Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - Mužstva čtvrté a páté třídy měla o víkendu za soupeře týmy z nedaleké Jihlavy. Oba zápasy skončily vysokým vítězstvím hostů. Šestá a sedmá třída zajížděly do Prostějova, ale ze spárů Jestřábů nevyrvaly ani bod. Šesťáci podlehli o tři, sedmáci o pět branek. Za sedmou třídu se dvakrát trefil Marek Mejzlík. Stejného soupeře, ale na domácím ledě, hostili hráči osmé a deváté třídy. Osmákům utekl začátek zápasu, když po první periodě prohrávali už 0:4. Pak sice herně zápas vyrovnali, ale na bod opět nedosáhli. Vítězství si připsali deváťáci, kteří houževnatého soupeře přehráli v poměru 4:2 a připravili mu první porážku v soutěži.

4. Třída

Horácká Slavia Třebíč – Dukla Jihlava 1:16
(1:3, 0:5, 0:8)

Branka: Němec Michael

Hráči Jihlavy byli po celý zápas lepší a postupně navyšovali skóre. Jejich víítězství bylo naprosto zasloužené.

5. Třída
Horácká Slavia Třebíč – Dukla Jihlava 3:10

(1:4, 1:1, 1:5)

Branky: Mlynář 2, Novák.

Sestava: Šoustal, Loubal; Trnka – Sysel, Šarka – Erat, Ferda-Novák-Březka, Mlynář-Bednář-Sikmund, Kučera- Kotrba-Slabý, Procházka

Bohužel jsme pokračovali ve špatném výkonu a hrubými chybami jsme soupeře vybídli aby nás porazil. Omluvou nemůže být ani fakt, že soupeř přijel se starším mužstvem, než je to naše.

6. Třída

Jestřábi Prostějov – Horácká Slavia Třebíč 5:2

(0:1,3:0,2:1)

Branky a nahrávky: 9. Samuel, 54. Urban(Tůma)

Sestava:Nováček,Tran,Michálek,Tůma,Samuel, Wasserbauer,Kabelka,Válal,Urban,Caha,Novák,Šimka,Pokorný, Svoboda,Paliga.

Šestá třída Horácké Slavie neustále čeká na první body v této sezoně, ale ani tentokrát se jí nepodařilo tento záměr realizovat. Úvodní třetinu sice hosté vyhráli 1:0, druhou pak domácí přehráli slávisty 3:0 a v závěru duelu si už dokázali pohlídat, aby oba body zůstaly doma.

7. Třída

Jestřábi Prostějov – Horácká Slavia Třebíč 8:3

(2:0,1:2,5:1)

Branky a nahrávky : 33. Mejzlík(Veškrna), 33. Bartůněk, 51. Mejzlík.

SESTAVA: Vejmelka,Svoboda,Tůma,Mejzlík,Jahoda, Oburka,Hort,Bartůněk,Kajnar,Všetečka,Štveráček, Veškrna, J.Dobeš,Hodek.

Hosté v tomto utkání drželi krok s domácími hráči pouze ve druhé třetině, když dvěma rychlými brankami zmírnili náskok domácích z úvodu duelu, kdy prohrávali už 3:0. Závěr utkání však lépe zvládli hosté, během pěti minut dokázali slávistům vsítit čtyři branky a zaslouženě zvítězili.

8. Třída

Horácká Slavia Třebíč – Jestřábi Prostějov 2:5

(0:4, 0:0, 2:1)

Branky: 2x Mašek ( Bednář, Vondráček)

Domácí tentokrát neodehráli špatný zápas, ale utekl jim začátek zápasu, když první třetinu prohráli vysoko 0:4. Ve druhí třetině uhráli bezbrankovou remízu a v té třetí vyhráli 2:1. Na vyrovnání celkového skóre utkání ale nedosáhli.

9. Třída

Horácká Slavia Třebíč – Jestřábi Prostějov 4:2

(2:2, 2:0, 0:0)

Branky a asistence: Maštalíř (Fusek), Roupec (Outulný), Kučera (Vondráček), Stromecký (Fusek)

Sestava: Fučík - Pálka Švejda, Robotka Fojta, Matoušek Ošmera, Jelínek - Roupec Salák Outulný, Vondráček Marek Horký, Marada Nechvátal Kučera, Maštalíř Fusek Stromecký,

Domácí nastoupli do tohoto utkání s vědomím, že hrají proti soupeři, který až do tohoto zápasu dosud neprohrál. Ve velice tvrdě hraném utkání po vyrovnané první třetině, kdy třebíčští dvakrát prohrávali a srovnali, si dokázali v prostředním dějství vytvořit dvoubrankový náskok a tento stav udrželi domácí až do konce zápasu.