První výhru sezony získali hokejisté Horácké Slavie na trávě v Čáslavicích

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V úterý 19. června odehráli muži Horácké Slavie přátelský fotbalový zápas s týmem Čáslavic B. Celé utkání probíhalo v přátelském duchu a po boji jej nakonec vyhráli třebíčští hokejisté.
Fotografie z utkání najdete TADY.

Po prvním poločase Třebíčští prohrávali 2:3, když jednu branku hokejistů dával z penalty Petr Kukla.
Ve druhém poločase hráči Horácké Slavie zabrali a vyhráli jej 4:2. Slavisté tak otočili nepříznivý průběh zápasu a zvítězili v poměru 6:5.

Čáslavice B - SK HS Třebíč 5:6

Sestava Horácké Slavie: Zahradnik, Sláma, Dvořák, Bulička, Oliverius, Hrbáček, Látal Kubica, Dolníček, Přibyl, Kaláb, Bula, Kukla, Roháčik, Dibelka

Branky: 2 Kukla, Bula, Dibelka, Dolníček, Kaláb

1: poločas prohra 3:2 - gól z penalty Kukla
2: poločas výhra 4:2

Společná fotografie hráčů, kteří k fotbalovému utkání v Čáslavicích nastoupili

Horní řada zleva: Tomáš Kaláb, Lukáš Sláma, Milan Přibyl, Zdeněk Kubica, Ondřej Dvořák, Michal Roháčik, Marcel Hrbáček, Michal Oliverius.
Dolní řada zleva: Jan Bula, Pavel Bulička, David Dolníček, Lubor Dibelka, Ondřej Látal, Petr Kukla
Ležící: Petr Zahradník

Chcete vidět hvězdy světového hokeje v akci? Stále máte možnost!