VIDEO: Naším hlavním cílem je umístění v první šestce, říká Silvester Kusko
8.2.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

VIDEO: Naším hlavním cílem je umístění v první šestce, říká Silvester Kusko

T ř e b í č - WSM Liga má za sebou už padesát kol dlouhodobé základní části a stále není rozhodnuto o tom, kdo skončí v první šestce a kdo na dalších místech. Jde přitom o mnoho. První šestka má totiž jistý postup do čtvrtfinále, sedmý až desátý si to mezi sebou rozdají v předkole play-off. Podle vývoje posledních zápasů to vypadá, že o všem rozhodne až poslední, tedy pondělní kolo. Napovědět ovšem může i to sobotní, v němž Horácká Slavia cestuje do Frýdku-Místku. Vědom si toho je i Silvester Kusko, kterého jsme si po utkání s Kadaní pozvali před redakční kameru.

 
 
 
 

Silvester Kusko se chystá na další střídání při utkání s Kadaní.

Třebíčští rychle otevřeli skóre zápasu, Silvester Kusko se s pukem nemazlil a tvrdou ranou překonal Strmeně už ve 41 vteřině zápasu.

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Třebíčští poráží podruhé v sezóně Frýdeckomístecké, v sobotu vyzvou Vsetín

T ř e b í č - Zápas ve Frýdku–Místku se nesl ve znamení premiérových tref třebíčských hráčů. Ale pojďme hezky popořádku. Hosté v utkání od čtrnácté minuty prohrávali. Jenže spíše nezaslouženě, protože od začátku utkání byli aktivnějším mužstvem. Jejich aktivita pokračovala i ve druhé třetině, odměna přišla hned v jejím úvodu, kdy se poprvé v sezóně prosadil Petr Kratochvíl. Ten dostal puk do sítě chytře odrazem od vyjetého brankáře domácích. O čtyři minuty později šly Bílé hvězdy do vedení po spolupráci Luboš Horký – Michal Vodný a po dalších třech minutách hry se radoval ze druhé trefy v sezóně Tadeáš Král a hosté vedli už 3:1. Čtvrtý gól byl premiérovou trefou sezóny pro Tomáše Mlynáře a pojistkou tříbodové výhry hráčů s bílou hvězdou na hrudi. Už v sobotu čeká Třebíč atraktivní souboj s hosty ze Vsetína.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS