Souhrn mládeže: Osmáci postoupili na třetí místo tabulky

T ř e b í č – Výborně si zatím ve své soutěží vedou třebíčští junioři. V pátek porazili silný Prostějov a přestože si v neděli odvezli „jen“ bod z Brna, spolehlivě okupují vedoucí pozici tabulky. Nedaří se bohužel extraligovému dorostu. Poslední tři zápasy Třebíčští prohráli a jistě je zamrzela zejména domácí porážka od poslední Olomouce které, přestože byli po většinu utkání herně aktivnější, podlehli 3:5. Lepší výsledky prokazují mládežníci ze 6. až 9. tříd, kteří odehráli čtyři utkání proti Kometě HK, třikrát uspěli a jednou remizovali. Ani bod doma neuhájili hráči čtvrté a páté třídy proti Havlíčkovu Brodu.

Junioři

Třebíč - Prostějov 5:1 (0:0,2:0,3:1)
B: L.Nahodil 2, J.Kurial, V.Burian, P.Burián
V první třetině se soupeři ze špice tabulky oťukávali, ve druhé části domácí vstřelili důležité dva góly, což jim přineslo klid do hry. Ovšem smršť, která přišla v první minutě poslední třetině byla pro soupeře drtivá. Inkasované tři góly v rozmezí 44 vteřin (40:08, 40:20, 40:52) by položili snad každého a tak se hosté zmohli v další hře jen na čestný úspěch.
Kometa - Třebíč 4:4 (0:0,1:0,3:4)
B: M.Kundela 2, J.Burian, L.Nahodil
Hrálo se vyrovnané utkání, ve kterém se sice domácí ujali vedení 2:0, ale Třebíčští dokázali nejprve otočit na 2:3 a po vyrovnání opět vedli 3:4. Domácí však zbraně nesložili, v dramatickém závěru se jim podařilo 2 minuty před koncem srovnat a tak sebrat Třebíčským hráčům první bod v soutěži.

Dorost

Vítkovice - Třebíč 6:0 (2:0,2:0,2:0)
Domácí hráli nátlakový hokej na 4 lajny, hosté jim herně nestačili a výsledek 6:0 je pro ně milostivý.
Třebíč - Olomouc 3:5 (2:2,1:0,0:3)
B: K.Kesner, A.Sobotka, T.Vondráček
Domácí hráli od počátku utkání dobře, ale paradoxně se vedení ujal soupeř, domácím se podařilo 2x srovnat a ve druhé třetině šli do vedení. Hosté se v poslední části zvedli, brzy srovnali na 3:3 a když už to vypadalo na prodloužení, tak dali v poslední minutě dvě branky a bylo rozhodnuto.
Zlín - Třebíč 8:0 (4:0,2:0,2:0)
Ani tentokrát dorostenci SK HS na svého soupeře nestačili a utkání prohráli vysokým skóre.

9. třída

Kometa HK - Třebíč 4:4 (2:1,2:1,0:2)
B: D.Fryauf 2, F.Ivaník, D.Deveri
V utkání plném nedovolených zákroků na obou stranách a díky slabému výkonu rozhodčího se hrálo v prvních dvou třetinách skoro stále ve čtyřech. Hosté opětovně dotahovali náskok domácích a až v poslední třetině, zásluhou větší bojovnosti a nasazení, dosáhli na zasloužený bod.

8. třída

Kometa HK - Třebíč 1:4 (1:0,0:4,0:0)
B: M.Kazatel 2, O.Šulc, L.Paták
Domácí se v úvodu utkání ujali vedení, ale hosté ve druhé části pořádně zabrali, dobře kombinovali, prosadili se i střelecky a v poslední části si pěkný výsledek pohlídali.

7.třída

Třebíč - Kometa HK 6:3 (2:2,2:0,2:1)
B: D.Outulný 4, D.Horký, N.Kuchera
Domácí po průměrném začátku získali další dva důležité body a to zejména zlepšeným výkonem ve druhé polovině hry.

6.třída

Třebíč - Kometa HK 4:3 (2:1,1:2,1:0)
B: M.Juráň, D.Jirák, V.Jahoda, M.Mašek
Domácí hned ve druhé minutě inkasovali, ale po tomto gólu se jejich výkon zlepšil a po dobrém kolektivním výkonu zaslouženě zvítězili. Rozhodující branku vstřelil tři minuty před koncem V.Jahoda po krásné přihrávce M.Juráně.

5.třída

Třebíč - Havl.Brod 1:3 (0:1,0:2,1:1)
B: M.Mejzlík
Domácí hráči měli převahu, ale góly stříleli hosté, kteří v poslední části velkou bojovností své vítězství uhájili.

4.třída

Třebíč - Havl.Brod 2:8 (0:1,1:3,1:4)
B: J.Všetečka, Š.Samuel
Domácí hráči podali v tomto utkání zakřiknutý výkon a tak není divu, že z tohoto souboje odešli vysoce poraženi.