Přehled výsledků žákovských týmů Horácké Slavie

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Volný víkend měli žáci čtvrté a páté třídy. Mužstva šesté až deváté třídy naopak odehrála dvojzápasy s Kometou a Hodonínem. Bodově naprosto stejně vyšly šestá a sedmá třída. S Kometou oba týmy remizovaly, s Hodonínem prohrály. Osmé třídě se nepovedlo bodovat ani v utkání s Kometou, ani o den později v zápase s Hodonínem. Devítka si s oběma soupeři poradila suverénně a obhájila první místo v tabulce. Oba zápasy výborně vyšly Milanu Kazatelovi, jenž si připsal tři branky v zápase s Kometou a čtyři nastřílel Hodonínu.

6. třída:
Kometa Group - Třebíč 2:2 (1:0, 1:0, 0:2)
Branky: 28. Mejzlík (Kajnar), 54. Mejzlík (Bartůněk)

Sestava: Vejmelka - Oburka, Šimka, Veškrna, Hodek, Štveráček, Hort - Bartůněk, Tůma, Caha - Urban, Mejzlík, Kajnar - Jahoda, Všetečka, Balík - Válal, Matov, Ondráček

V první třetině měl jasnou nadvládu vedoucí tým soutěže, ale překonat výborného třebíčského brankáře se jim podařilo pouze jednou. O jasné převaze v této části hry svědčí i 24 zásahů třebíčského gólmana, zatímco jeho protějšek v brněnské brance se nudil, protože si na puk vůbec nesáhl. Od druhé třetiny se hosté více osmělili a výsledkem je první ztráta bodů pro domácí tým, který naposledy nezískal plný počet bodů ve čtvrté třídě. V závěru zápasu dostali domácí výhodu pětiminutové přesilovky, ale třebíčští hráči obětavou hrou a pozorným výkonem brankáře uhájili remízu.

Hodonín - Třebíč 4:2 (2:0, 2:0, 0:2)
Branky: 49. Tůma, 52. Kajnar

Sestava: Vejmelka - Oburka, Šimka, Hodek, Štveráček, Hort - Urban, Tůma, Ondráček - Bartůněk, Mejzlík, Všetečka - Balík, Matov, Kajnar - Jahoda, Válal, Caha

Po výborné remíze z předchozího kola na ledě vedoucího týmu si zřejmě hráči mysleli, že Hodonín pro ně bude snadné sousto. V prvních dvou třetinách byli domácí lepším týmem, hosté začali hrát až od poslední třetiny. V první části sice třebíčští vstřelili branku, bohužel tři lidé si toho vůbec nevšimli. Nápor hostů začal až ve třetí třetině, závěrečný tlak bohužel přibrzdilo velmi přísné vyloučení a pětiminutové oslabení. Škoda, že mladí slávisté nepředváděli hokej ze závěrečné části po celé utkání. 7. třída:
Kometa Group - Trebic 3:3 (0:0,1:3, 2:0)
Branky: 27 Jirák(Juráň), 38 Abrahám(Jahoda), 40 Abrahám

Sestava: Bednář V., od 31min Svoboda - Neveselý, Pyrochta, Keselica, Donutil, Moravec, Tvarůžek - Jahoda, Juráň, Abrahám, Jirák, Mašek, Bednář M., Fortelný, Sobotka, Burián

Po první bezbrankové třetině se střelci prosadili ve 2. třetině. První branku vstřelil pohotovou střelou Jirák. Pak domácí srovnali. V závěru 2. tř. se prosadil 2x Abrahám a Třebíč vedla 1:3. V poslední třetině si Brňané vytvořili tlak, ale navíc, než-li na srovnání to nestačilo.

Hodonín - Trebic 9:3 (4:1, 3:1, 2:1)
Branky:17 Mašek (Bednář M.), 32 Jirák, 44 Jahoda (Juráň, Abrahám)

Sestava: Svoboda, od 24 min Bednář V. - Neveselý, Pyrochta, Keselica, Donutil, Moravec, Tvarůžek - Jahoda, Juráň, Abrahám, Jirák, Mašek, Bednář M., Fortelný, Sobotka, Burián

Třebíčští hráči nezachytili nástup do utkání a rozhodnuto bylo již na začátku 2. třetiny, kdy byl stav 6:1. I tentokrát byli domácí nad síly našich hráčů.

8. třída:
SK HS Třebíč : HC Kometa GR 1: 4 (0:2, 1:1, 0:1)
Branky: Vondráček (Marek, Kučera)

Sestava: Fučík - Pálka Robotka, Outulný Sedlář, Fojta Ošmera, Matoušek, - Roupec Salák Horký, Vondráček Marek Kučera, Švejda Jelínek Maštalíř, Ondrák

Domácí zaspali začátek utkání a první třetinu tak nezvládli. Ve druhé třetině se obraz hry změnil a třebíčští bojovali a soupeře přehrávali, ale šance neproměnili. Hosté si ve třetí třetině vítězství pohlídali.

SK HS Třebíč : Hodonín 3: 9 (1:0, 1:4, 1:5)
Branky: Outulný, Kučera (Marek), Vondráček (Kučera)

Sestava: Caha, Fučík - Pálka Robotka, Outulný Sedlář, Ondrák Ošmera, Matoušek, - Fojta Salák Horký, Vondráček Marek Kučera, Švejda Jelínek Maštalíř,

Domácí drželi krok se silným soupeřem téměř 2 třetiny a nehráli špatně. Hodonín však podřizuje hru systémem "vše na několik obrů" a tak se síla soupeře přece jen v závěru projevila.

9. třída:
Třebíč - Kometa Group 7:0 (1:0, 4:0, 2:0)
Branky: Kazatel M.-3x, Vyhnalík J., Vlašín M., Fusek J., Paták L.

Deváťáci sehráli o víkendu dva rozhodující zápasy o pořadí v nadstavbové části. Hráli proti druhému celku tabulky Kometa Group. Tento zápas zvládli na výbornou. Ovládli hru a zaslouženě vyhráli.

Třebíč - Hodonín 12:3 (6:2, 3:0, 3:1)
Branky: Kazatel M.-4x, Deveri D.-4x, Šulc O.-2x, Fusek J., Kučera V.

V zápase s Hodonínem šlo o potvrzení prvního místa v tabulce a o vstřelení stého gólu v nadstavbové části. Oboje se podařilo a deváťáci mohou ladit formu na barážové utkání o postu na mistrovství republiky. V součtu obou zápasů se zaskvěl Milan Kazatel - střelec 7 branek.

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál