Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - Zápasy čtvrtého kola žákovské ligy předehrávala v úterý 23. září osmá a dvevátá třída v Havlíčkově Brodě. A aby těch čtyřek nebylo málo oba týmy v Kotlině uhrály remízu 4:4. Ta znamenala pro osmáky zisk prvního bodu v soutěži, potěšil zejména jejich zlepšený herní projev. Dvě branky vstřelil Vojtěch Jahoda. Naopak pro devátou třídu je remíza spíše ztrátou. Ocenit je třeba disciplinu hráčů deváté třídy, kteří v tomto utkání neměli jediného vyloučeného hráče.

8. Třída

HC Rebel Havlíčkův Brod – SK HS Horácká Slavia Třebíč
4 : 4 (1:1, 2:2, 1:1)

Vyloučení: 3 : 5

Branky SK HS Třebíč: Jahoda (Ondráček), Burián (Ondráček), Jahoda (Ondráček), Tvarůžek

Sestava: Svoboda, Bednář – Tvarůžek, Pyrochta – Donutil, Keselica – Neveselý - Juráň, Mašek, Bednář – Ondráček, Jahoda, Burián, - Sobotka, Fortelný, Sochor

Předehrávka v Havlíčkově Brodě přinesla první bod osmé třídě. Po velmi dobrém výkonu v zápase hraném ve vysokém tempu hosté po celý zápas vedli. Ve druhé třetině odskočili na rozdíl dvou branek na 1:3. Chvíle nepozornosti však přinesla rychlé vyrovnání. Do třetího dějství obě mužstva nastoupila se snahou strhnout vítězství na svou stranu. Šťastnější byli opět hosté. Domácí vyrovnali až v závěrečné power play.

9. Třída

4 : 4 (2:1, 1:0, 1:3)

Vyloučení: 2 : 0

Branky SK HS Třebíč: Marek (Vondráček), Marek (Vondráček), Kučera (Vondráček), Nechvátal (Ošmera)

Sestava: Caha, Havlík – Sedlář, Fojta – Robotka, Švejda – Ošmera, Matoušek - Roupec, Salák, Outulný – Vondráček, Marek, Kučera – Maštalíř, Nechvátal, Marada

Po dvou laciných brankách na začátku utkání stihla devítka do konce první třetiny pouze snížit na rozdíl jediného gólu. Ve druhé třetině byli hosté jednoznačně lepším týmem, ale dle pořekadla nedáš – dostaneš, z ojedinělého brejku domácí zvýšili náskok na rozdíl dvou branek. Do třetí třetiny Třebíčští vstupovali s odhodláním zkorigovat nepříznivý průběh zápasu. Místo vyrovnání však domácí zvýšili svůj náskok. Obrat nastal v polovině třetiny, kdy hosté vstřelili během tří minut tři branky. Závěrečnému náporu se již domácí ubránili.