Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - Třebíčští žáci se ve třetím kole svých soutěží utkali s mužstvy Přerova. Tyto týmy se v minulých letech nepotkávaly, ale letos se to díky reorganizaci soutěží žáků změnilo. Vítězství si připsali pouze hráči sedmé třídy, kteří v divoké přestřelce zvítězili 7:5, hattrick si v tomto uktání připsal Jaroslav Tůma. Remízu uhrála davátá třída, naopak opět se nepovedlo bodovat osmé třídě. Šesťáci podlehli o jedinou branku 3:2.

6.třída

HC Zubr Přerov – SK HS Třebíč 3:2 (1:0,2:0,0:0)

Branky a nahrávky: 12. Š. Samuel (J. Tůma), 37. V. Michálek (J. Wasserbauer)

SESTAVA: A. Nováček – V. Michálek, J. Tůma, Š. Samuel, J.Wasserbauer, J. Válal, D. Pokorný, A.Paroulek, P. Svoboda, M. Novák,D.Kabelka, R.Ferda, T. Mlynář.

Na průběh tohoto duelu měly obrovský vliv přesilové hry domácího týmu, ke kterým nemalou měrou přispěl i rozhodčí, který očividně přál domácím, ale hlavně nesoustředěnost slávistů, kteří byli opakovaně vylučováni za příliš mnoho hráčů na ledě, a v těchto oslabeních se domácím podařilo dvakrát skórovat.

7. Třída

HC Zubr Přerov - SK HS Třebíč 5:7 (2:1, 2:4, 1:2)

Branky a nahrávky: 19., 34. a 52. Tůma (na první dvě Mejzlík), 22. a 53. Bartůněk (na první Šimka), 23. Hort (Matov), 38. Kajnar

Sestava: Vejmelka, Svoboda - Oburka, Hort, Štveráček, Šimka - Tůma, Mejzlík, Urban - Bartůněk, Kajnar, Caha - Jahoda, Matov, Balík

V utkání, pro Třebíčské s neznámým týmem, měli po celé utkání více ze hry hosté. Domácí se poprvé dostali na dostřel třebíčské brány až ve 14. minutě, ale hned z toho bylo vedení 1:0. O dvě minuty později ze své třetí střely zvýšili domácí na 2:0. Hosté zúročili svůj tlak až v 19. minutě, kdy se jim podařilo snížit. Po přestávce Třebíčští rychle strhli vedení na svou stranu, ale domácí dvěma slepenými brankami opět otočili vývoj zápasu na svou stranu. Poslední zvrat ale patřil hostům, kteří postupně zvyšovali vedení až na 4:7. V závěru se domácím podařilo pouze kosmeticky upravit stav zápasu.
Třebíčští měli po celé utkání herní převahu, ale domácí hráči svou střeleckou produktivitou uhráli celkem přijatelný výsledek.

8. Třída

SK Horácká Slavia –HC Zubr Přerov 0 : 5 (0:2, 0:0, 0:3)

Vyloučení: 6:6

Sestava: Svoboda, Bednář – Neveselý, Pyrochta – Jahoda, Keselica – Donutil - Ondráček, Mašek, Bednář – Burián, Juráň, Fortelný – Sochor, Tvarůžek, Sobotka

Domácí trenéři posílili obrané řady, přesto se nepodařilo úplně eliminovat dobrý útok soupeře. Osmička stejně jako A tým čeká na své první vítězství.

9. Třída

Třebíč - HC Zubr Přerov 4:4 (2:1, 0:1, 2:2)

Branky: Kučera (Marada), Roupec (Salák), Outulný (Vondráček), Marek (Robotka)

Sestava: Caha - Pálka, Ošmera, Robotka, Sedlář, Matoušek, - Roupec, Salák, Outulný, Vondráček, Marek, Horký, Marada, Fojta, Kučera

Domácí začali lépe a po první třetině zaslouženě vedli. Po úpravě ledové plochy však hosté přidali na tempu a především ve druhé třetině byli lepším týmem. Ve třetí třetině šli hosté zaslouženě do vedení i díky poměrně nezodpovědné hře domácích v obranné činnosti.
V závěru domácí přidali, čtyři minuty před koncem vyrovnali a byli nakonec rádi za bod.