Sedmáky dělila od medaile jen troška štěstíčka

T ř e b í č - Mistrovství České republiky hokejových mužstev hráčů 7. tříd – ročníků 1992 a 1993 – se uskutečnilo v termínu 7. - 9. 4. 2006 v Milevsku. Soupeři našeho týmu byla postupně tato mužstva: HC Vítkovice Steel, HC Lasselsberger Plzeň, HC Moeller Pardubice a HC ZVVZ Milevsko. Třebíčští mladíci sehráli čtyři velmi dobrá a vyrovnaná utkání. Bohužel střelecky se jim příliš nedařilo a tak z turnaje odjížděli sice bez medaile, ale se vztyčenou hlavou. Věřme, že co se nepovedlo letos, podaří se třeba již příští rok.

Sestava týmu SK Horácká Slavia Třebíč:

Balík Pavel, Bartejs Tomáš, Černý Jiří, Deveri Danko, Dobrovolný David, Donutil Petr, Hobza Radek, Hrbek Jan, Ivaník Filip, Kazatel Milan, Krejčí Lukáš, Kučera Vítězslav, Kuchera Nazar, Lavický Marek, Máj Milan, Málek Ondřej, Marek Nikola, Novák Jan, Novák Radek, Paták Lukáš, Prášek Martin, Šulc Ondřej, Vlašín Michal.
Trenéři: Vondráček Roman a Krejčí Jiří.

Pátek

11:00 - HC ZVVZ Milevsko - HC Vítkovice Steel 1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 2.Tomeček - 41. Plášek (Stránský), 44. Stránský, 45. Řehák (Mareček). Vyloučení: 4:4, navíc 5 min. + do konce utkání Řehák (VIT). Využití: 0:1.

Milevským vyšel vstup do zápasu, když ve 2. min. zachytil Vojtěch Tomeček chybnou rozehrávku hostů a prostřelil vítkovického brankáře. Stejný hráč se v 6. min. uvolnil v rohu, ale z úhlu branku minul. Od druhé třetiny favorizované Vítkovice zvýšily aktivitu a vytvářely si stále více šancí, které však výborný brankař Milevska David Honzík likvidoval. Hned na začátku třetiny vychytal u tyčky volného Máje. V 20. min. zastavil vítkovické přečíslení 3 na 1. Ve stejné minutě najížděl na milevskou branku Plášek, David Honzík však vyrážečkou puk dostal mimo branku. V 22. minutě mělo šanci Milevsko, když do třetiny zatáhl puk Ondřej Kálal, našel zadovkou Vojtěcha Tomečka, jenž však brankáře Pateru neprostřelil. Z následné protiakce nepřekonal milevského brankaře Řehák. V 25. min. milevský Jan Polata obešel hostujícího obránce, najížděl sám na brankáře, ale v rozhodující moment mu puk utekl. V poslední minutě druhé třetiny pak David Honzík zastavil teč Stránského po střele Řeháka. Stejný hráč Vítkovic hned v 1. min. závěrečné třetiny při vlastním oslabení projel až před milevskou branku, ale její strážce jej opět vychytal. V pokračující domácí přesilovce dorážel u tyčky Ivan Radosta, ale brankář Pater včas zasáhl. Poté se Vítkovičtí dostali nejprve do přečíslení 2 na 1 a pak 3 na 1, obě zakončoval neúspěšně Řehák. V 39. min. zůstal osamocený před milevskou brankou Šebesta, ale jeho střelu z otočky David Honzík špičkou betonu vyrazil. Až pět minut před koncem se Vítkovice konečně dočkaly. Stránský našel u druhé tyčky Pláška a ten dotlačil puk do branky. V předposlední minutě pak obrat dokonal hostující Stránský, když při přesilovce nahodil z pravého kruhu puk na branku a nepříliš těžkou střelou zaskočil milevského gólmana. Definitivní podobu výsledku pak dal při milevské hře bez bránkaře do prázdné branky Řehák.

15:00 - HC Moeller Pardubice - HC Lasselsberger Plzeň 5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 3. Nosek (Chlupáč), 21. Hemský (Šťastný), 30. Zrůst (Nosek), 33. Poulíček, 45. Hemský – 4. Mainer (Culek, Flek), 9. Beran (Hrbas), 40. Váchal (Culek). Vyloučení: 9:10, navíc Pašek na 5 min. + do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0.

Vstup vyšel lépe Pardubicím, když ve 3. min. využil závaru před soupeřovou brankou Nosek. Plzeň vyrovnala za minutu, když po utěšené kombinaci zakončoval do prázdné branky Mainer. V 9. minutě šla Plzeň zásluhou využité přesilovky do vedení, když využil odrazu puku od zadního mantinelu Beran. Hned na začátku 2. třetiny mohla Plzeň své vedení zvýšit. Nejprve při přesilové hře projel mezi obránci Flek, ale brankář Pardubic Horáček jeho střelu vyrazil. V 18. minutě si před soupeřovu branku najel plzeňský obránce Blumentrit, ale opět pozorného brankaře Horáčka nepřekonal. A tak se radovaly Pardubice, když zaváhání obránců potrestal Hemský. V 27. minutě po přihrávce z rohu zůstal pardubický Šťastný sám před brankařem Plzně Tomášem Králem, ale ten jeho pokus vyrazil. O minutu později Plzeň nevyužila 21 vteřin dlouhou přesilovku 5:3. V poslední minutě přišel rozhodující moment zápasu, když se pardubičtí hráči dostali do nájezdu na samotného brankáře a tento únik s přehledem zakončil Zrůst. Brzy po začátku závěrečné části hry využil chyby plzeňského brankáře pardubický Poulíček, když mu vleže prostrčil puk mezi nohama. V 37. minutě nájezd Pardubic 2 na 1 zakončil Tomín jen těsně vedle branky. V 40. min.Plzeň snížila, když Culek uvolnil před brankou Váchala a ten zblízka dal. Vyrovnat mohl ve 42. min. plzeňský kapitán Flek, ale branku minul. Konečné skóre zápasu stanovil v poslední minutě Hemský, když při vlastním oslabení využil plzeňské hry bez brankaře poté, co ve středním pásmu vyhrál vhazování a dovezl puk do prázdné branky.

17:00 - SK Horácká Slavia Třebíč - HC Vítkovice Steel 3:5 (1:1, 0:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 14. Šulc (Dobrovolný), 39. Deveri (Kazatel), 42. Šulc (Deveri) – 2. Hanulík (Pavelka), 25. Řehák, 29. Mareček (Řehák), 34. Šebesta (Stránský, Chaloupka), 45. Hudeček. Vyloučení: 5:4, navíc Lyzák (VIT) do konce utkání. Využití: 1:1.

Vítkovicím se podařil start do zápasu. V úvodním tlaku nejprve zůstal sám před brankářem Třebíče Chaloupka, ale gólman Třebíče Milan Máj vyšel ze souboje vítězně. Za chvíli si Vítkovice vynutily faul a následnou přesilovku využily zásluhou Hanulíka. Třebíč se z počátečního tlaku Vítkovic oklepala a první šanci si připravila v 7.minutě, kdy svůj samostatný nájezd neproměnil Paták. Na druhé straně zahrozil vítkovický Král. V 9. minutě zastavil vítkovický brankař Pater pádem pod nohy průnik třebíčského Kazatele a jeden z vítkovických obránců zastavil na brankové čáře i dorážku Deveriho. Zaslouženého vyrovnání se Třebíč dočkala ve 14. minutě, kdy Dobrovolný po vyjetí z rohu našel před brankou Šulce, který se trefil mezi brankářovy betony. V téže minutě při přesilovce Třebíče neúspěšně zakončoval Kazatel. Druhá třetina začala stejně jako ta první - náporem Vítkovic. V 21. min. zůstal u tyčky volný Chaloupka, brankář Třebíče Máj ho však vychytal. Podobně si poradil i se samostatným nájezdem Krále. Až v 25. min. to Vítkovicím vyšlo, když projel mezi obránci Řehák a prosadil se. V 26. min. zůstal po přihrávce spoluhráče Deveriho před brankou volný Kazatel, ale ani nadvakrát nedal. V 29. minutě se vítkovickému Řehákovi podařilo prostrčit puk mezi nohama brankáře, ale kotouč se zastavil na tyči. Hned vzápětí však zůstal u tyčky nepokrytý Mareček a bekhendem pohodlně zvýšil na 3:1. Když dal po pěkné kombinační akci v 34. min. na 4:1 Šebesta, zdálo se, že je o výsledku rozhodnuto. Třebíč se však nevzdala. V 39. min. zakončil při vlastní přesilovce svůj únik Deveri. V 42. min. brankář Vítkovic Pater zastavil střelu Deveriho, ale na dorážku Šulce už nestačil. Vyrovnání měl na hokejce v poslední minutě třebíčský Kazatel, když v nájezdu 2:1 nevyužil nahrávku Deveriho. Vzápětí se přes celé hřiště trefil do prázdné branky Hudeček.

Sobota

9:00 - HC ZVVZ Milevsko - HC Lasselsberger Plzeň 0:6 (0:2, 0:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 13. Váchal, 14. Flek (Erben), 25. Flek (Erben), 33. Svoboda, 35. Svoboda (Váchal), 44. Culek (Beran). Vyloučení: 3:4, navíc Erben (PLZ) na 5 minut + do konce utkání. Bez využití.

Po počáteční oťukávané se do první vážné šance dostal v 9. min. plzeňský Flek, který najížděl sám na branku, ale přestřelil. S postupem času začalo plzeňských šancí přibývat. V 12. min. nastřelil plzeňský Culek od modré tyč domácí branky. V téže minutě byl před milevským brankářem Honzíkem osamocený Kolařík, ale minul. Ve stejné pozici se zanedlouho ocitl Váchal, jeho první střelu David Honzík vyrazil, ale na dorážku už nestačil. Za další minutu se k odraženému puku dostal Flek, vyjel z rohu a po ledě překonal Honzíka. Do první šance prostřední třetiny se dostal při přesilové hře Mainer, ale sám před brankářem z otočky netrefil. V 22. min. nevyužili Milevští přečíslení dvou na jednoho. Z protiútoku se dostal do samostatného nájezdu Erben, ale David Honzík jej vychytal. Jak využít přečíslení 2 na 1 ukázala plzeňská dvojice Flek–Erben, kdy prvně jmenovaný pohodlně zasunul do branky. V 26. min. se při milevské přesilovce uvolnil přes obránce Ondřej Kálal, ale plzeňského brankáře Tomáše Krále neprostřelil. Hned v první minutě poslední třetiny zakončoval akci Fleka mezi kruhy volný Erben - bez gólového efektu. V 33. min. vyjel zpoza branky Svoboda a trefil se přesně k tyči. Tentýž hráč pak gólově zakončil střelou z mezikruží akci Váchala. V 36. min. zaskočil plzeňského gólmana milevský Libor Jirků nahozením ze středního pásma, ale soupeřova brankáře zachránila horní tyč. V 42. min. se naši při vlastní přesilovce dostali znovu do přečíslení 2 na 1, ale po přihrávce Vojtěcha Tomečka Emil Švec brankáře Tomáše Krále neprostřelil. Konečnou podobu výsledku pak dal v předposlední minutě plzeňský Culek, který z točky překonal po ledě vystřídavšího brankáře Milevska Drážďanského.

11:00 - HC Vítkovice Steel - HC Moeller Pardubice 4:5 (2:2, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 3. Pavelka (Šebesta), 6. Šebesta (Řehák, Mareček), 29. Chaloupka (Stránský), 43. Plášek (Mareček, Máj) - 7. Čáp (Nosek), 13. Hemský (Šťastný, Březina), 20. Březina , 32. Tomín (Nosek), 34. Nosek (Čáp). Vyloučení: 10:6, navíc Řehák (VIT) 3 + do konce utkání a Zrůst na 5 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1.

Vítkovice měly velmi dobrý vstup do zápasu a v 6. min vedly 2:0. Už v první minutě se ocitl mezi kruhy volný Máj, brankář Pardubic Horáček betonem vykopl. Ve 3. min. unikl pardubické obraně Pavelka a bekhendem trefil parádně horní roh branky. V 6. min. zatáhl puk do pásma Řehák, našel před brankou Šebestu, jenž se přesně trefil k tyči. Zároveň však Vítkovice často faulovaly, když už v 7. min. hrály potřetí v oslabení. A právě to potrestal přesně v 7. min. Čáp, když se od modré trefil přesně mezi betony brankáře Vítkovic. V 12. min. již bylo vyrovnáno. K odraženému puku se dostal Hemský a trefil se nad rameno brankáře. I v prostřední třetině pokračovaly Vítkovice v nečisté hře. Při přesilovce Pardubic zůstal u tyčky volný Červený, brankář Vítkovic Pater však puk vyrazil. V 20. min. šly Pardubice poprvé do vedení. Březina vyjel ze souboje v rohu a prostřelil brankáře. Ve 27. min. zachytil pokus o soupeřovo vyhození pardubický Čáp, ale z levého kruhu gólmana nepřekonal. Velkou možnost ke zvýšení náskoku měly Pardubice v 23. min. v podobě minutové přesilovky 5 ku 3. V té se však neprosadily a naopak už při přesilovce 5 na 4 jim ujel vítkovický Šebesta, ale brankář Pardubic Horáček mu jeho nájezd chytil. Minutu před koncem prostřední části Vítkovice vyrovnaly. Střelu Stránského brankář Pardubic vyrazil, ale dřív než stačil puk pokrýt, prostřelil jej Chaloupka. Na začátku třetí třetiny Pardubice rozhodly. V 32. min. se po zmatcích u zadního mantinelu dostal puk před branku, kde jej Tomín zpoza obránce umístil do branky. V 34. min. hrály Vítkovice přesilovku, ale gól daly Pardubice. Nosek se prosmýkl kolem obránce a zavěsil. Vítkovice se ještě nevzdaly. V 36. min. zůstal za obránci zapomenutý vítkovický Mareček, obelstil brankáře, ale trefil tyč. Zvonilo se i na druhé straně, když v přesilovce nastřelil horní tyč pardubický Barek. V 43. min. Vítkovice ještě dokázaly zápas zdramatizovat. Na hraně brankoviště se uvolnil Plášek a překonal brankáře. Vyrovnání nepřinesla ani závěrečná vítkovická hra bez brankáře.

15:00 - HC Lasselsberger Plzeň - SK Horácká Slavia Třebíč 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 15. Hrbas (Blumentrit), 25. Culek (Pašek). Vyloučení: 6:4, navíc Slavík (PLZ) na 3 min. + do konce utkání a Vlašín (TRE) na 5 min. OT. Využití: 1:0.

První šanci zápasu měl plzeňský kapitán Flek, když při přesilové hře sjel od mantinelu až před brankaře Máje, ale branku minul. V 6. min. skončila sražená střela třebíčského Šulce těsně vedle branky. V 8. min. nevyužili hokejisté Plzně přečíslení 3 na 1. V 10.m in. po chybě plzeňského obránce zůstal před brankou volný Kazatel, ale brankář Plzně Tomáš Král puk vyrazil. V podobné pozici se zanedlouho ocitl další hráč Třebíče Vlašín, ale ani on na brankáře nevyzrál. Jediná branka první třetiny padla pouhých 15 vteřin před jejím skončením, když se při přesilové hře trefil od modré Hrbas. Hned po úvodním vhazování prostřední části hry se dostal do úniku třebíčský Šulc, ale nedal. Stále ještě v první minutě druhé třetiny pak nahození Bartejse tečoval Kazatel, puk prošel brankáři mezi chrániči, ale zastavil se před brankovou čárou, odkud jej jeden z plzeňských hráčů odpálil pryč. V 25. min. zvýšila Plzeň na 2:0, když si Culek narazil s Paškem a trefil se nad rameno brankáře. Třebíč se i nadále snažila o vstřelení branky. V 26. min. zůstal před plzeňským brankařem Ivaník, ale blafák mu nevyšel. V 28. min. zavezl Dobrovolný puk podél mantinelu, našel mezi kruhy Patáka, který mířil nad. V závěru třetiny Třebíč nevyužila přesilovku 5:3. Také v úvodu poslední třetiny měla šanci Třebíč, ale brankář Plzně Tomáš Král výborně vykryl samostatný nájezd Deveriho. V 34. min. najížděl po pádu třebíčského obránce na brankáře Máje plzeňský Flek, ale branku netrefil. V 39. min. byl na chvíli sám před soupeřovým brankářem třebíčský Paták, ale zblízka nedal. Ve 40. min. po akci Fleka dorážel Erben, brankář Třebíče Máj vyrazil. Závěrečnou šanci zápasu měl plzeňský Culek, který se prohnal kolem obránce, ale brankář Máj jeho průnik zastavil.

17:00 - HC ZVVZ Milevsko - HC Moeller Pardubice 0:5 (0:1, 0:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 2. Hemský (Březina), 17. Březina, 20. Nosek (Tomín), 28. Poulíček (Zrůst, Červený), 36. Křečan (Poulíček). Vyloučení: 3:5. Bez využití.

Už ve 2. min. zápasu pardubický útočník Hemský ukázal, že Pardubice nepřipustí žádné zdramatizování zápasu, když zpoza kruhu napálil puk o tyčku do branky. V téže minutě zůstal před milevskou brankou Křečan, David Honzík však puk vyrazil. V 3. min. přihrál při nájezdu 2 na 1 Vojtěch Tomeček Ondřeji Kálalovi, který však branku minul. Ve 4. min. se prodral od mantinelu až před milevského gólmana Nosek, ale gól z toho nebyl. V 10. min. najížděl na branku pořádajícího mužstva znovu agilní Nosek, ale v tísni brankáře nepřekonal. I ve druhé třetině byla 2. min. gólová. Obraně Milevska ujel Březina, David Honzík jeho první střelu zastavil, ale druhou už ne. V 19. min. střílel pardubický Čáp, David Honzík parádním semaforem střelu zastavil. Ve 20. min. se konečně dočkal pardubický Nosek, kdy, ač faulován, prostřelil brankáře. Stejný hráč pak nevyužil krátce za sebou dvě šance ve 22. minutě. V 23. min. milevský Lukáš Nevolný obešel obránce, ale branku přestřelil. V 25. min. Emil Švec našel před pardubickou brankou Martina Záhoru, jenž si položil brankáře, ale branku minul. V 27. min. při milevské přesilovce projel až před brankáře Libor Jirků, ale gólman Pardubic Horáček vyrazil. V téže minutě nikdo z milevských hráčů nedokázal dotlačit do branky puk poskakující po brankové čáře, aby z následné protiakce hráči Pardubic rozebrali milevskou obranu a Poulíček dával do prázdné. V závěrečné třetině nejprve neproměnil svoji šanci pardubický Zrůst a na druhé straně nepřekonal brankáře střelou z levé strany Ondra Kálal. V 36. min. David Honzík zastavil na brankové čáře střelu Poulíčka, ale Křečan přeci jen dotlačil puk do branky. Poslední šanci zápasu měl pardubický Hemský, ale na Davida Honzíka nevyzrál.

Neděle

8:00 - HC Moeller Pardubice - SK Horácká Slavia Třebíč 5:5 (1:2, 0:1, 4:2)
Branky a nahrávky: 5. Zrůst, 31. Zrůst, 36. Čáp (Žemlička, Zrůst), 39. Nosek (Tomín, Zrůst), 43. Zrůst – 5. Deveri (Šulc), 10. Šulc (Kazatel), 21. Deveri (Kazatel , 32. Vlašín (Paták), 43. Kazatel (Ivaník). Vyloučení: 6:5 navíc domácí 2 x 5(Březina,Hemský)a 1 x DK (Hemský). Využití: 0:1.

Pardubice vstoupily do zápasu náporem. Hned v 1. minutě pardubický Zrůst vystrašil třebíčského brankaře Máje střelou z levé strany. Další vyloženou šanci nevyužily Pardubice ve 4. minutě, ale v 5. minutě už gól padl. Dvě střely pardubického Noska brankář vyrazil, ale na dorážku Zrůsta už nedosáhl. Za 22 vteřin však bylo vyrovnáno. Třebíčský Šulc našel zpoza branky u tyčky volného Deveriho, který pohodlně zasunul do odkryté branky. V 6. minutě se dostal k odražené střele pardubický Březina, ale mířil nad. V 7. minutě zahrozil při vlastním oslabení třebíčský Kazatel,ale z dobré pozice branku minul.V 8. minutě trefil třebíčský Donutil tyč soupeřovi branky a pardubický brankař Růžička zastavil i následnou dorážku. V 9. minutě měl šanci při přesilovce třebíčský Kazatel, ale minul. Po dalším pardubickém faulu měla Třebíč dokonce dvojnásobnou přesilovku a dokázala ji využít, když se Šulc dostal k odraženému puku a oklamal brankaře. V 21. minutě zvyšuje Třebíč při další přesilovce už na 3:1, tentokrát Kazatel našel před brankou Deveriho. V 26. minutě se dostali hráči Pardubic do přečíslení 2 na 1, ale brankař Třebíče Máj zastavil jak střelu Noska, tak i dorážku Tomína. Dokonce prostřední části pak měla ještě dvě šance Třebíč, když nejprve z mezikruží minul Hobza a poté nevyzrál na brankáře před ním na chvíli volný Šulc. Do závěrečné třetiny vstoupily lépe Pardubice, když už po 56 vteřinách vyjel z rohu Zrůst a po ledě prostřelil brankáře. Třebíč však po dalších 41 vteřinách odskočila na rozdíl dvou branek. Vlašín dostal přihrávku od zadního mantinelu a z otočky překvapil vystřídavšího brankaře Pardubic Rejdu. Pardubice se však nevzdaly a nadále se čím dál více tlačily před soupeřovu branku. V 34. minutě trefil pardubický Hemský z úhlu tyč. Vzápětí si najel za obránce třebíčský Deveri, ale nájezd neproměnil. V 36. minutě se pardubický obránce Čáp trefil od modré tahem přesně k tyči. O vyrovnání se postaral hráč Pardubic Nosek, jenž po závaru před brankou prostřelil brankáře. Ve 40. minutě si opět třebíčský Deveri najel za obránce,ale tentokrát trefil jen brankářovu lapačku. V 42. minutě pardubický Zrůst obešel obránce, ale branku minul. Stejný hráč se však prosadil o minutu později, když po zmatcích před třebíčským gólmanem protlačil puk do branky. Byl to již jeho třetí gól v zápase a poprvé poslal Pardubice do vedení. To však nemělo dlouhého trvání, když Třebíč dokázala opět neuvěřitelně rychle odpovědět. Tentokrát jí k tomu stačilo jen 14 vteřin, kdy se po chybě soupeřových obránců trefil z prostoru mezi kruhy Kazatel. Dramatický zápas tak skončil zaslouženou remízou

10:00 - HC Vítkovice Steel - HC Lasselsberger Plzeň 4:6 (3:1, 0:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 6. Mareček (Řehák, Šebesta), 8. Dombrovský (Král), 9. Plášek, 36. Plášek – 9. Kolařík, 18. Culek (Pašek), 20. Váchal (Pašek), 33. Flek (Blumentrit), 36. Culek (Pašek), 41. Flek (Volráb, Hrbas) Vyloučení: 10:8 navíc domácí 1 x 5(Pavelka). Využití: 0:1.

V přímém souboji o 2. místo začaly lépe Vítkovice. První šanci zápasu měl sice plzeňský Erben, ale brankař Ostravanů Pater jeho střelu zpoza obránce vyrazil. Pak už se prosazovaly Vítkovice. V 6. minutě se dostal k dorážce Mareček, ale poloprázdnou branku minul. Za nedlouho se tentýž hráč dostal do úniku a tentokrát zamířil přesně k tyči. V 8.minutě Vítkovice využily přečíslení 2 na 1,když Král uvolnil Dombrovského a bylo to 2:0. Plzeň však ani ne za minutu snížila, když zůstal před brankou volný Kolařík, brankář Vítkovic Pater puk vyrazil nad sebe a ten zapadl za brankovou čáru. Vítkovice tento gól nezaskočil a za 30 sekund už to znovu bylo o dva góly. To Plášek vystihl plzeňskou rozehrávku a trefil se pod vyrážečku brankaře Tomáše Krále. V 10.minutě nastřelil plzeňský Culek horní tyč. V 12. minutě najížděl na vítkovického brankáře z pravé strany Flek, ale bekhendem nedal. V 13. minutě projel na druhé straně středem hřiště kapitán Vítkovic Dombrovský,ale gól z toho nebyl. Ve druhé třetině Plzeň rychle vyrovnala. Nejprve jí k tomu pomohl další šťastný okamžik,když se Culek dostal až před brankáře, puk mu sice sjel z hokejky, ale překvapivě podjel brankaři pod betonem. V 20. minutě hrála Plzeň přesilovku a navíc byl signalizován další trest vítkovického hráče, když vystřelil Pašek a Váchal umístil vyraženou střelu do branky. V rozmezí 25. a 26. minuty byly k vidění dvě velké šance. Nejprve neúspěšně najížděl na samotného brankaře plzeňský Hrbas a na druhé straně si podobně vedl vítkovický Řehák. Poslední brankovou příležitost druhé třetiny měl plzeňský Pašek, ale sám před brankařem minul. Tak jak vyšel Plzni vstup do prostřední třetiny, vyšel jí i ten do třetiny závěrečné. Nejprve Flek úspěšně dorazil střelu Blumentrita a pak Culek vyjel ze souboje u mantinelu a trefil se přesně k tyči. Vítkovice rychle snížily, když Plášek zpoza obránce prostřelil brankaře Plzně Krále. Brzy poté se dostal do úniku vítkovický Stránský, ale tváří v tvář gólmanovi neuspěl. Definitivně o svém vítězství Plzeň rozhodla čtyři a půl minuty před koncem, když Volráb společně s Hrbasem vydoloval puk u tyčky a našel před brankou volného Fleka, který bez problémů skóroval.

