Výsledky žákovských mužstev HST

T ř e b í č - Rebelové z Havlíčkova Brodu se postavili na druhou stranu kluziště ve víkendových utkáních žákovských družstev Horácké Slavie Třebíč. Sedmá třída vyhrála 6:3 a šesťáci z Brodu přivezli vítězství 3:2. Osmička doma podlehla 3:6, největší gólový příděl však inkasovali páťáci.

8. třída

Třebíč – Havlíčkův Brod 3:6

Třetiny: 1:2, 0:0, 2:4

Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 9. Urban (Maštera), 55. Matov (Urban), 60. Maštera (Válal)

SK Horácká Slavia Třebíč: Brož - Paroulek, Kabelka, Sysel, Šárka, A.Dobeš - Caha, Matov, Kajnar - Urban, Válal, Maštera – Paliga

Třebíčští hráči měli opět špatný vstup do utkání a než se vzpamatovali, tak již ve 4. minutě prohrávali 0:2. V 9. minutě se domácím podařilo snížit, čímž si hráči uvědomili, že dokážou hrát i se svým dnešním soupeřem. Polovinu druhé třetiny odehráli slávisté v oslabení, ale dobrou hrou nedokázali soupeři skórovat. V poslední části již nezbyly na zvrat v utkání domácím síly. Mladí rebelové si po zásluze odváží do kotliny oba body.

7. třída

Třebíč – Havlíčkův Brod 6:3

Třetiny: (2:0, 2:0, 2:3)

Branky: 4. Ferda, 11. Novák (Michálek), 23. Novák (Bednář), 36. Novák (Michálek), 46. Ferda, 49. Sigmund (Erat)

Poměr střel 46:30

SK Horácká Slavia Třebíč: Loubal (Šoustal) - Trnka, Strnad, Sogmund, Březka, Ferda, Mlynář, Erat, Michálek, Bednář, Novák, Niederhafner, Procházka, Pokorný

První dvě třetiny tohoto utkáni jsme byli naprosto lepším celkem na ledě, ale díky neproměňování i těch nejvyloženějších šancí byl výsledek po dvou třetinách pouze 4:0. Do poslední třetiny nastoupili hosté s jistým záměrem zápas zdramatizovat a hned na začátku poslední třetiny snížili na 4:1 a chvíli to vypadalo, že nás dostávají pod tlak. Mladí slávisté však odpověděli dvěma góly a odskočili na 6:1. Poté soupeř využil našeho chvilkového zaváhání a ve 14 a 15 minutě upravil výsledek zápasu na konečných 6:3 .V tomto zápase si zaslouží pochvalu celé mužstvo, ale také musíme vyzvednout tři góly Matěje Nováka.

6. třída

Havlíčkův Brod – Třebíč 2:3

Třetiny: 0:0, 0:2, 2:1

Branky a nahrávky SK HS Třebíč: Dvořák 2, Bartes.

SK Horácká Slavia Třebíč: Doležal, Svoboda K., Kučera, Říha, Dobrovolná, Caha, Bartes, Nejedlý, Dundálek, Dvořák, Slabý

5. třída

Havlíčkův Brod – Třebíč 14:2

Třetiny: 6:0, 0:0, 8:2

Branky a nahrávky SK HS Třebíč: Kadrnožka, Kadrnožka (Kardoš)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný, Kružik, Přibyl, Kardoš, Mezlík, Škrdlová, Kain, Válek, Kadrnožka, Homola, Mojdl, Hedbávný "C", Vojáček, Budín, Svoboda T.

Hráči Horácké Slavie nestačili na soupeře v Havlíčkově Brodě a prohráli dalším dvouciferným výsledkem. První a třetí třetina byla v režii domácího mužstva. Jen prostřední část hry by se dala hodnotit trochu pozitivněji.