Souhrn mládeže: Osmáci vedou svou našlapanou soutěž

T ř e b í č – Junioři Horácké Slavie nejprve minulý pátek s obtížemi doma zvládli Přerov, ale špatná produktivita v Novém Jičíně jim přivodila první letošní prohru v soutěži. Extraligovému dorostu se už delší dobu nedaří a postupně ztrácejí slibně nabytou pozici ze začátku sezóny. Třebíčská mládež – žáci 6. – 9.tříd se v součtu zápasů posunuli na průběžné čtvrté místo. Nejlépe se vede osmákům, kteří se ujali vedení v tabulce a sedmáci po dvou vítězstvích poskočili na třetí příčku. Cenná je také výhra 4.třídy v Jihlavě.

Junioři

Třebíč - Přerov 4:2 (2:0,0:1,2:1)
B: D.Pálka, L.Dostál, J.Kurial, P.Burián
V Třebíči se představil doposud nejlepší soupeř juniorské ligy, který dlouho sahal po bodu, ale v power play rozhodli domácí napínavé střetnutí ve svůj prospěch.
N.Jičín - Třebíč 2:1 (2:0,0:1,0:0)
B: L.Dostál
V první třetině se hosté nedokázali ubránit v oslabení a potom už byli svázaní nervozitou tak, že dokázali pouze snížit na rozdíl jedné branky.Navíc v tomto utkání hosté doplatili na nevyužité přesilovky v závěru utkání a tím přišli o letošní neporanitelnost.

Dorost

Třebíč - Havířov 2:4 (1:2,1:1,0:1)
B: D.Vítek, K.Kesner
Ve vyrovnaném utkání dokázali hosté lépe využít své příležitosti ke skórování, v poslední části domácí svůj výkon zlepšili, ale v největším tlaku jim závěru hosté zasadili ránu v podobě čtvrté branky a bylo rozhodnuto.
Kometa GR - Třebíč 9:1 (0:0,5:0,4:1)
B: K.Kesner
Hosté dokázali s Kometou udržet krok pouze první třetinu, od druhé části domácí již dominovali a čestný úspěch SK HS zaznamenal K.Kesner z nařízeného trestného střílení.

9. třída

Třebíč - Břeclav 4:2 (1:0,1:2,2:0)
B: R.Večeřa, D.Fryauf, E.Krčál, D.Dočekal
Domácí v prvních dvou třetinách marně hledali formu z předešlých zápasů a až ve třetí části se na jejich hru dalo dívat a měli více ze hry. Dobře zachytal brankář Dusík.
Jihlava - Třebíč 7:3 (1:0,1:2,5:1)
B: D.Dočekal, R.Gothard, D.Deveri
Hosté pokračovali v nevýrazném výkonu i v neděli a o jejich vysoké porážce rozhodly hrubé chyby v obranné činnosti. V polovině základní části je devítka SK HS na sedmém místě.

8. třída

Třebíč - Břeclav 10:1 (5:0,2:1,3:0)
B: M.Vlašín 3, O.Šulc 3, N.Marek, L.Paták, O.Málek, P.Balík
Domácí hráli v tomto zápase takříkajíc na půl plynu, ale i to na soupeře stačilo a povinný zisk bodů se naplnil.
Jihlava - Třebíč 2:5 (1:1,0:1,1:3)
B: M.Vlašín 2, M.Kazatel, P.Balík, O.Šulc
V pohledném utkání rozhodly tři rychlé góly hostujícího celku v polovině poslední třetiny. Tímto výsledkem se Třebíčská osmička vyhoupla na čelo tabulky.

7.třída

Břeclav - Třebíč 4:6 (1:3,2:1,1:2)
B: P.Vondráček 3, J.Roupec, D.Outulný, N.Kučera
Po vyhrané první třetině se do utkání zamíchali rozhodčí a domácí nabídnutou šanci využili. V poslední části se prakticky hrálo na jednu bránu, ale o vítězství bojovali hosté do poslední minuty.
Třebíč - Jihlava 4:3 (1:0,0:1,3:2)
J.Salák 2, N.Kučera, P.Vondráček
Domácí udělali z jasně se vyvíjecího utkání pěkné drama, které se odehrávalo až do samého konce, ale vyhráli zaslouženě. Domácí sedmička je v průběžném pořadí na třetím místě.

6.třída

Břeclav - Třebíč 1:7 (0:2,0:2,1:3)
B: M.Mašek 2, D.Fortelný, J.Sobotka, P.Bartušek, M.Bednář, D.Jirák
Od začátku utkání bylo na ledě jen jedno družstvo a tak hosté zaslouženě zvítězili.
Třebíč - Jihlava 4:7 (1:2,2:2,1:3)
B: J.Sobotka, D.Jirák, D.Fortelný, M.Neveselý
Hrálo se rychlé a vyrovnané utkání plné důrazu. V polovině utkání domácí prohrávali již 1:4, ale kolektivní hrou a bojovností dokázali srovnat na 4:4. V poslední třetině hosté využili dvě přesilovky a zaslouženě vyhráli. Nepřesvědčivé výsledky řadí Třebíčskou šestku průběžně na devátou příčku, ale v součtu 6-9 je Třebíč v polovině soutěže na postupovém 4. místě.

5.třída

Jihlava - Třebíč 6:2 (1:1,3:0,2:1)
B: T.Hodek, R.Bartůněk
V první třetině měli hosté převahu, ale místo vedení o tři branky se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ve zbývající části zápasu se projevila fyzická převaha domácích.

4.třída

Jihlava - Třebíč 2:5 (2:0,0:3,0:2)
B: F.Caha 3, J.Všetečka
Po zlepšeném výkonu ve druhé a třetí třetině přivezla Třebíčská čtverka z Jihlavy oba dva důležité body