14:00 - HC Milevsko - HS Třebíč 2:4 (1:3,0:0,1:1)
Branky a nahrávky: 7.Kálal (Polata) , 45. Kálal (Tomeček, Polata) - 5. Paták (Ivaník), 14. Deveri (Bartejs), 15. Ivaník (Novák), 42. Hobza (Bartejs) Vyloučení: 4:8. Využití: 1:1.

Už ve 2. minutě zápasu zůstal sám před milevským brankářem Davidem Honzíkem jeden z třebíčských hráčů, gólman však jeho střelu vyrazil a následnou dorážku zastavil na brankové čáře Libor Jirků. V 5. minutě hrála Třebíč svoji první přesilovou hru v tomto zápase a hned ji dokázala využít. Odraženou střelu od zadního mantinelu dokázal přes beton milevského gólmana usměrnit do branky Paták. Milevsko dokázalo vyrovnat v 7. minutě, kdy přečíslení 2 na 1 perfektně zrealizoval Jan Polata, po jehož přihrávce úspěšně zakončoval Ondřej Kálal. Třebíč si další šanci připravila znovu při své přesilové hře, kdy u tyčky volný Novák nepropálil Davida Honzíka. V 11. minutě si jako už poněkolikáté na turnaji zajel za obranu třebíčský Deveri, ale milevský brankář mu kotouč vypíchl. Lépe si vedl stejný hráč ve 14. minutě, kdy znovu najížděl osamocený na brankáře, ten mu jeho střelu zastavil, ale puk mu vypadl z výstroje a dokutálel se do branky. Za další minutu hráč Třebíče Ivaník potrestal chybu v rozehrávce a z prostoru mezi kruhy zamířil přesně. Na začátku druhé třetiny mělo nejprve dvě šance Milevsko, v jejím závěru pak naopak Třebíč. V 18. minutě unikal soupeřově obraně Ivan Radosta, ale faulován branku netrefil. V následné přesilovce vystřelil z pravé stany Jan Polata, ale brankáře Třebíče Máje nezaskočil. Na opačné straně se pak k odraženému puku dostal třebíčský Donutil, avšak David Honzík betonem vyrazil. V 27.minutě přestřelil sám před milevským brankářem Kazatel. V závěrečné třetině se hra převážně odbývala na polovině Třebíče, ale zápas se už milevským mladíkům zvrátit nepodařilo. V 32. minutě při milevské přesilovce postupně doráželi u jedné tyčky Ondřej Kálal a u druhé Jan Polata, ale gól z toho nebyl. Za minutu nastřelil třebíčský kapitán Vlašín horní tyč. Na 4:1 pro Třebíč zvýšil ale až ve 42. minutě Hobza, který zůstal nepokrytý mezi kruhy a nešťastnému gólmanovi propadl puk z jeho hole do branky. Další šanci měl po přihrávce Deveriho u tyčky nehlídaný Kazatel, ale David Honzík špičkou betonu puk vykopl. Stejně tak jako první gól vstřelilo Milevsko i poslední gól turnaje. V samém závěru zápasu zůstali při přesilovce sami před brankářem Vojta Tomeček a Ondřej Kálal a druhý jmenovaný uzavřel skóre zápasu.

Ceny udělené v turnaji:

Nejlepší brankař turnaje: Milán Máj (Třebíč)
Nejlepší obránce turnaje: Marek Hrbas (Plzeň)
Nejlepší útočník turnaje: Petr Mareček (Vítkovice)
Nejproduktivnější hráč turnaje: Radim Zrůst (Pardubice)