TRE- CEB 4:1- Třebíčští dorostenci nastoupili v plné síle a hned to bylo znát

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Druhým dnem dnes pokračuje memoriál Mudr. Ivo Procházky. Po včerejší prohře Horácké Slavie s Duklou Jihlava dnes Třebíč nastoupila do zápasu v plné sestavě a porazila tak soupeře z Českých Budějovic.

Sestavy: SK Horácká Slavia Třebíč:Mikulka (Wolf)- Brázda, Rajský, Studený, Stahorský, Vítek, Jaroš, Fryauf, Kotrba, Dočekal, Švaříček, Vyhnálek, Sochor, Sobotka, Kesner, Giz, Němec, Krutiš, Čtveráček, Molák, Křenek

HC Mountfield České Budějovice: Hnízdil (Hrubec)- Jank, Vostracký, Štěpán, Heřmánek, Předota, Javůrek, Seidl, Marek, Sumerauer, Heřman, Švihálek, Semrád, Turekm Makovský, Přibyl, Kolář, Vaniš, Zvoník, Petrášek, Boška.

První branku zápasu vstřelila jako ve včerejším utkání Horácká Slavia Třebíč a to v 9. minutě zápasu při přesilové hře. Trefil se domácí Kotrba. Ve 12. minutě mohla Třebíč zvýšit vedení, ale domácí útočník neproměnil samostatný únik na brankáře. Když v 16. minutě Budějovice nevyužili početní převahu dostali příležitost domácí v podobě dvojnásobné přesilové hry. V 21. minutě ji dokázali Třebíčští využít. Střelou do odkryté klece se do střelecké listiny zapsal Vítek. Druhá část hry nám přinesla bojovný a akční hokej na obou stranách. Ve 33. minutě hrála Třebíč opět přesilovku 5 na 3 ale tentokrát nebyla využita ke vstřelení branky. Na 3:0 pro Třebíč zvyšoval v 35. minutě tečovanou střelou domácí Ondřej Němec. O chvíli později stanovili domácí konečné skóre druhé třetiny, když zvýšili svůj náskok na 4:0. V závěrečné třetině si Horácká Slavia hlídala svůj velký náskok a snažila se soupeře nepouštět do velkých šancí. To se Třebíčským také podařilo. Budějovice vstřelili svoji jedinou branku zápasu a také jedinou branku ve 3. třetině. Horácká Slavia si tak do tabulky turnaje připsala první body za vítězství.

Zažij ten nejlepší hokej na turnaji – vstupenky na finálový víkend MS jsou stále k dispozici