VIDEO: Naším hlavním cílem je umístění v první šestce, říká Silvester Kusko
8.2.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

VIDEO: Naším hlavním cílem je umístění v první šestce, říká Silvester Kusko

T ř e b í č - WSM Liga má za sebou už padesát kol dlouhodobé základní části a stále není rozhodnuto o tom, kdo skončí v první šestce a kdo na dalších místech. Jde přitom o mnoho. První šestka má totiž jistý postup do čtvrtfinále, sedmý až desátý si to mezi sebou rozdají v předkole play-off. Podle vývoje posledních zápasů to vypadá, že o všem rozhodne až poslední, tedy pondělní kolo. Napovědět ovšem může i to sobotní, v němž Horácká Slavia cestuje do Frýdku-Místku. Vědom si toho je i Silvester Kusko, kterého jsme si po utkání s Kadaní pozvali před redakční kameru.

 
 
 
 

Silvester Kusko se chystá na další střídání při utkání s Kadaní.

Třebíčští rychle otevřeli skóre zápasu, Silvester Kusko se s pukem nemazlil a tvrdou ranou překonal Strmeně už ve 41 vteřině zápasu.

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

V sobotu míří Bílé hvězdy do Přerova. Naváží na vítězství s Kladnem?

T ř e b í č - V sobotu je na programu 5. kolo WSM ligy a třebíčští hráči pojedou bojovat o body do Přerova. Zubři zažívají velice povedený vstup do ligy, jelikož se prozatím nachází na 3. místě tabulky se součtem devíti bodů, v posledním kole vyhráli dokonce na Lapači 1:3. Třebíč měla opačný vstup do sezóny, protože po třech kolech neměla ani bod, ale po vysoké prohře 1:5 v Karlových Varech se tým z Vysočiny zvednul a doma porazil v prodloužení po velice dobrém výkonu Kladno 3:2, které do té doby nebylo poraženo. Rozhodující branku vstřelil Roman Erat, který se nachází na děleném prvním místě v bodování spolu s Tomášem Fořtem, který hraje právě za Přerov. Utkání začíná v 17:00

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS