Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - Další úspěšný víkend má za sebou žactvo Horácké Slavie. Mladí Horáci měli za soupeře Pelhřimov a Znojmo. Jedinou porážku zaznamenali sedmáci, kteří ve Znojmě podlehli 7:2. Remízové utkání odehrálo mužstvo šesté třídy. Výborný výkon podal brankář šesté třídy Adam Nováček, který svůj tým mnohokrát výrazně podržel. Páťáci rozdrtili Pelhřimov vysoko 15:2 a deváťáci Znojmo 9:0 a čtvrťáci vyhráli nad Pelhřimovem 3:1. Také osmá třída si s chutí zastřílela, když Orlům nasázela šest gólů. Žáci Horácké Slavie postoupili do finálové skupiny svých soutěží, což znamená, že v nadstavbě odehrají ještě mnoho těžkých a kvalitních zápasů. Žáci deváté třídy navíc mají velkou naději probojovat se na závěrečný turnaj o Mistra republiky.

• 4. Třída

Třebíč - Pelhřimov 3:1

(1:0, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: Kadrnožka (Kardoš), Caha, Nejedlý (Lupač)

Střely na branku: 14 : 15

Sestava: Loubal - Svoboda, Dobrovolná - Kardoš,Pokorný - M. Hedbávný - Nejedlý, Caha, Lupač - Dvořák, Němec, Kadrnožka

První i druhou třetinu jsme byli aktivnějším, lepším týmem. Bohužel, soupeři se podařilo z několika mála přečíslení naší obrany 30s před druhou sirénou, vstřelit branku, která je nastartovala k drtivému nástupu a tlaku ve třetí třetině. V 8. min závěřečné třetiny, ihned po oddechovém čase našeho týmu, jsme dokázali skóre navýšit a otupit tím tlak soupeře a potom už dá se říct v poklidu, jsme dovedli zápas do vítězného konce.

• 5. Třída

Třebíč – Pelhřimov 15:2
    (3:1, 5:1, 7:0)

Branky a nahrávky: Kučera (Novák), Bednář (Sigmund), Ferda, Bednář (Valík), Kučera (Novák, Ferda), Ferda (Kučera), Novák (Kučera), Mlynář (Bednář, Sigmund), Novák, Mlynář (Šarka), Mlynář (Bednář), Ferda (Kučera, Novák), Mlynář (Sigmund), Slabý (Procházka), Sigmund (Mlynář)

Sestava: Šoustal, Trnka – Sysel, Šarka, Erat, Nečas, Valík, Ferda, Novák, Kučera, Mlynář, Bednář, Sigmund, Procházka, Březka, Slabý

Hosté kladli odpor jen na začátku zápasu, kdy se také dostali do vedení. Poté již převzali otěže utkání do rukou domácí hráči a zvyšovali skóre až k číslu 15. Ve třetí třetině se z utkání stala exhibice třebíčských hráčů. Potěšitelné je, že až do konce hráli kluci naplno, neuchýlili se k sólování, ale kombinační hrou docilovali jedné branky za druhou. Pochvalu zaslouží všichni hráči, o víc David Kučera, kterému se tento zápas opravdu povedl.

• 6. Třída

Znojmo – Třebíč 2:2

(0:2, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 6 – Matov (Urban), 14 – Hort (Všetečka)

SESTAVA: Nováček – Wasserbauer, Hort, Dobeš, Kabelka, Pokorný, Paliga, Urban, Matov, Všetečka, Paroulek, Tůma, Samuel, Michálek, Svoboda, Komárek.

Ve 22. kole zavítali hráči 6. třídy Horácké Slávie do znojemské Hostan arény. V úvodu utkání byla patrná výrazná převaha hostujícího mužstva, která vyústila v přesvědčivé vedení 2:0 po 1. dvacetiminutovce. Ve druhé části utkání se síly na ledě vyrovnaly a domácím hráčům se v přesilové hře podařilo vsítit kontaktní branku na 2:1. Závěrečnou část duelu poznamenalo sporné 10 minutové vyloučení klíčového hráče Horácké Slávie, které značně oslabilo výkonnost a bojovného ducha hostů. V závěru utkání již hostujícímu týmu docházely síly, a opět v oslabení inkasovali vyrovnávající branku. Z kvalitního výkonu celého mužstva výrazně vyčníval brankář Adam Nováček, který řadou výjimečných zákroků podržel hosty v klíčových momentech zápasu

• 7. Třída

Znojmo - Třebíč 7:2

(4:0, 3:1, 0:1)

Branky: 40. Tůma (Veškrna), 47. Bartůněk

Sestava: Vejmelka, Svoboda - Oburka, Šimka, J.Dobeš, Veškrna, Štveráček, Hodek - Tůma, Mejzlík, Válal - Bartůněk, Kajnar, Caha - Jahoda, Balík, V.Dobeš

Na extraligovém ledě třebíčští hráči zaspali úvod utkání a než se v Hostan aréně rozkoukali, tak prohrávali 4:0. Od půlky zápasu se hra vyrovnala, bohužel o osudu utkání bylo už rozhodnuto. .

• 8. Třída

TŘEBÍČ – ZNOJMO 6 : 2

(3:1, 0:1, 3:0)

Branky: Abrahám (Juráň), Juráň (Abrahám), Jirák (Juráň), Abrahám (Tvarůžek), Bednář (Jahoda), Mašek (Juráň)

Vyloučení: 5 : 11 navíc Znojmo 2 x 10 min OT

Sestava: Bednář, od 21 min. Svododa, od 56 min Bednář – Keselica, Neveselý – Tvarůžek, Donutil – Pyrochta, Moravec – Jahoda, Mašek, Bednář – Jurák, Abrahám, Jirák – Ondráček, Sobotka, Sochor

Po dobrém nástupu do utkání se třebíčští přizpůsobili tvrdé hře soupeře, plné háčků, krosčeků a sekání a zapomněli hrát hokej, čímž umožnili snížení skóre ve druhé třetině na 3 : 2. Po pořádném průvanu v kabině a po pozměnění sestavy ve třetí třetině dokázali vsítit tři góly, kterými dovedli veledůležitý zápas do vítězného konce.

• 9. Třída Třebíč - Znojmo 9:0
    (2:0, 4:0, 3:0)

Branky: Vondráček (Horký), Marek (Vondráček), Marek (Robotka), Maštalíř (Salák), Marek (Vondráček, Horký), Roupec (Nechvátal), Ošmera (Outulný), Marek (Horký), Nechvátal (Kučera)

Sestava: Fučík - Robotka Ošmera, Pálka Švejda, Pelikán Sedlář, Fojta, - Vondráček Marek Horký, Roupec Nechvátal Kučera, Maštalíř Salák Outulný,

Domácí si na závěr základní části s chutí zastříleli a nyní již jen budou čekat na výsledky svých soupeřů, jejichž utkání se hrají o den později...