Souhrn mládeže: Sedmáci vyučovali Vsetín z produktivity

T ř e b í č – Junioři Třebíče pokračují v herním koncertu. Minulý víkend zdolali Nový Jičín 7:1, ale pravý křest ohněm je teprve čeká během následujících třech dnů, když nejprve v pátek zajíždějí do Znojma a v neděli doma hostí v tabulce třetí Šumperk. Dorostu se tentokrát nedařilo a podlehl jak Zlínu, tak na vlastním ledě Vítkovicím. Podobně se nevedlo ani šesťákům, kteří prohráli oba své duely. Lépe se představili deváťáci, jenž získali polovinu ze šesti možných bodů. Dvěma úspěchy se mohou pyšnit sedmáci. Nejprve přehráli Přerov, a poté po kuriózním průběhu zdolali Vsetin 5:4, přestože v počtu střel na bránu byli pasivnější v poměru 13:50!

Junioři

N.Jičín - Třebíč 1:7 (0:3,1:1,0:3)
B: P.Burián 2, J.Burian 2, L.Nahodil, L.Dostál, M.Kundela
Hosté měli dobrý nástup do zápasu, postupně si vytvořili dostatečný náskok a dobrou hrou jej udrželi ho až do konce.

Dorost

Zlín - Třebíč 9:1 (3:1,1:0,5:0)
B: D.Vítek
Třebíčští na lídra dorostenecké extraligy nestačili a odvezli si ze Zlína plný pytel gólů.
Třebíč - Vítkovice 4:5 (0:1,3:2,2:2)
B: K.Kesner, L.Rajský, M.Dočekal, D.Vítek
V posledním kole dorostenecké extraligy se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém hosté strhli vítězství na svou stranu až v samotném závěru.

9.třída

Jihlava - Třebíč 3:3 (0:1,1:1,2:1)
B: R.Gothard, O.Semerád, D.Deveri,
Hosté hráli s domácími vyrovnané střetnutí a v této sezóně to byl jejich nejlepší výkon. Se svým soupeřem s velkou bojovností uhráli velmi dobrý výsledek.
Třebíč - Přerov 6:4 (3:1,1:2,2:1)
Branky: D.Deveri 2, Caudr 2, M.Kazatel, N.Kuchera
Domácí hráči předvedli v utkání odhodlaný výkon, ale o svém vítězství rozhodli definitivně až v poslední třetině.
Vsetín - Třebíč 6:1 (3:1,2:0,1:0)
B: Caudr
Hosté se v utkání snažili, ale na silnějšího soupeře tentokrát herně nestačili.

8. třída

Jihlava - Třebíč 5:0 (1:0,3:0,1:0)
Hosté podali v utkání slabý výkon a hlavně od druhé třetiny byla jejich hra neurovnaná a bez hokejových myšlenek.
Třebíč - Přerov 12:1 (4:0,6:0,2:1)
B: J.Fusek 3, P.Donutil 2, M.Vlašín, L.Paták, O.Málek, P.Balík, O.Šulc, R.Hobza, P.Weiss
Na Třebíčském ledě se představil slabý soupeř a to se také odrazilo na celkovém skóre pro domácí celek.
Vsetín - Třebíč 10:5 (1:2,6:2,3:1)
B: J.Peroutka, M.Kazatel, M.Vlašín, J.Fusek, L.Paták
Hosté začali dobře, ale o jejich vysoké porážce rozhodla nepovedená druhá třetina, která domácím vyšla parádně.

7.třída

Přerov - Třebíč 2:4 (0:1,1:1,1:2)
B: J.Roupec 2, D.Horký, J.Salák
Hosté podali v utkání bojovný výkon, zaslouženě v něm zvítězili a připsali si plný bodový zisk.
Třebíč - Vsetín 5:4 (2:2,2:2,1:0)
B: D.Horký 2, D.Sedlář, N.Marek, J.Roupec
Výborné utkání hrané ve vysokém tempu, ve kterém domácí uštědřili soupeři lekci z produktivity, při střelách na branku 13:50. Domácí bojovali v duchu svého pokřiku „jeden za všechny, všichni za jednoho“ a přestože 2x prohrávali, dokázali v poslední třetině utkání dotáhnout zaslouženě do vítězného konce.

6.třída

Přerov - Třebíč 5:1 (2:0,3:0,0:1)
B: V.Jahoda
První dvě třetiny hráli hosté bez chuti a až v poslední třetině se jejich výkon zlepšil, ale na zisk bodů to nestačilo.
Třebíč - Vsetín 1:11 (1:4,0:5,0:2)
B: D.Jirák
Od začátku se hrál rychlý a bojovný hokej. Hosté měli mírnou převahu, ale Třebíčští hráči se drželi. V 15. minutě byli domácí přísně vyloučení a hosté se ujali vedení. Po tomto góle přišel na domácí útlum, ve kterém během 4 minut ještě 3x inkasovali. Hosté se dostali do pohody a s chutí dál zvyšovali svůj náskok na konečných 1:11.

5.třída

Třebíč - Kometa HK 3:4 (0:1,2:0,1:3)
B: J.Válal, R.Bartůněk, J.Tůma
Hrálo se velice bojovné a rychlé utkání, ve kterém domácí nevyužili tlak z 2. třetiny a po smolné brance v předposlední minutě nešťastně prohráli.

4.třída

Třebíč - Kometa HK 2:1 (1:0,1:0,0:1)
B: D.Pokorný, O.Komárek
Domácí v zápase kolektivně bojovali a to jim přineslo zasloužené vítězství a zisk mistrovských bodů.