Výsledky žákovských týmů SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - Žáci třetí až osmé třídy Horácké Slavie měli na programu v minulém týdnu celkem deset zápasů. Tímto ještě jednou apelujeme na vedoucí mužstev, aby výsledky posílali na emailovou adresu j.mokry@centrum.cz nejpozději v průběhu pondělí. Výborným výkonem se prezentoval brankář sedmé třídy Adam Nováček, jenž po dobu nemoci zaskakuje v brance osmáků, kterým pomohl k plnému bodovému zisku.

Sestava: Kružík - Homola, Mojdl, Škrdlová, Kardoš, Jelínek, Doležal, Vlk

Třebíč A - Velké Meziřičí A 10:1 (3:0, 4:0, 3:1)
Branky a nahrávky: Pelikán 4, Jelínek 2, Homola 2, Svoboda D. 2

Sestava: Dobrovolný - Doležal, Mojdl, Škrdlová, Jelínek, Svoboda D, Pelikán

Třebíč B – Velké Meziřičí B 3:5 (1:0, 1:1, 1:4)
Branky SK HS Třebíč: Vlk 2, Palát

Sestava: Vlna - Vlk, Marek, Krištof, Svoboda A, Svobodová K, Svoboda P, Němec, Palát

4. třída

Žďár-Třebíč 12:6 (4:1, 3:3, 5:2)
Branky SK HS Třebíč: Bartes 3, Dvořák 2, Kain asistence: Mojdl 3, Kardoš, Bartes

Sestava: Kružík -Kardoš, Jelínek, Škrdlová, Mezlík, Bartes, Kain, Dvořák, Mojdl, Homola, Hedbávný, Vojáček

Třebíč – Velké Meziřičí 6:6 (1:3, 3:3, 2:0)
Branky SK HS Třebíč: Caha 2, Dvořák 2, Hedbávný, Bartes asistence: Dvořák

Sestava: Kružík - Dobrovolný - Škrdlová, Jelínek, Mezlík, Pelikán, Svoboda T, Vojáček, Bartes, Mojdl, Dvořák, Kadrnožka, Caha, Kain, Svoboda D, Homola, Hedbávný, Ibehej

5. třída

SK Horácká Slavia Třebíč – Šumperk 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
Branka HS: Bednář

Sestava: Doležal, Kružík, Svoboda, Pelikán, Kardoš, Říha Nejedlý, Caha, Dvořák, Kadrnožka, Bednář, Bartes, Přibyl, Kučera,

Uherské Hradiště - SK Horácká Slavia Třebíč 0:8 (0:2, 0:2, 0:4)
Branky HS: Bednář, Nejedlý (Caha), Bednář, Dvořák (Bednář), Caha (Kadrnožka), Bednář, Bednář (Říha), Dvořák (Přibyl)

Sestava: Doležal, Kružík Svoboda, Přibyl, Kardoš, Říha Nejedlý, Caha, Dvořák, Kadrnožka, Bednář, Bartes, Kain

Poprvé v letošním ročníku měli třebíčští páťáci možnost poměřit síly se soupeřem, který má podobný věkový průměr, jako oni. První polovinu utkání byli aktivnější hosté, díky čemuž si vybudovali čtyřbrankový náskok. Poté přišlo jakési sebeuspokojení a naši hráči dopřávali dostatek prostoru domácím ke kombinacím, které naštěstí neskončily gólem. V závěrečné třetině dalšími čtyřmi góly potvrdili své první vítězství v letošní sezóně.

6. třída

SK Horácká Slavia Třebíč – Šumperk 6:2 (3:0, 0:1, 3:1)

Branky a nahrávky: Slabý (Ferda), Svoboda (Ferda), Ferda (Erat), Svoboda (Ferda), Ferda, Komárek (Svoboda).

Sestava: Loubal - Trnka, Strnad, Erat, Sysel, Valík - Slabý, Novák, Ferda, Pokorný, Březka, Mlynář, Komárek, Svoboda.

