Souhrn mládeže: Šesťáci získali vítězstvím nad Břeclaví cenné dva body do součtové tabulky

T ř e b í č – Junioři HS Třebíč pokračují ve spanilé jízdě a už 8 v řadě zápasů nepoznali hořkost porážky. Extraligovému dorostu se ve třech zápasech podařilo získat 5 bodů za dvé vítězství, z toho jedno po samostatných nájezdech. Mládežnické kategorie 6. až 9. tříd se utkaly s Břeclaví. Vítězství suverénních sedmáků a osmáků se obecně čekalo, důležité jsou ale body všech týmů do součtové tabulky, a ty přinesla v plném rozsahu i 6. a 9. třída. Ze střelců se nejlépe uvedl sedmák Jan Salák, který skóroval pětkrát v jednom utkání. Nejmladší třebíčské naděje čtvrťáků a páťáků uhráli doma svorně remízy 3:3 proti favorizovanému Hodonínu.

Junioři

Přerov - Třebíč 0:3 (0:2,0:1,0:0)
B: L.Nahodil 2, M.Kundela
Hosté začali utkání dobře a na ledě soupeře, kde se jim v minulosti moc nedařilo, předváděli dobré kombinace, ze kterých dokázali i třikrát skórovat.
Třebíč - Kometa HK 3:2 (1:1,0:1,2:0)
B: L.Nahodil, P.Burián, P.Fila
Domácí se sice ujali vedení, ale houževnatý soupeř dokázal před koncem první třetiny vyrovnat a ve druhé se dokonce ujal vedení. Domácí ve třetí třetině tlačili, ale bylo to bezzubé. Zvrat nastal v 50. minutě, kdy se jim podařilo vyrovnat a do minuty přidali vítězný třetí gól a body zůstaly doma.

Dorost

Třebíč - Opava 2:1 sn (0:0,0:1,1:0 - 0:0)
B: A.Zeman, K.Kesner - rozhodující nájezd
Ve vyrovnaném utkání sousedů z tabulky byli domácí nakonec úspěšnější, díky lepší mušce v samostatných nájezdech.
Třinec - Třebíč 4:1 (2:0,1:0,1:1)
B: J.Klíma
Hosté na svého soupeře nestačili a po jednoznačném průběhu utkání si domácí připsali plný bodový zisk na své konto.
Olomouc - Třebíč 1:3 (0:0,1:2,0:1)
B: D.Stahorský, A.Sobotka, K.Kesner
Dorostenci Horácké Slavie dosáhli na ledě Olomouce důležitého vítězství, v utkání svého soupeře jednoznačně přestříleli v poměru 25:34 a lépe se prosadili i gólově.

9. třída

Břeclav - Třebíč 1:4 (1:1,0:2,0:1)
B: M.Belatka, T.Bartejs, D.Deveri, M.Kazatel
V bojovném utkání nakonec zvítězili hosté, kteří projevili větší touhu po vítězství než-li domácí.

8. třída

Břeclav - Třebíč 6:15 (2:6,2:5,2:4)
B: M.Vlašín 4, N.Marek 2, L.Paták 2, P.Balík 2, O.Málek, O.Šulc, P.Weiss, L.Krejčí, D.Dobrovolný
V Břeclavi se zrodilo povinné vítězství SK HS s velkým počtem branek a tak si přítomní diváci připadali jako na pouti, hosté jim předvedli dokonalý kolotoč i se střelnicí.

7.třída

Třebíč - Břeclav 13:2 (2:1,6:0,5:1)
B: J.Salák 5, D.Outulný 4, D.Horký 3, D.Sedlář
I v tomto utkání se očekávalo jednoznačné vítězství hráčů Třebíče, jenže domácí si do poloviny mysleli, že se hosté asi porazí sami. Pak nastal zlom, Třebíčští jako by zařadili vyšší převodový stupeň a najednou to bylo znát i na skóre, které utěšeně narůstalo do poslední minuty.

6.třída

Třebíč - Břeclav 4:1 (2:0,1:1,1:0)
B: M.Mašek, M.Juráň, J.Abrahám, R.Bartůněk
Do zápasu šli domácí s úkolem získat oba dva body. Hráči k tomu přistoupili zodpovědně, jasně hosty přehráli, ale nervozita jim svazovala ruce, což bylo vidět na spoustě neproměněných šancích. Nakonec se bojovnost vyplatila cenné body do součtové tabulky zůstaly na domácí ledě.

V součtové tabulce pro nasazení v nadstavbě jsou nyní Třebíčští vlivem skóre na postupovém 3. místě před Kometou HK s náskokem 4 body na Havl.Brod. V posledním kole Hraje Třebíč s Jihlavou a potřebuje získat 5 bodů pro postup. Havl.Brod hraje se Znojmem a Kometa HK s Kometou GR.

5.třída

Třebíč - Hodonín 3:3 (2:0,0:1,1:2)
B: R.Bartůněk, M.Mejzlík, M.Juráň
V bojovném utkání měli domácí více šancí, ale nedokázali je proměnit a tím se připravili o vítězství a zisk obou bodů.

4.třída

Třebíč - Hodonín 3:3 (0:1,3:1,0:1)
B: J.Tůma 2, F.Caha
Domácí předvedli bojovný a odhodlaný výkon, utkání se přítomným divákům muselo líbit a dělba bodů byla spravedlivá.