 1:1)
Branky: Stromecký (Deveri, Caudr), Kazatel (Šulc), Krejčí (Peroutka) Deveri (Stromecký)

Seatava: Máj, - Dobrovolný Donutil, Krejčí Peroutka, Kučera Hrbek, Vyhnalík - Vlašín Fusek Paták, Kazatel Weiss Šulc, Caudr, Stromecký, Deveri, Hobza,

Hosté měli většinu zápasu více ze hry a větší vůli po vítězství. Zaslouženě bodovali, i když se vítězství nerodilo snadno.