Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - Dalšími zápasy pokračovaly mládežnické soutěže. Mladým třebíčským hokejistům se o tomto víkendu dařilo střídavě. Čtvrtá třída o branku podlehla v Pelhřimově, páťáci stejného soupeře o šest branek porazili, pět z devíti gólů vsítil Sikmund. Šestá třída doma brankou Jiřího Všetečky čtyři sekundy před koncem vyhrála nad Šumperkem 2:1. Sedmáci však od Draků inkasovali osm branek. Osmička sice v Šumperku vedla, ale vlastními chybami umožnila soupeři otočení výsledku a výhru. V Šumperku nebodovali ani hráči deváté třídy. Domácí je předčili hlavně v bojovnosti a vůli po vítězství.

4. Třída

Pelhřimov-Třebíč 8:7
(4:1,4:2,0:4)

góly: Nejedlý 3x, Lupač, Kučera, Němec.

V první třetině hosté individuálními chybami umožnili vedení domácích, ve druhé a třetí třetině pak Třebíčští domácí tým výrazně herně i na gólové šance přehrávali. Kluci podali srdnatý výkon a zasloužili si nejméně bod.

5. Třída

Pelhřímov - Třebíč 3 : 9
( 1:1 2:2 0:6 )

Branky Sikmund 5, Ferda 2, Mlynář, Novák

Sestava: Šoustal, Loubal; Trnka – Valík, Šarka – Erat, Ferda-Novák-Slabý, Mlynář-Bednář-Sikmund, Procházka-Březka

Dalo by se řící, že se po celý zápas odehrával boj mezi třebíčským útokem a domácím brankářem. Po prvních dvou třetinách měl navrch domácí gólman, který, jak se říká, chytil i nemožné. Až ve třetí třetině našli slávisté recept na proměňování šancí a udělali si ze zápasu střelnici. V utkání se blýskl pětigólový Sikmund, který dokázal trefovat už odkrytou branku, po ideálních přihrávkách svých spoluhráčů.

6. Třída

Třebíč - Šumperk 2:1
(1:1, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 1. Kajnar (Všetečka), 60. Všetečka

Sestava: Nováček, Tran - Wasserbauer, Kabelka, Šimka, Hort, Pokorný, Paliga - Urban, Kajnar, Všetečka - Michálek, Tůma, Samuel - Paroulek, Svoboda, Komárek

V devátém kole šesťáci přivítali předposlední tým tabulky. Hned první střelou se domácí ujali vedení, které mohli v průběhu první třetiny navýšit, ale místo poklidného průběhu utkání hosté v poslední minutě srovnali na 1:1. Domácí hráči se přizpůsobili hře hostů a až do poloviny třetí třetiny se hrál nepříliš pohledný hokej. Poté domácí ve snaze získat první vítězství mladé draky zamkli v jejich třetině a v čase 59:56 vsítili rozhodující branku.

7. Třída

Třebíč - Šumperk 1:8
(0:3, 0:3, 1:2)

Branka: 59. Bartůněk (Hodek)

Sestava: Svoboda - Oburka, Veškrna, Štveráček, Hodek - Tůma, Mejzlík, Fortelný - Bartůněk, Matov, Jirák - Jahoda, Válal, Caha

Na rozdíl od šesťáků přivítali sedmáci na svém ledě tým, který doposud neztratil v soutěži ani bod. Po celé utkání měli fyzicky, technicky i bruslařsky vyspělejší hosté převahu a s přehledem zvítězili. Domácím se podařilo vstřelit čestný úspěch až v 59. minutě utkání.

8. Třída

Šumperk - Třebíč 9 : 6
(3:1, 3:3, 3:2)

Branky: Mašek (Bednář), Matoušek (Bednář), Sobotka (Pyrochta), Mašek (Bednář), Juráň (Ondráček), Abrahám (Matoušek)

Vyloučení: 8:4

Sestava: Bednář – Keselica, Neveselý – Matoušek, Donutil – Tvarůžek, Moravec - Jahoda, Mašek, Bednář – Juráň, Abrahám, Ondráček – Sobotka, Pyrochta, Burián – Sochor

Po prohrané první třetině, ve které hosté obdrželi laciné góly, se ve střední části hry podařilo třebíčským hráčům srovnat krok a jít do vedení 3:4. Následné chyby však dostaly domácí do hry a umožnily jim dovést zápas do vítězného konce.

9. Třída

Šumperk - Třebíč 5:2
(2:0, 2:1, 1:1)

Branky a asistence: Horký (Vondráček), Pálka (Marek)

Caha - Pálka Švejda, Robotka Fojta, Pelikán Ošmera, Sedlář Jelínek - Roupec Salák Outulný, Vondráček Marek Horký, Marada Nechvátal Kučera, Maštalíř, Fusek, Stromecký,

Domácí zaslouženě zvítězili díky důrazu, produktivitě a celkově větší vůli po vítězství. Třebíčští si dnes bojovnost a hokejové srdce "zapomněli" do Šumperka přivézt.