Menu +

Událost sezóny: Osm mistrů v čele s Martinem Eratem přiveze 21.6. pohár do Třebíče

Tiskové zprávy
T ř e b í č - Třebíčští fanoušci, ale nejen oni, nýbrž hokejoví fandové z celé Vysočiny budou mít ve středu 21. června jedinečnou možnost vidět na vlastní oči a ze vzdálenosti takříkajíc na dotek Masarykův pohár pro mistra České republiky v ledním hokeji. Na Zimní stadion Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENU s ním totiž dorazí všech osm osobností Horácké Slavie Třebíč, které jej v dresu Komety Brno vybojovali. Připravena je jejich autogramiáda i další doprovodný program.
Sdílejte článek
 

Martin Erat, Leoš Čermák, Ondřej Němec, Karel Vejmelka, Tomáš Bartejs, Martin Dočekal, Tomáš Vondráček a Kamil Pokorný.
To jsou hráči a trenér, kteří s Kometou Brno letos po jednoznačném průběhu play-off vybojovali po jednapadesáti letech titul mistra republiky, a získali tak pro Brno vytoužený dvanáctý titul a s ním i Masarykův pohár.


Kdy? středa 21. června 2017

V kolik? 16:30 – 18:00


Kdo? Martin ERAT, Leoš ČERMÁK, Ondřej NĚMEC, Karel VEJMELKA, Tomáš BARTEJS, Martin DOČEKAL, Tomáš VONDRÁČEK a Kamil POKORNÝ


Program: Autogramiáda, fotografování, multimediální kostka - medailonky hráčů, skákací hrad pro děti, před stadionem občerstvení - grilované klobásy, pivo - limo atd.


Pro některé z výše jmenovaných to byl jeden z vrcholů jejich kariéry, jiní mají většinu hráčské cesty ještě před sebou. Všechny ale spojuje jedno. Začínali s hokejem na ledě třebíčského "zimáku"!
Kamil Pokorný zde strávil nejen závěr hráčské, ale až na poslední dvě brněnské sezóny také celou svoji trenérskou dráhu.

A všichni tihle borci se teď sejdou právě na hrací ploše, kde udělali první hokejové krůčky.
Na ploše sice bude chybět led, ale zato s sebou přinesou nejcennější českou klubovou trofej - Masarykův pohár - a na krku se jim budou houpat zlaté medaile vítězů.

Akce startuje přesně ve středu 21. června v 16:30 a potrvá jednu a půl hodiny, tedy do 18:00.
Připravena je autogramiáda, které se zúčastní Martin Erat, Leoš Čermák, Ondřej Němec, Karel Vejmelka, Tomáš Bartejs, Martin Dočekal, Tomáš Vondráček a Kamil Pokorný.

MARTIN ERAT se stal jednou z obrovských posil Komety před sezónou a výrazně se podepsal pod mistrovským titulem. Ze zdravotních důvodů musel vynechat třetí čtvrtfinálový zápas, jinak nastupoval pravidelně v elitní formaci s Markem Kvapilem a Janem Hruškou. Ve třinácti play-offových duelech si připsal čtyři branky a stejný počet gólových asistencí. Do čtvrtého finále si schoval důležitou uklidňující čtvrtou trefu Komety a dvě gólové asistence (na první a pátý gól). FOTO: Ivo Dostál, hc-kometa.cz

MARTIN DOČEKAL nevynechal ani jeden zápas v play-off. Vítězné tažení Komety absolvoval povětšinou po boku Čermáka a Vincoura, respektive Vondráčka. Od pátého semifinále nastupoval stabilně ve druhé formaci s Čermákem a Vondráčkem. Po zranění Vojtěcha Němce vedl čtvrtou formaci s Vondráčkem a Radimem Zohornou na křídlech. Ve čtrnácti duelech si připsal gól a gólovou asistenci.
TOMÁŠ VONDRÁČEK vstupoval do play-off z pozice třináctého útočníka, nicméně do hry zasáhl hned v úvodním čtvrtfinále a takto tomu bylo i v dalších zápasech. Dva zápasy v sestavě modrobílých chyběl, pak už nastupoval pravidelně po boku Dočekala. Ve dvanácti duelech play-off si připsal jednu branku. FOTO: Ivo Dostál, hc-kometa.cz

Podobné články

Tiskové zprávy

Dojde ke změně na lavičce A – týmu, klub Jiřímu Mičkovi neprodloužil smlouvu

22.3.2016
Tiskové zprávy

Prohlášení HST: Náš cíl je stále play – off, věříme, že společně to dokážeme

27.1.2016
Tiskové zprávy

1. liga ZÍSKALA TITULÁRNÍHO PARTNERA, WORLD SYSTEMS MARKET INC.

8.9.2015