Souhrn mládeže: Páťáci uspěli v Břeclavi, čtvrťáci vyšli bodově naprázdno

T ř e b í č – Několik posledních utkání se dohrávalo ještě v předvánočním týdnu. Juniorům se povedlo dohrávané utkání proti Pelhřimovu, když jej rozstříleli 11:1 a v ligové tabulce si tak vytvořili již tříbodový náskok na druhé Znojmo. Extraligový dorost se pokoušel o senzaci – porazit lídra tabulky ze Zlína. Ačkoliv první třetinu drželi Slavisté bezbrankovou remízu v dalších dvou částech již na soupeře nestačili a prohráli 0:3. Z nejmladších žáků uspěla v Břeclavi jen 5.třída, čtvrťáci na vedoucí tým soutěže nestačili.

Junioři

Pelhřimov - Třebíč 1:11 (0:1,1:5,0:5)
B: J.Kurial 2, M.Jánský 2, J.Burian, P.Burián, L.Němec, M.Kejda, L.Dostál, P.Fila, V.Burian
Získat povinné dva body v dohrávaném utkání se hostům bez obtíží podařilo a utekli tak Znojemským Orlům na 3 body.

Dorost

Zlín - Třebíč 3:0 ( 0:0,2:0,1:0)
Hosté s lídrem soutěže dokázali držet krok jen první třetinu, po té se již projevila větší zkušenost domácího celku, který žádné překvapení nepřipustil a připsal si oba mistrovské body.

5.třída

Břeclav - Třebíč 0:6 (0:1,0:1, 0:4)
B: J.Tůma, M.Mejzlík, J.Jahoda, P.Matov, R.Bartůněk, F.Pyrochta
Hosté pěknou kombinační hrou prakticky nepouštěli domácí ze třetiny a pouze špatná koncovka zabránila dvoucifernému výsledku.

4.třída

Břeclav - Třebíč 4:0 (2:0,1:0,1:0)
Špatný výkon, který hosté podali nemohl na vedoucí tým soutěže stačit a tak se třebíčští bodového zisku nedočkali.