Souhrn mládeže: Za deváťáky jednou skórovala i Renata Mastná

T ř e b í č – Přinášíme vám čtrnáctidenní souhrn výkonů třebíčským družstev. Junioři poprvé doma prohráli, což je sesadilo z čela soutěže, ale hned v dalším kole vysokou výhrou nad Kopřivnicí a po zaváhání konkurenčního Znojma jsou opět lídry soutěže. Dorost získal plný bodový zisk na domácím ledě, naopak venku zůstal ve dvou zápasech bez bodu. Všechny tři své zápasy vyhráli deváťáci i osmáci. Devítka je v tabulce průběžně čtvrtá, osmička ji vede. Sedmá třída si také vede výborně a drží se prozatím na třetím místě. Na lepší formu stále čekají šesťáci. S souhrnu 6.-9. tříd poskočila HS na průběžně 2.místo. Padesátiprocentní úspěšnost prokázali čtvrťáci a páťáci, obě třídy nejdříve prohráli s favorizovanou Kometou, ale s Pelhřimovem si svorně poradili.

Junioři

Třebíč - Havl.Brod 3:1 (2:0,1:1,0:0)
B: P.Burián 2, L.Popela
Boj o první příčku vyzněl pro domácí, ale tak jednoznačné to nebylo. Téměř 200 diváků vidělo pohledný a dramatický boj, ve kterém domácí využili dvě přesilové hry, hosté pouze jednu a to se ukázalo pro výsledek jako rozhodující faktor.
Orlová - Třebíč 3:3 (1:1,1:1,1:1)
B: J.Burian, J.Kurial, M.Kundela.
Převaha hostů neplodná, domácí byli vyrovnaným soupeřem pouze ve druhé třetině, nakonec však sahali po vítězství a Třebíčským juniorům se podařilo vyrovnat šťastnou brankou čtyři minuty před koncem..
Třebíč - Žďár n.S. 2:4 (0:2,0:0,2:2)
B: L.Nahodil, J.Burian
Domácí odehráli nepovedené utkání se vším všudy, byli na štíru s hrou, bojovností a ani tahouni mužstva se nezaskvěli v nejlepší formě. Snad jsme již u dna a odrážíme se na horu, mohlo by se to potvrdit v Kopřivnici a pak je 14 dní volno.
Kopřivnice - Třebíč 2:11 (1:3,0:1,1:7)
B: L.Nahodil 2, J.Burian 2, L.Němec, P.Burián, E.Kadela, J.Kurial, P.Vlašín. M.Jánský, L.Dostál
Střelecké hody připravili hosté svému soupeři, ale první dvě třetiny se jen zastřelovali, aby v poslední části spustili divokou ostrostřelbu a jak říkám, snad to byl ten zápas k lepšímu obratu. Znojmo v Orlové jen remizovala a tak je Třebíčská juniorka po první polovině základní části o bod v čele.

Dorost

Třebíč - Ostrava 7:2 (3:0,3:0,1:2)
B: A.Zeman 2, D.Vítek, J.Klíma, M.Sochor,V. Jaroš, P.Giz
Domácí konečně v tomto utkání zaměřili střeleckou mušku do černého a připsali si velmi důležité mistrovské body.
Opava- Třebíč 4:3 (1:0,1:3,2:0)
B: L.Rajský, D.Vítek, V.Jaroš
Třebíčský dorost v Opavě podlehl svému soupeři těsně 4:3.V utkání, zejména v poslední třetině, se některým výrokům rozhodčích divili i místní skalní, nic méně účel světí prostředky a body zůstaly ve Slezku, protože to by bylo, aby domácí tu přesilovku 5-3 neproměnili
Třebíč - Třinec 5:3 (1:0,2:2,2:1)
B: K.Kesner 2, D.Vítek 2, M.Molák
Domácí se ujali vedení v posledních minutách prvé třetiny a i po delší první přestávce (porucha rolby) tahali stále za ten lepší konec provazu. Závěr utkání si pohlídali a zaslouženě zvítězili.
Vsetín - Třebíč 6:1 (3:1,2:0,1:0)
B: T.Vondráček
Hosté dokázali domácímu tlaku vzdorovat pouze první třetinu, pak soupeř ještě více přidal na herním projevu a to se stalo pro Třebíčské osudným.

9. třída

Vel.Meziříčí - Třebíč 2:7 (0:3,1:3,1:1)
B: D.Deveri 2, O.Semerád, D.Dočekal, R.Mastná, E.Krčál, T.Kuchera
Hostující devítka si se svým soupeřem poradila bez větších problému, postupně si vytvořila náskok a zaslouženě zvítězila.

Třebíč - Znojmo 4:3 (1:0,2:0,1:3)
B: D.Deveri 2, D.Fryauf, R.Večeřa
Domácí rozehráli utkání velice dobře a po 2. třetině vedli 2:0. Potom ale nepochopitelně polevili a během tří minut se hosté dotáhli na rozdíl jediného gólu a z utkání bylo drama. Po důrazné domluvě trenéra však utkání dotáhli do vítězného konce.

Havl.Brod - Třebíč 3:4 (1:1,1:3,1:0)
B: D.Deveri 2, D.Fryauf, D.Dočekal
V dramatickém utkání rozhodli hosté o své výhře ve druhé třetině, kdy utekli soupeři na rozdíl dvou branek. Ve třetí části se o svůj náskok obávali, protože série vyloučených posadila domácí na koně, zvláště když jednu přesilovku využili ke vstřelení kontaktního gólu. Nicméně hosté bojovností vítězství uhájili.

8. třída

Vel.Meziříčí - Třebíč 2:7 (1:2,0:4,1:1)
B: M.Kazatel 2, O.Šulc, O.Málek, N.Marek, M.Vlašín, L.Paták
Hosté od první minuty utkání nedali svému soupeři jakoukoliv šanci pomýšlet byť jen v koutku duše na bodový zisk. Třebíč - Znojmo 8:1 (2:0,4:1,2:0)
B: O.Šulc 2, M.Vlašín 2, N.Marek, P.Balík, P.Donutil, J.Peroutka
Domácí svého soupeře z horních pater tabulky nepodcenili, naopak od úvodního hvizdu se do něj pořádně obuli a odměnou jim byl 100% bodový zisk.
Havl.Brod - Třebíč 1:4 (0:1,0:2,1:1)
B: M.Kazatel, J.Fusek, L.Paták, O.Málek
Hosté přijeli do Kotliny pro oba body a potvrdit tak svou formu z posledních špílů. To se jim dokonale podařilo a vlivem lepšího skóre se tak udrželi v čele tabulky před Brněnskou Kometou Group.

7.třída

Třebíč - Vel.Meziříčí 15:2 (6:0,5:0,4:2)
B: J.Salák 3, D.Horký 3, D.Sedlář 2, D.Outulný 2, P.Ošmera 2, P.Vondráček, M.Švejda, V.Pálka
Utkání mělo jednoznačný průběh a nadělení patnácti branek navrch svědčí o jasné převaze domácího týmu.
Znojmo - Třebíč 3:4 (1:1,1:1,1:2)
B: D.Outulný 2, J.Roupec, J.Salák
Tentokrát narazili hosté na podstatně silnějšího soupeře. V utkání podali kolektivní výkon, po celé utkání byli hokejovější, jen ta koncovka byla trochu smůlovitá, ale vítězství nakonec zaslouženě putovalo do Třebíče.
Třebíč - Havl.Brod 3:3 (2:0,1:3,0:0)
B: P.Vondráček, J.Roupec, J.Nechvátal
Domácí posadili hosty do sedla vlastní nedůrazností a tak nakonec byla dělba bodů spravedlivá.

6.třída

Třebíč - Vel.Meziříčí 3:5 (1:2,2:2,0:1)
B: M.Bednář, J.Sobotka, M.Juráň
Domácí chtěli svého soupeře konečně porazit, ale spousta chyb v rozehrávce a nechuť hrát některých hráčů vedlo k opačnému efektu. Pochvalu si zaslouží střídající brankář, který domácí zachránil od větší gólové nadílky.
Znojmo - Třebíč 2:0 (0:0,1:0,1:0)
V tomto utkání podali hosté lepší bojovný výkon než minule, zasloužili by si i bodovat, ale domácí gólman byl proti.
Třebíč - Havl.Brod 0:3 (0:0,0:3,0:0)
Odehrálo se pěkné rychlé utkání, ale žalostná koncovka domácího celku a odvrácené štěstí znamenalo nulový bodový zisk, což je pro domácí za předvedený výkon dosti kruté.
V součtu 6-9 pro nasazení do nadstavby je Třebíč na druhém místě.

5.třída

Třebíč - Kometa Group 1:7 (1:2,0:2,0:3)
B: R.Bartůněk
Domácí v tomto dohrávaném zápase prvního kola bojovali o čestný výsledek, ale na lídra soutěže to tentokrát nestačilo.
Třebíč - Pelhřimov 7:4 (2:2,3:0,2:2)
B: F.Pyrochta 3, T.Balík 3, O.Urban
Domácí v tomto utkání konečně začali proměňovat svoje vytvořené šance a zaslouženě si připsali oba mistrovské body.

4.třída

Třebíč - Kometa Group 1:5 (0:3,1:1,0:1)
B: P.Matov
Třebíčský hokejový potěr podal v zápase slabý výkon a bez většího odporu odevzdal body svému soupeři.
Třebíč - Pelhřimov 6:4 (2:2,1:1,3:1)
B: F.Caha 3, J.Všetečka, J.Hort, J.Tůma
Po vyrovnaných prvních dvou třetinách se podařilo v poslední části domácím definitivně zlomit odpor svého soupeře a rozhodnout tak pro sebe plný bodový zisk.