Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - Pouze mužstva šesté a sedmé třídy hrála o tomto víkendu svá utkání s Havlíčkovým Brodem. Žáci čtvrté a páté třídy totiž svoje utkání předehráli, osmá a devátá třída má zápasy odložené.
Bohužel ani šestá ani sedmá třída na ledě Kotliny neuspěly. Šesťáci inkasovali těžký úder v podobě třinácti branek, dali však jen tři. Dvě z nich vstřelil Radim Ferda. Sedmáci ještě pět minut před konce vedli 3:1, ale potom dovolili domácím otočit výsledek a zápas o gól prohráli.

• 6. Třída

Havl. Brod – Třebíč 11:3

(4:0, 2:1, 5:2)

Branky a nahrávky: 29. Ferda, 45. Ferda (Mlynář), 52. Tůma.

SESTAVA: Nováček, Tran – Kabelka, Šimka, Pokorný, Dobeš, Sysel, Šárka, Válal, Matov, Samuel, Paroulek, Paliga, Mlynář, Tůma, Ferda.

V Havlíčkobrodské Kotlině naprosto přesvědčivě a zaslouženě zvítězili domácí hráči, kteří měli opravdu kvalitní, lépe bruslící a herně vyspělejší celek.

• 7. Třída

Havlíčkův Brod - Třebíč 4:3

(0:1, 1:1, 3:1)

Branky: 14. V.Dobeš (Balík), 40.Kajnar (Bartůněk), 41.Tůma (Mejzlík)

Sestava: Vejmelka, Svoboda - Oburka, Hort, Veškrna, Štveráček, Wasserbauer, J.Dobeš - Tůma, Mejzlík, Urban - Bartůněk, Kajnar, Všetečka - V.Dobeš, Balík, Caha

V 15.kole zajížděli třebíčští hráči k derby do havlíčkobrodské kotliny. Až do 56 minuty byli hosté lepším týmem, který ale trestuhodně zahazovali nabídnuté šance. Domácí ve zmíněné 56. minutě snížili na 2:3, v 58.minutě vyrovnali a v poslední minutě dokonali obrat. Sedmáci tak napodobili hráče A týmu a svým laxním přístupem v závěru utkání ztratili jasně vyhraný zápas.