Výsledky žákovských mužstev HST

T ř e b í č - Do svých mistrovských soutěží vstoupila už také družstva páté až osmé třídy Horácké Slavie. O tomto víkendu měla za soupeře týmy Jihlavy. Zápas nevyšel hráčům páté třídy, kteří doma podlehli Dukle 2:6, když o výsledku rozhodla až třetí část hry. Šesťáci vybojovali bod za remízu 4:4. V Jihlavě dokázali zvítězit po divokém průběhu střetnutí hráči sedmé třídy, naopak osmáci odcházeli z ledu se sklopenými hlavami po porážce 5:2.

5. třída

Třebíč – Jihlava 2:6

Třetiny: 1:2, 1:1, 0:3

Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 13 Kardoš , 17 Homola,(Vojáček)

Sestava: Dobrovolný, Přibyl, Jelinek, Mezlík, Škrdlová , Svoboda T. – Kain, Kardoš, Hedbávný (C), Homola, Mojdl, Budín, Vojáček

Tentokrát hráči Horácké Slávie nestačili na soupeře z Jihlavy, který po většinu zápasu udával tempo hry. I přes dobrý výkon v prostřední části hry, se v závěrečné třetině soupeři podařilo vstřelit tři rychlé branky a tím rozhodl zápas.

6. třída

Třebíč – Jihlava 4:4

Třetiny: 1 : 2, 2 :1, 1:1

Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 18. Nejedlý (Svoboda), 24. Bartes, 37. Nejedlý (Dvořák), :42. Dvořák (Nejedlý)

Sestava: Doležal,Kružík, Svoboda, Kučera, Dobrovolná, Pelikán, Nejedlý, Caha, Bartes, Slabý P., Bednář, Dvořák, Dundálek

Již druhé kolo žákovské ligy přineslo tradiční derby s odvěkým rivalem z Jihlavy. V prvních dvou třetinách měli více šancí ke vstřelení branky hosté z jihlavské Dukly, ale díky lepšímu využití většiny vypracovaných šancí, prohrávali Třebíčští před posledním dějstvím pouze o gól . V úvodu závěrečné části dokázali domácí vyrovnat, následné minuty přinesly brankové příležitosti před oběma brankami a i když naši šesťáci měli v závěru přece jen více ze hry, utkání skončilo remízou, s kterou mohou být spokojena obě mužstva.

7. třída

Jihlava – Třebíč 6:7

Třetiny: 1:4, 3:2, 2:1

Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 1. Ferda (Svoboda), 3. Mlynář (Ferda), 6. Ferda (Mlynář), 11. Sigmund (Michálek), 27. Svoboda, 28. Mlynář (Ferda), 51. Mlynář (Ferda).

Sestava: Loubal - Trnka, Strnad , Novák, Svoboda, Mlynář, Erat, Valík, Sigmund, Michálek, Březka, Říha, Pokorný, Niederhafner, Procházka, Ferda

dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na led našeho nejbližšího soupeře do Jihlavy. Do utkání jsme takřka vlétli a již v 6min. vedli 0:3 po krásných hokejových akcích.Když jsme v 11.min. přidali gól na 0:4 nikdo by v tu chvíli nečekal ,že se v závěru utkání budeme třást o vítězství. Po obdržení čtvrté branky náš soupeř zrychlil hru a začal nás dostávat pod tlak což vyvrcholilo brankou na 1:4. Druhá třetina byla opět provázena tlakem soupeře a tentokrát i góly na které jsme však dokázali odpovědět.

Ukazatel skóre se po dvou třetinách zastavil na stavu 4:6 v náš prospěch. Avšak mohlo být mnohem hůř, neboť během druhé třetiny nás soupeř přestřílel poměrem 22:7 a z toho 4x jeli hráči Jihlavy sami tváří v tvář našemu brankáři Loubalovi, který však byl vždy proti jihlavským hráčům úspěšný. Poslední třetina byla ve znamení zlepšeného pohybu a bojovnosti našich kluků kteří zápas po těžkém boji dotáhli do těsného vítězství 6:7. Celý tým byl po právu za předvedený výkon pochválen našimi trenéry.

8. třída

Jihlava – Třebíč 5:2

Třetiny: 2:1, 1:0, 2:1

Branky a nahrávky: 5. Caha, 57. Caha (Hort)

Sestava: Brož - Hort, Sysel, Kabelka, Šárka - Caha, Matov, Kajnar - Urban, Paroulek, Maštera - Válal, Paliga

Třebíčští hráči podali bojovný výkon, ale na technicky i bruslařsky vyspělejší domácí tým to nestačilo.