Přehled výsledků žákovských týmů Horácké Slavie

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Všechna žákovská družstva Horácké Slavie zasáhla o minulém víkendu do svých soutěží. Výborně zahráli čtvrťáci a páťáci. Šestá a sedmá třída vyhrála po jednom utkání, týmu šesté třídy se povedl zápas s Havlíčkovým Brodem, v němž neinkasovala ani jednou a dvě branky a jednu asistenci si v něm připsal Patrik Matov. Nepovedlo se jí však utkání s Jihlavou, které prohrála vysoko 7:2. Přesně obráceně si vedli sedmáci, od Brodu inkasovali sedmičku, Jihlavě naložili pětku. Osmá třída vyválčila tři body za remízu s Rebely a výhru nad Duklou a devátá třída opět vyhrála oba své zápasy a směřuje k celkovému vítězství v soutěži.

4. třída
Třebíč - Velké Meziříčí 7 : 3 ( 1:0 4:2 2:1 )
Branky: Slabý (Novák), Mlynář (Erat), Ferda (Slabý), Slabý (Ferda), Mlynář , Ferda (Slabý), Sikmund (Mlynář)

Sestava: Šoustal, Trnka, Sysel, Šarka, Erat, Nečas, Ferda, Novák, Slabý, Mlynář, Bednář, Sikmund, Březka, Bláha, Kučera, Němec, Lupač, Caha

Zápas do kterého přijeli hosté v silné sestavě tak sliboval dobrý hokej, což se také potvrdilo. Celý zápas se vyznačoval velkým bojem s dobrým bruslením, a jelikož v těchto činnostech jsme byli lepší, a i když jsme hráli na čtyři útoky, zaslouženě jsme vyhráli. Pochvalu zaslouží celé mužstvo, které v první třetině nevyhrálo téměř žádný osobní souboj ale od druhé třetiny jsme snad žádný souboj neprohráli. V brance byl výborný Roman Šoustal, v obraně velká pochvala pro Aleše Trnku, Libora Šarku a v útoku celý první útok Ferda - Novák - Slabý.

5. třída
Třebíč – Velké Meziříčí 4:2 (0:1,1:0,3:1)
Branky a nahrávky: 29-P.Svoboda (Š.Samuel, 36-J.Tůma (J.Válal) 37-R.Kajnar (O.Urban), 42-V.Michálek (J.Všetečka).

Sestava: A. Nováček- J.Tůma, V.Michálek, Š.Samuel, J.Wasserbauer, D.Kabelka, R.Tran - O.Urban, R.Kajnar, F.Caha,D.Pokorný,J.Všetečka, A.Paroulek,P.Svoboda,T.Kotrba, J.Válal, M.Paliga.

I když domácí hráči dostali první branku hned v první minutě úvodní třetiny, dokázali po zbytek zápasu zmobilizovat síly a předvedli, že jsou na tento duel lépe připraveni.Ve druhé třetině vyrovnali hru a závěrečná patnáctiminutovka už byla zcela v jejich režii. Na slávistech byla vidět obrovská chuť zvítězit a svoji snahou a bojovností soupeře přehráli a zaslouženě zvítězili.

6. třída
Třebíč - Havlíčkův Brod 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Branky: 3. J.Dobeš (Matov, Tůma), 6. Matov (J.Dobeš), 30. Tůma z trestného střílení, 40. Abrahám, 57. Matov (Abrahám, Juráň)

Sestava: Vejmelka - Oburka, Pyrochta, Štveráček, Hodek, V.Dobeš, Hort - Ondráček, Juráň, Abrahám - Bartůněk, Mejzlík, Balík - J.Dobeš, Tůma, Matov – Jahoda

Od úvodních minut se domácí zakousli do svého soupeře a pěknou kombinační hrou zle zatápěli brodskému brankáři. Již v 6. minutě vedli třebíčští 2:0, ale další branku se jim vsítit nepodařilo, i když příležitostí k tomu měli dost. Začátek druhé třetiny patřil hostům, ale do té doby nevyužitý domácí brankář svůj tým podržel. Ve 30. minutě proměnil Tůma trestné střílení a od té doby měli třebíčští hráči hru pod kontrolou a zcela zaslouženě zvítězili.

Jihlava - Třebíč 7:2 (3:0, 2:1, 2:1)
Branky: 22. Oburka, 48. Ondráček (Bartůněk)

Sestava: Vejmelka - Oburka, Všetečka, Štveráček, Hodek, V.Dobeš, Hort - J.Dobeš, Tůma, Ondráček - Urban, Mejzlík, Bartůněk - Matov, Kajnar, Balík - Jahoda, Válal, Caha

Třebíčští hráči nezopakovali pěkný výkon z minulého kola a téměř po celé utkání pouze přihlíželi lépe bruslícím, důraznějším a kombinujícím jihlavským hráčům a zaslouženě odjeli s vysokou porážkou.

7. třída
Třebíč - H. Brod 2:7 (0:2, 1:1, 1:4)
Branky : 25 Burián, 56 Jirák (Keselica)

Sestava: Bednář V. - Neveselý, Moravec, Keselica, Tvarůžek, Donutil - Jahoda, Mašek, Bednář M., Fortelný, Sobotka, Jirák, Sochor, Burián

Velký respekt měli třebíčští hráči na začátku utkání, nechávali se přehrávat. Do druhé třetiny však nastoupili hráči s chutí otočit zápas, bojovali. Šťastnější však byl Brod. I přes prohru si však domácí za předvedenou hru zaslouží pochvalu.

Jihlava - Třebíč 2:5 (1:2,0:2,1:1)
Branky: 4 Abrahám (Neveselý), 14 Sochor, 32 Mašek (Bednář M.), 35 Mašek (Bednář), 58 Mašek

Sestava: Svoboda. - Neveselý, Keselica, Tvarůžek, Donutil, Pyrochta - Jahoda, Juráň, Abrahám, Mašek, Bednář M., Sobotka, Jirák, Sochor, Moravec

Hosté poctivě bránili, hráli bojovně a zaslouženě zvítězili. Pochvalu zaslouží všichni hráči.

8. třída
Havlíčkův Brod:Třebíč 1:1 (1:0, 0:1, 0:0)
Branky: Salák (Horký)

Fučík - Pálka Robotka, Sedlář Ošmera, Fojta Matoušek, Ondrák - Roupec Salák Horký, Vondráček Marek Outulný, Švejda Jelínek Maštalíř,

Průměrné utkání s nedůraznou koncovkou hostí.

Třebíč : Jihlava 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Branky: Marek (Vondráček), Roupec (Salák Horký), Outulný (Roupec Horký) Horký (Jelínek)

Fučík - Pálka Ošmera, Sedlář Robotka, Fojta Matoušek, - Roupec Salák Horký, Vondráček Marek Outulný, Švejda Jelínek Maštalíř,

Hokejově průměrné utkání hrané proti 11hráčům soupeře. Domácí se trápili a v závěru šťastně zvítězili.

9. třída
Havlíčkův Brod - Třebíč 2:7 (1:1, 1:2, 0:4)
Branky: Vlašín M., Fusek J., Paták L., Caudr J, Weiss P. Kučera V., Kazatel M.

Další vysoká výhra třebíčských deváťáků.

Třebíč - Jihlava 8:4 (3:1, 4:2, 3:1)
Branky: Kazatel M. - 2x, Donutil P., Vlašín M., Paták L., Vyhnalík J., Caudr J., Kučera V.

Deváťáci vybojovali další vítězství. Také tentokrát se zapojilo do střílení branek téměř celé mužstvo.

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál