TRE-MBL: Tři branky vstřelené, ani jedna inkasovaná - fotogalerie

Aktuální zprávy
T ř e b í č - K devátému kolu přijela do Třebíče silná avšak zatím nepřesvědčivá Mladá Boleslav. A hokejisté Horácké Slavie připravili svým fanouškům opět dramatickou podívanou, tentokrát se šťastným koncem. Horácká Slavia v těžkém utkání porazila BK Mladou Boleslav 3:0 a Filip Luňák si tak připsal první nulu této sezóny.
Přinášíme fotografie z utkání a jedno video.

Přínášíme Vám videosekvenci oslavy vítězství nad Maldou Boleslaví v podání Filipa Luňáka:

Video skoku Filipa Luňáka - (24 sec – 12,0 MB - 320x240 - formát avi)

Video je dost velké a jeho stahování chvíli trvá - vydržte.

Hostujícím hráčům patřil úvod zápasu

Z domácích se jako první osmělil Jiří Oliva

V další akci domácích zaváží do útočného pásma puk Marcel Hrbáček

Před bránou domácích bylo pořádně horko

Vhazování v obranném pásmu Boleslavských. Tenhle obrázek v první třetině nebyl příliš častým

Mela před bránou Luňákovou. Při domácích stálo štěstíčko, kterému šli celý zápas naproti

Ondřej Látal v detailu. Teď ještě netuší, že ve druhé třetině to bude on, kdo vstřelí první branku domácích

Martin Sobotka na bully v útočném pásmu

Pavel Pelán v detailu. Ani on ještě v tuto chvíli netušil, že uzavře střeleckou listinu dnešního utkání třetí brankou v síti Bolky

Druhá třetina byla ze strany domácích nejpovedenější. Přikryl měl hodně práce

Znovu nebezpečí před bránou Středočechů

Marek Laš právě krásnou střelou rozjásal asi zatím nejvyšší návštěvu letošní sezony. Třebíč vede 2:0

Obránci Horácké Slavie chrání svého gólmana

David Vrbata jakoby nechtěl věřit, že jeho tým prohrává o dvě branky

Karel Šefčík v mlžném oparu, který se díky vlhkému podzimnímu počasí nad ledem vytvořil

Jozef Lukáč, je velmi platným hráčem v obraně Třebíče

Před koncem druhé třetiny dopravili hosté puk do brány Horácké Slavie, ale k jejich smůle to bylo po faulu na Filipa Luňáka. Ten při této akci přišel o masku i hokejku

Maximální soustředění a maximální nasazení zdobilo domácí hráče

Na začátku třetí části hry měli hosté velký tlak, k němuž jim pomohly přesilové hry. Třebíčští však hráli velmi obětavě. Na snímku se do rány boleslavského beka položil Martin Čech

Třebíčská střídačka utkáním žila, a to je dobře

David Vrbata režíruje jednu z přesilovek hostů

Čím víc se blížil konec utkání, tím silnější byl tlak hostů

Bílo modrá hradba....

...a pozorný Filip Luňák

Znovu nebezpečí před Luňákem. To už ale domácí vedli 3:0, když třetí branku dával po přihrávce Milana Přibyla Pavel Pelán

I proto již vcelku v klidu sledovala střídačka marné snažení hostí o vstřelení alespoň čestného úspěchu

Filip Luňák nastoupil v novém ročníku poprvé od začátku zápasu a hned z toho byla vychytaná nula

Již jako obvykle, chtělo by se říci, neunesl Marian Morava prohru a na konci utkání dvakrát oslabil svoje mužstvo, čímž mu znemožnil alespoň pokus o power-play. Navíc při jednom ze zákroků zranil vlastního brankáře Přikryla a na poslední desítky sekund musel nastoupit boleslavský náhradník Hynek

Zasloužená radost třebíčských hokejistů - tři možná nečekané body zůstávají doma