Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - První mistrovká utkání o víkendu odehráli žáci čtvrté a páté třídy, ale na ledě Komety nedokázali bodovat. Jihlava a Brno byly soupeři také pro ostatní žákovská mužstva. Z nich si nejlépe vedli deváťáci, kteří nejprve poprvé v sezóně prohráli, když podlehli Dukle těsně 3:4, ale v neděli porazili Kometu 5:3. V obou zápasech se brankově i asistencemi prosadil Nikola Marek - 2 + 2. Doslova střelnici si na třebíčském ledě otevřeli hráči šesté třídy Komety, kteří domácí roznesli vyskoko 0:14. Nedařilo se však ani hráčům sedmé a osmé třídy. I tato družstva oba víkendové zápasy prohrála.

4. Třída

Kometa Brno – Horácká Slavia Třebíč 7:1
(0:1, 4:0, 3:0)

Branka: Lupač

V prvním kole soutěže zajížděli Třebíčští na led Komety Brno. Hosté stačili domácím hráčům pouze v první třetině, kterou slávisté vyhráli 1:0. Pak odpadli fyzicky a domácí je výrazně přehráli.

5. Třída

Kometa Brno – Horácká Slavia Třebíč 8 : 2
(3:0 1:0 4:2)

Branky: Sikmund, Ferda

Bohužel vstup do soutěže se slávistům nepodařil. Po ustrašeném, bázlivém výkonu zaslouženě prohráli rozdílem třídy a mají co napravovat.

6. Třída

Dukla Jihlava – Horácká Slavia Třebíč 5:3

(2:3, 2:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 4- P. Matov (O. Urban), P. Matov (Š.Samuel), M. Paliga(P.Matov,O. Urban)

SESTAVA: A. Nováček – J. Válal, P. Matov, O. Urban, J. Wasserbauer, D. Kabelka, A. Paroulek,J. Tůma,Š. Samuel, M. Novák,J. Šimka, M.Paliga.

V šestém kole zajížděli slávisté do nedalekého krajského města Jihlavy.V tradičním regionálním derby začali třebíčští velice slibně a úvodní třetinu vyhráli 3:2. Ve druhé třetině Dukla vyrovnala hru, hosté začali stále častěji takticky chybovat a domácí tyto chyby potrestali ještě třemi brankami, na které už hosté nestačili reagovat.

Horácká Slavia Třebíč – Kometa Brno 0:14

SESTAVA: A. Nováček, R. Tran – J. Válal, P. Matov, O. Urban, J. Wasserbauer, D. Kabelka, F. Caha, J.Tůma, Š. Samuel, M. Novák,J.Šimka, A. Paroulek, M. Paliga.

Kometa dorazila do Třebíče s velice kvalitním týmem, posíleným o několik hráčů staršího data narození, proti kterým neměli domácí hráči sebe menší šanci na úspěch.

7. Třída

Dukla Jihlava – Horácká Slavia Třebíč 3:2

(0:0, 2:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 54. Mejzlík (Tůma), 55.Tůma (Mejzlík)

Sestava: Svoboda,Vejmelka - Oburka, Hort, Štveráček, Veškrna, Hodek - Tůma, Mejzlík, Balík - Bartůněk, Kajnar, Všetečka - Jahoda, Caha

Od úvodního buly se hrál velice rychlý a důrazný hokej. Domácí se ujali dvoubrankového vedení v polovině utkání. O osudu utkání se zdálo být rozhodnuto ve 45. minutě, kdy domácí zvýšili na 3:0. Jenže třebíčští hráči se nevzdali a během minuty snížili na rozdíl jedné branky. Ze závěrečného tlaku však již nic nevytěžili a připsali si tak již čtvrtou porážku o jednu branku.