První třetina co do počtu střel na bránu a v bruslení vyrovnaná, na skóre však vyzněla lépe pro domácí. Do druhé třetiny jsme nastoupili dost vlažně, přestali jsme bruslit, hra neměla nápad. Teprve až po důrazné domluvě se naše hra slávistů zlepšila.

Uherské Hradiště - SK Horácká Slavia Třebíč 4:11 (0:4, 3:2, 1:5)

Branky a nahrávky: Březka (Mlynář), Mlynář, Komárek (Mlynář), Ferda (Pokorný), Mlynář (Březka), Slabý (Ferda), Novák (Ferda), Ferda (Valík), Slabý, Novák (Ferda), Březka (Mlynář).

Sestava: Loubal, Šoustal - Trnka, Strnad, Erat, Sysel, Valík - Slabý, Novák, Ferda, Pokorný, Březka, Mlynář, Komárek.

Již při pohledu na některé urostlé uherskohradišťské hráče bylo zřejmé, že utkání bude patřit k těm fyzicky náročnějším, což také průběh utkání potvrdil. Od prvních okamžiků úvodní třetiny byl k vidění oboustranně rychlý hokej s velkým množstvím střel na bránu. Tento styl hry nám nedělal problémy a po první třetině byl na ukazateli skóre stav 0:4 ve prospěch Třebíče. Od druhé třetiny soupeř přidal viditelně na tvrdosti, ale ani tento způsob hry mu nepřinesl úspěch. Hosté se s touto hrou dokázali vyrovnat a navíc v poslední třetině přidali pět gólů. Kaňkou za tímto utkáním bylo nesportovní chování některých Hradišťanů, kteří neunesli porážku a místo závěrečného podání rukou chtěli vyvolat šarvátku. Slávistům patří tentokrát pochvala za to, že se dokázali vyrovnat s tvrdostí soupeře a nedovolili mu obrat v utkání.

7.třída

Šumperk – SK Horácká Slavia Třebíč 6:4 0:1, 4:3, 2:0

Branky a nahrávky SK HS Třebíč: 9. Urban (Tůma), 21. Caha (Matov), 29. Kajnar (Caha), 38. Paliga (Samuel).

Sestava: Brož - Wasserbauer, Hort, Šimka, Kabelka, A.Dobeš - Caha, Matov, Válal - Urban, Kajnar, Tůma - Samuel, Paroulek, Paliga

Až do poloviny utkání měli třebíčští utkání pod kontrolou. Neproměněné trestné střílení a neuznaná branka je natolik vyvedli z míry, že veškerou iniciativu přenechali domácím hráčům. Ti zvýšenou bojovností dokázali otočit nepříznivý stav, a proto se sedmáci vrací do Třebíče bez bodů.

SK Horácká Slavia Třebíč - Uherské Hradiště 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)

Branky HS Třebíč: 8. Kajnar, 22. Matov (Tůma), 23. Urban (Caha), 36. Kajnar (Hort), 51. Caha (Kajnar, Urban), 56. Wasserbauer

Sestava: Brož - Wasserbauer, Hort, Šimka, Kabelka, A.Dobeš - Caha, Kajnar, Urban - Tůma, Matov, Samuel - Válal, Paroulek, Paliga

Domácí hráči nastoupili do utkání s velkou chutí odčinit středeční nepodařený zápas. Po celé utkání byli Třebíčští lepším týmem, dobrou kombinační hrou přehrávali svého soupeře, jehož ojedinělé nebezpečné šance s přehledem chytající domácí brankář likvidoval.

8. třída

HC Šumperk - SK Horácká Slavia 1:4 (1:2, 0:2, 0:0)

Branky HS Třebíč: Bartůněk, Tůma (Burián), Bartůněk, Pyrochta

Vyloučení: 4:8 + