Pro dorost jsou dveře do extraligy dokořán

Sedm vítězství, jedna remíza a jedna porážka. To je bilance třebíčských mladíků ve dvanácti utkáních minulého kola. Přípravná utkání sehrál i třebíčský potěr - žáčci 3.třídy, kteří si nejdříve hladce poradili se Znojmem (9:0), ale poté stejně tak snadno podlehli Ytongu (1:9). Čtvrťáci nečekaně jen remizovali s rakouskou Vídní, zato páťáci jim dali za vyučenou (13:2). S outsiderem soutěže Rosicemi vyhráli šesťáci, sedmáci i deváťáci, jediní osmáci si na vlastím ledě nechali vzít dva body. Bez problémů přes své soupeře přešli dorostenci, kteří bezpečně pokračují za svým cílem - extraligou. Junioři odcházeli dvakrát z ledu poraženi. Další utkání juniorů doma se koná v pátek od 18:00 proti Orlové a dorost hraje v neděli od 10:15 se Žďárem.

Výsledky mládežnického hokeje 22.02.04

3.třída

Znojmo - Třebíč 0:9 (0:4,0:3,0:2)
Branky: J.Sobotka 2, M.Juráň 2, P.Bartušek, P.Zacha, D.Jirák, I.Bláha, R.Moravec
Hosté předvedli solidní výkon a ze Znojma si z přípravného utkání odvezli zasloužené vítězství.
Ytong Brno - Třebíč 9:1 (4:0,2:1,3:0)
Branka: P.Zacha
Ospalý výkon bez bojovnosti hostujícího celku, přinesl třebíčským žáčkům vysokou prohru v dalším přípravném utkání.

4.třída

Třebíč - Wien 5:5 (1:0,3:2,1:3)
Branky: M.Mašek, D.Horký, J.Salák, R.Dobeš, D.Outulný
Domácí hráči předvedli nevýrazný výkon, který zapříčinil ztrátu mistrovského bodu proti zahraničnímu soupeři.

5.třída

Třebíč - Wien 13:2 (4:1,4:0,5:1)
Branky: O.Šulc 4, N.Marek 3, M.Vlašín, J.Račák, D.Dobrovolný, O.Říha, M.Kazatel, V.Kučera Utkání bylo jednoznačnou záležitostí domácích, kteří svému soupeře vyprovodili do Rakouska s pěknou nadílkou.

6.třída

Rosice - Třebíč 2:8 (0:3,0:1,2:4)
Branky: D.Deveri 4, T.Bartejs 2,L.Paták, P.Balík
Třebíčští se předvedli proti svému soupeři ve velmi dobrém světle a lepší koncovka by přinesla ještě větší rozdíl skóre.

7.třída

Rosice - Třebíč 0:1 (0:1,0:0,0:0)
Branka: M.Sochor
Hosté zvítězili tím nejtěsnějším možným výsledkem, protože svou převahu nedokázali více zúročit ani před prázdnou bránou.

8. třída

Třebíč - Rosice 1:2 (0:1,1:1,0:1)
Branka: M.Molák
Domácí překvapivě ztratili oba mistrovské body, když nedokázali proměnit své vytvořené šance.

9. třída

Třebíč - Rosice 2:1 (0:0,1:0,1:1)
Branky: R.Novák, M.Málek
Domácí svého soupeře značně podcenili, proti výborně chytajícímu gólmanovi hostí se těžko prosazovali a jen těsně zvítězili.

Dorost

N.Jičín - Třebíč 1:9 (1:2,0:6,0:1)
Branky: V.Burian 2, M.Laš 2, T.Kaláb, K.Drdlíček, L.Dostál, M.Kejda, T.Jedlička
Hosté věděli, že o prvenství v dorostenecké lize tento víkend hodně napoví a také věděli, že páteční soupeř bude nepříjemný. První třetina byla vyrovnaná a plnění úkolů museli o přestávce trenéři všem hráčům důrazně připomenout. Do druhé třetiny nastoupili třebíčští koncentrovaně, hráli svou hru a to přineslo ovoce v podobě šesti branek. Ve druhé přestávce přišla dobrá zpráva z Havířova o prohře 4:7 s Brnem. V poslední části se do hry zapojili všichni hráči lavičky a utkání se jen dohrávalo.
Třebíč - Karviná 10:2 (2:0,3:1,5:1)
Branky: P.Burián 3, L.Dostál, V.Burian, P.Vlašín, Zb.Svoboda, K.Drdlíček, L.Bartůněk, V.Antoň Utkání s posledním mužstvem tabulky nebylo v úvodu tak jednoznačné jak mluví skóre. Byli to právě hosté, kteří si vypracovali tři vyložené šance, ale svými bravurními zákroky je zlikvidoval domácí gólman Jenda Zháňal. Domácí tlak hostů postupně otupili, prosadili se i střelecky a aspiranta na sestup vyprovodili s desítkou.

Junioři

Třebíč - Karviná 3:5 (1:1,1:3,1:1)
Branky: L.Sláma 2, M.Přibyl
Domácí nedokázali proměnit i ty nejvyloženější šance a v takovém případě nelze pomýšlet na vítězství. Soupeř naopak potrestal každou chybu třebíčských juniorů a odvezl si oba ligové body.
Olomouc - Třebíč 7:2 (3:1,1:1,3:0)
Branky: L.Sobotka, L.Sláma
První dvě třetiny bylo utkání vyrovnané, jenže dvě branky hostů tentokrát padly na vrub brankářské jedničky. Ale ani změna na tomto postu neznamenala výrazný obrat v celkové hře třebíčských juniorů, kteří poslední třetinu zcela nezvládli.