Horácká Slavia Třebíč - Kometa Brno 1:9 (0:7, 1:2, 0:0)

Branka: 40. Bartůněk

Sestava: Svoboda,Vejmelka - Oburka, Hort, Štveráček, Veškrna, J.Dobeš, Hodek - Tůma, Mejzlík, Balík - Bartůněk, Kajnar, Všetečka - V.Dobeš, Jahoda

V sedmém kole piřívítali Třebíčští hráči na svém ledě vedoucí celek soutěže, se kterým dokázali držet tempo do 12. minuty úvodní třetiny. Poté měli hosté prostor pro svou kombinační hru a rozhodli o svém zaslouženém vítězství již v první třetině.

8. Třída

Horácká Slavia Třebíč – Dukla Jihlava 0:7
( 0:1, 0:5, 0:1)

Sestava: V.Bednář - Keselica J.Donutil, Tvarůžek Pyrochta, - Juráň Mašek M.Bednář, Fortelný Jahoda Burian, Sochor Sobotka Jirák,

Domácí drželi krok se soupeřem pouze v první třetině. V dalším průběhu zápasu po několika chybách v obranné činnosti bylo utkání rychle rozhodnuto.

Kometa Brno - Horácká Slavia Třebíč 11 : 1
(3:0, 3:0, 5:1)

Branky: Bednář (Tvarůžek)

Vyloučení: 0:4

Sestava: Bednář – Keselica, Donutil – Pyrochta, Tvarůžek - Juráň, Mašek, Bednář – Ondráček, Fortelný, Jirák – Sochor, Sobotka

Po sobotní vysoké porážce od Jihlavy zajížděla 8. třída ke svému dalšímu mistrovskému zápasu do Brna. S pouhými dvanácti hráči v poli dokázali hosté, přes veškeré nasazení, pouze sledovat narůstající skóre.

9. Třída

Horácká Slavia Třebíč – Dukla Jihlava 3:4
(2:0, 0:1, 1:3)

Branky a asistence: Marek (Vondráček), Vondráček (Marek), Salák (Marek)

Sestrava: Fučík - Pálka Švejda, Robotka Sedlář, Matoušek Ošmera, - Roupec Salák Outulný, Vondráček Marek Horký, Marada Nechvátal Kučera, Maštalíř Jelínek Fojta

Domácí začali derby s Jihlavou velice dobře a v 7. minutě vedli již 2:0. Od tohoto stavu však ve svém vysokém tempu a důrazu nepokračovali a soupeře tak postupně dostávali do zápasu. Když v dalším průběhu utkání neproměnili domácí několik šancí, přišel zaloužený trest. Třebíčští deváťáci v závěru už jen snižovali na konečných 3:4 a v soutěži letos poprvé prohráli.Domácí začali derby s Jihlavou velice dobře a v 7. minutě vedli již 2:0. Od tohoto stavu však ve svém vysokém tempu a důrazu nepokračovali a soupeře tak postupně dostávali do zápasu. Když v dalším průběhu utkání neproměnili domácí několik šancí, přišlo zasloužené potrestání hostů. Třebíčští deváťáci v závěru už jen snižovali na konečných 3:4 a v soutěži letos poprvé prohráli.

Kometa Brno – Horácká Slavia Třebíč 3:5 (0:1, 0:3, 3:1)

Branky a asistence: Salák (Roupec , Outulný), Roupec (Salák, Outulný), Salák (Roupec, Outulný), Marek (Horký ), Outulný (Salák )

Sestava: Caha - Pálka Švejda, Robotka Sedlář, Matoušek Ošmera, Fojta - Roupec Salák Outulný, Marada Marek Horký, Maštalíř Nechvátal Kučera, Jelínek

Hosté šli do zápasu s cílem odčinit první porážku v soutěži ze soboty doma s Jihlavou.
Po výborném kolektivním výkonu a odehraných dvou třetinách šli na začátku třetí třetiny hosté do vedení již 5:0. Domácí v závěru jen korigovali výsledek a tak si Třebíčtí přivezli cenný skalp z horké půdy Ronda.<