Souhrn mládeže: Osmáci dvakrát nadělovali tucet gólů, mimo jiné také druhému týmu soutěže

Mládežnický hokej
T ř e b í č – Juniorka sehrála dvě těžká utkání, obě s vítězným koncem a znovu jde do čela tabulky. Extraligový dorost byl dvakrát dvojbodově úspěšný, jednou v samostatných nájezdech, podruhé v prodloužení. Deváťáci vyhráli jedno ze dvou utkání a v duelu s Hodonínem se blýsknul zejména Danko Deveri, který vsítil čtyři branky. Ve výtečných výkonech pokračují osmáci a svým soupeřům dvakrát naložili po dvanácti gólech. Na první místo v tabulce se kromě juniorů a osmáků posunuli po minulém víkendu také žáci sedmé třídy, kteří přehráli i lidra tabulky – Hodonín.

Junioři

Šumperk - Třebíč 3:5 (0:2,2:2,1:1)
B. V.Burian 2, R.Novák, L.Dostál, J.Kurial
Třebíčské juniory čekal náročný víkend se silnými soupeři. V pátek sehráli kvalitní utkání v Šumperku, ve kterém se postupně dostali do vedení o 4 branky. Pak jako by usnuli na vavřínech, čehož soupeř využil ke snížení, ale vítězství si již vzít nenechali.
Třebíč - Znojmo 4:1 (1:1,1:0,2:0)
B. M.Kundela, L.Nahodil, L.Dostál, L.Němec
Utkání slibovalo nelítostný boj o první příčku v soutěži. Hosté ve 3. minutě sice inkasovali, ale jinak byli v první třetině a zejména po vyrovnání ve 12. minutě živější a využívali značné nervozity domácích. Od druhé třetiny se domácí před slušně zaplněným publikem (300 diváků) z nervozity otřepali, začali hrát tu svou nátlakovou kombinační hru a to přineslo i své ovoce v podobě tří gólů, které znamenaly jednoznačné vítězství. Po oba víkendové zápasy podržel třebíčské juniory svými výkony v bráně Pavel Míča.

Dorost

Třebíč - Kometa 6:5 sn (2:2,0:1,3:2 - 0:0)
B: V.Jaroš 2, A.Zeman 2, J.Klíma, K.Kesner - rozhodující nájezd
Odehrál se velmi vyrovnaný souboj, který dospěl až do prodloužení v němž se rovněž nerozhodlo a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. V těch byli domácí úspěšnější a získali 2 cenné body.
Ostrava - Třebíč 3:4 pp (1:1,1:0,1:2 - 0:1)
B: K.Kesner, M.Sobotka, J.Klíma, J.Klíma – vítězný gól v prodloužení
Hosté hráli dobře a v tomto utkání dokonce sahali po třech bodech, ale domácím se podařilo minutu před závěrečným hvizdem srovnat a následovalo prodloužení. V tom byli hosté iniciativnější a ve třetí minutě Jakub Klíma vstřelil dvoubodový gól.

9. třída

Hodonín - Třebíč 2:8 (1:2,0:4,1:2)
B: D.Deveri 4, R.Večeřa 2, D.Fryauf, D.Dočekal
Hosté byli lepší v úvodních minutách jednotlivých třetin, kdy dokázali zužitkovat své šance a rozhodnout tak o svém vítězství.
Třebíč - Kometa HK 3:5 (1:1,2:1,0:3)
B: D.Fryauf 2, T.Kuchera
Domácí podali bojovný výkon, ale proti fyzicky silnějšímu a lépe bruslícímu soupeři se jen těžce prosazovali. Přesto po dvou třetinách vedli o jednu branku, ale soupeř se nevzdal a v poslední třetině rozhodl třemi góly o svém vítězství.

8. třída

Hodonín - Třebíč 1:12 (0:5,0:4,0:3)
B: M.Vlašín 3, J.Fusek 3, L.Paták 3, D.Dobrovolný, O.Málek, O.Šulc
Pro třebíčskou osmičku to byl jednoznačný zápas, který byl rozhodnut v 15. minutě první třetiny.
Třebíč - Kometa HK 12:1 (2:1,3:0,7:0)
B: O.Šulc 3, M.Kazatel 2, J.Fusek 2, P.Weiss 2, M.Vlašín, L.Paták, P.Donutil
Výsledek úplně jako přes kopírák ze soboty, ale daleko s těžším soupeřem, vždyť Brňané okupují hned druhé místo v soutěži za domácími. Třebíčští hráli famózní hokej a to co předvedli v rozmezí 50-54 minuty, kdy vstřelili pět nádherných branek, nelze nazvat ničím jiným než-li předčasná Mikulášská nadílka.

7.třída

Třebíč - Hodonín 5:1 (2:0,1:0,2:1)
B: N.Marek 2, D.Horký, J.Roupec, V.Pálka
V utkání se střel domácí druhý tým soutěže s dosavadním lídrem z Hodonína a na kvalitě utkání to bylo znát. Úvodní pokřik Třebíčských před zápasem „Jeden za všechny a všichni za jednoho“ byl zcela naplněn výborným výkonem celého kolektivu a na čele tabulky došlo ke střídání stráží.
Kometa HK - Třebíč 1:3 (0:1,0:0,1:2)
B: J.Salák 2, P.Ošmera
Další vydřené vítězství hostí, kteří měli na rozdíl od soupeře v nohách sobotní zápas navíc, protože Kometa pauzírovala. Opět slavil úspěch kolektivní výkon a navíc zde nešlo jen o udržení první příčky, ale i o velmi důležité body do součtové tabulky.

6.třída

Třebíč - Hodonín 4:5 (2:0,2:2,0:3)
B: R.Bartůněk 2, V.Jahoda, M.Bednář
Do utkání, které mělo solidní tempo, vlétli domácí s chutí a nasazením. 2 třetiny byli lepším mužstvem a zasloužili si i vyhrát. Bohužel hosté v polední třetině třemi brankami utkání otočili ve svůj prospěch, přesto domácí hráči zaslouží pochvalu.
Kometa HK - Třebíč 7:3 (3:1,4:2,0:0)
B: J.Abrahám, M.Mašek, R.Moravec
Hosté nepodali v utkání dobrý výkon a zaslouženě svému soupeři jednoznačně podlehli.

V součtové tabulce pro nasazení v nadstavbě si Třebíčští udržují postupové 4. místo s náskokem 4 body na Havl.Brod.

5.třída

Třebíč - Blansko 0:3 (0:0,0:0,0:3)
Polovina úvodní části se odehrála v třetině hostí, bohužel bez výraznějších šancí. Po té se hra postupně vyrovnala, hosté si vytvořili více příležitostí, ale domácí brankáři byli proti, nicméně v poslední třetině třikrát kapitulovali.

4.třída

Třebíč - Vyškov 2:3 (1:1,0:2,1:0)
B: RP.Svoboda, R.Kajnar
Domácím hráčům se v tomto duelu vůbec nepovedla druhá třetina a to se v závěrečném zúčtováni projevilo jako rozhodující.

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál