Výsledky mládeže SK Horácká Slavia Třebíč

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Protože čtvrtá a pátá třída má svá utkání s Hodonínem odložená, sehráli žáci Horácké Slavie o víkendu jen čtyři utkání. Tři z nich skončila vítězstvím mladých slávistů. Šestá a sedmá třída dokázaly zvítězit na ledě Přerova. Oba týmy vstřelily o dvě branky víc než domácí. S Havlíčkovým Brodem bojovali hráči osmé a deváté třídy. Osmákům se bohužel nevedlo a podlehli vysoko 4:9. Deváťáci však splnili roli mírného favorita a vyhráli 4:1. Tři body za dvě branky Horáků, plus jednu asistenci si připsal David Horký, útočník deváté třídy.

• 6. Třída

Přerov - Třebíč 1:3

(1:1, 0:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 13. - Novák (Michálek), 23. – Novák (Michálek), 26. – Ferda (Mlynář)

SESTAVA: Nováček – Wasserbauer, Kabelka, Válal, Šimka, Trnka, Michálek, Tůma, Samuel, Paroulek, Paliga, Mlynář, Novák, Ferda.

Šestá třída sehrála v Přerově kvalitní utkání, které po jednobrankové remíze v první třetině, rozhodla již ve střední části duelu. Závěrečnou třetinu si vedení pohlídala a odváží si tak z přerovského ledu plný bodový zisk.

• 7. Třída

Přerov – Třebíč 3:5

(1:1, 0:0, 2:4)

Branky a nahrávky. 16. – Bartůněk (Matov), 44. – Tůma, 46. – Tůma (Mejzlík, Urban), 53. - Fortelný (Bartůněk), 57. – Bartůněk (Matov)

Úvod a střední část 25. kola sehrála obě mužstva vyrovnaný a celkem i pohledný hokej, v rychlém, bojovném tempu, ale rozhodovalo se až v poslední třetině duelu. Tentokrát to byli hosté, kteří měli více fyzických sil a třetí část zvládli lépe.

• 8. Třída

Třebíč - Havl.Brod 4:9

(1:1, 0:5, 3:3)

Branky a asistence: Tvarůžek, Abrahá (Juráň), Bednář (Mašek), Jirák (Abrahám)

Sestava: V.Bednář, Vejmelka - Keselica Jahoda, J.Donutil Tvarůžek, Moravec - Jirák Mašek M.Bednář, Juráň Abrahám Burian, Ondráček Sobotka Sochor

Domácí drželi krok se soupeřem pouze v první třetině. Herními výpadky především v polovině druhé i třetí tetiny se třebíčští připravili o lepší výsledek.

• 9. Třída Třebíč - Havl.Brod 4:1
    (1:0, 0:1, 3:0)

Branky a asistence: Horký (Marek,Vondráček) Horký, Marek (Horký), Kučera (Nechvátal,Roupec)

Sestava: Fučík - Robotka Ošmera, Pálka Švejda, Matoušek Sedlář, - Vondráček Marek Horký, Roupec Nechvátal Kučera, Maštalíř Salák Outulný, Fojta,

Domácí plnili roli mírného favorita, ale utkání se jim podařilo rozhodnout až v závěrečné třetině.