Výsledky žákovkých mužstev HST

T ř e b í č - Víkendovými soupeři žáků páté až osmé třídy byli hráči Šumperka. Mladí Horáci dokázali ze čtyř zápasů vyhrát pouze jediný. Nejprve osmáci v Šumperku podlehli 3:5, ale jejich mladší kolegové ze sedmé třídy své starší kamarády pomstili a vyhráli 6:2. Nedařilo se šesté, ani páté třídě, které svá utkání prohrály. Velký debakl utžili páťáci, kteří na svém ledě inkasovali čtrnáct branek.

8. třída

Šumperk – Třebíč 5:3

Třetiny: 3:0, 1:1, 1:2

Branky a nahrávky: 14. Caha (Urban), 52. Matov (Válal), 54. Mejzlík (Ondráček) .

SK Horácká Slavia Třebíč: Brož - Paroulek, Válal, Kabelka, Maštera - Caha, Matov, Kajnar - Urban, Ondráček, Mejzlík – Paliga

Třebíčští osmáci nezopakovali zlepšený výkon z minulého týdne a po špatném výkonu dopřáli mladým Drakům první radost v sezóně z bodového zisku. Zatímco třebíčští hráči spálili velké množství šancí, Šumperští stříleli své góly po nedůrazu hostujících hráčů před svou svatyní.

7. třída

Šumperk – Třebíč 2:6

Třetiny: 2:1, 0:2, 0:3

Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 19.Erat (Ferda), 23.Ferda (Niedefhafner), 28.Niedefhafner (Novák), 50.Sigmund, 52.Bednář (Mlynář), 57.Ferda (Trnka).

SK Horácká Slavia Třebíč: Loubal - Trnka, Strnad, Novák, Mlynář, Erat, Sysel, Sigmund, Bednář, Březka, Pokorný, Niederhafner, Procházka, Ferda

Toto utkání pro nás nezačalo dobře a v 15 minutě jsme prohrávali 2:0. Podařilo se nám snížit gólem v 19 min. V druhé třetině jsme převzali hru do našich rukou a výsledek utkaní otočili, do kabin jsme odcházeli za stavu3:2. V poslední třetině jsme soupeře takřka k ničemu nepustili a třemi góly upravili výsledek na konečných 6:2 v náš prospěch.

6. třída

Třebíč – Šumperk 3:5

Třetiny: 2:2, 0:3, 1:0

Branky SK HS Třebíč: Bartes, Dvořák, Caha

SK Horácká Slavia Třebíč: Doležal - Svoboda K,Kučera, Říha, Dobrovolná, Slabý, Caha, Bartes, Nejedlý, Dundálek, Dvořák

5. třída

Třebíč – Šumperk 2:14

Třetiny: 1:3, 0:6, 1:5

Branky SK HS Třebíč: Hedbávný, Homola

SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný, Kružik, Svoboda T., Jelinek, Mezlík, Škrdlová, Homola, Kardoš, Budín, Kain, Mojdl, Hedbávný "C", Vojáček, Válek

Hráči Horácké Slávie nestačili na soupeře ze Šumperka a prohráli vysokým rozdílem skóre.