Výsledky žákovkých mužstev HST

T ř e b í č - Hodně krušný víkend prožila žákovská mužstva Horácké Slavie. Ze čtyř duelů s hodonínskými Drtiči totiž Třebíčští vydolovali jediný bod. To se povedlo žákům šesté třídy. Sedmáci a páťáci nedokázali vstřelit ani branku a odcházeli z ledu po vysokých prohrách 0:7 a 0:5. Osmáci se sice jednou trefili, ale osmkrát inkasovali a z ledu odcházeli rovněž se svěšenými hlavami po prohře 1:8.

8. třída

Třebíč – Hodonín 1:8

Třetiny: 1:1, 0:4, 0:3

Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 4. Caha (Matov)

SK Horácká Slavia Třebíč: Brož - Veškrna, Sysel, Kabelka, Šárka - Caha, Matov, Kajnar - Ondráček, Paroulek, Maštera - Paliga, Válal, Urban

Po vyrovnané první třetině se zdálo, že Třebíčští hráči by mohli držet krok s vícemistrem ČR loňské sezóny. Ale vstup do druhé třetiny se domácím vůbec nepovedl, při vlastní přesilovce inkasovali v rozmezí několika sekund dva góly, z čehož se již nedokázali do konce utkání vzpamatovat a mladí drtiči si zaslouženě odvezli do Hodonína oba body.

7. třída

Třebíč – Hodonín 0:5

Třetiny: 0:1, 0:2, 0:2

SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal,- Trnka, Strnad, Novák, Mlynář,Erat, Valík, Sigmund, Michálek, Březka, Pokorný, Niederhafner, Procházka, Ferda

Toto utkání bylo provázeno oboustranně rychlou, pohlednou hrou obou týmů. V průběhu utkání mněl trošičku navíc náš soupeř, nám se bohužel nevedlo v zakončení, nepodařilo se nám vstřelit branku. To rozhodlo o výsledku zápasu.

6. třída

Hodonín – Třebíč 4:4

Třetiny: 1:1, 1:2, 2:1

Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 2. Bednář (Bartes), 29. Bednář (Svoboda), 33. Bartes(Pelikán), 47. Bednář (Bartes) .

SK Horácká Slavia Třebíč: Doležal - Svoboda,Kučera, Dobrovolná,Pelikán - Slabý,Caha,Dvořák, Nejedlý,Bednář,Bartes, Dundálek

Na následné utkání po bojovném derby s jihlavskou Duklou, jsme zajížděli na led Drtičů z Hodonína. Vstup do utkání se nám příliš nevydařil a již v 34. vteřině první třetiny jsme inkasovali, naštěstí se podařilo vyrovnat z následného útoku červenobílých. Zbytek třetiny si vzali do své režie rozhodčí s poněkud přísnějším měřítkem na hostující hráče, tudíž domácí měli dostatek příležitostí ke vstřelení branky, které nezužitkovali.

Druhá třetina začala bohužel naprosto stejně jako první, vyrovnat se nám podařilo v polovině třetiny, a o několik minut později jsme využitou přesilovkou strhli vedení zápasu na naši stranu.

V závěrečné části se našim šesťákům opět nepodařilo zabránit domácím ve vstřelení branky v úvodu třetiny. Ve zbývajících minutách jsme nejprve dokázali zužitkovat přesilovku my, a poté z této výhody vytěžili domácí vyrovnání, na konečných 4:4.