Souhrn mládeže: Osmáci zvládli utkání o první místo proti Kometě Group

Mládežnický hokej
T ř e b í č – Junioři s přehledem zvládli dva zápasy s papírově slabšími týmy, ale čeká je perný víkend. Dorost vydobyl cenný bod proti favorizovanému Zlínu, v Havířově však vzrůstající formu nepotvrdili a vysoko prohráli. Ze žáků naplno bodovali proti Kometě Group osmáci, kteří tak potvrdili vedení v tabulce a také sedmáci, kteří se vyhoupli na druhou příčku.

Junioři

Třebíč - F.Místek 7:0 (4:0,1:0,2:0)
B. E.Kadela 2, V.Burian 2, L.Nahodil 2, T.Kaláb
Od první minuty hráli domácí junioři s velikou chutí, soupeři toho moc nedovolili a dobré kombinace přetavili v krásné góly.
Uh.Hradiště - Třebíč 0:8 (0:2,0:3,0:3)
B. L.Dostál 2, J.Kurial 2, V.Burian 2, L.Nahodil, P.Burián
Hosté pokračovali v dobrém výkonu i v tomto utkání a od samého začátku nebylo o vítězi pochyb. První čtyři branky hosté dosáhli v početní převaze.

Dorost

Třebíč - Zlín 2:3 p.p. (0:1,1:1,1:0 - 0:1)
B: D.Vítek, D.Stahorský
Domácí neměli proti lídrovi soutěže co ztratit a svou bojovností nahrazovali hokejový um hostujícího celku. Rozhodnutí padlo až v prodloužení, ale domácí se za svůj výkon nemuseli stydět.
Havířov - Třebíč 8:2 (2:2,3:0,3:0)
B. J.Klíma, D.Stahorský
Hosté v tomto utkání stačili domácím jen první třetinu, ve druhé části v oslabení rychle inkasovali a jejich hra se zhroutila.

9. třída

Třebíč - Kometa Group 2:2 (0:1,0:0,2:1)
B: D.Deveri, D.Fryauf
Domácí byli v tomto utkání lepším mužstvem, ale paradoxně po 45 minutách prohrávali 0:2. Po změně v sestavě však dokázali vstřelit dvě branky a s vedoucím mužstvem soutěže vybojovat zaslouženou remízu.

8. třída

Třebíč - Kometa Group 4:2 (2:1,1:0,1:1)
B: , J.Fusek 2, M.Kazatel, P.Weiss
Výborné utkání se odehrálo na Třebíčském zimáku mezi prvním a druhým mužstvem tabulky. Domácí byli v koncovce důraznější a tak na 120 diváků v ochozech vidělo zaslouženou výhru hráčů SK HS.

7.třída

Kometa Group - Třebíč 3:4 (1:2,1:1,1:1)
B: D.Horký 3, J.Roupec
Ve vyrovnaném utkání, hraném ve vysokém tempu, zaslouženě vybojovali hosté velice cenné vítězství.

6.třída

Kometa Group - Třebíč 9:2 (4:0,3:2,2:0)
B: R.Moravec, D.Fortelný
V první třetině se Třebíčští ještě stačili držet nasazeného tempa domácích, ale potom se jejich snaha snižovala a výsledkem byla vysoká prohra.

5.třída

Kometa HK - Třebíč 2:2 (0:1,0:0,2:1) B: J.Tůma, T.Balík
Třebíčští hráči odehráli velmi dobré utkání, které v závěru pokazil svými verdikty domácí rozhodčí.

4.třída

Kometa HK - Třebíč 5:1 (2:0,0:1,3:0)
B: R.Kajnar (TS)
Utkání ve svůj prospěch rozhodli hráči Komety nástupem do první a třetí třetiny.

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál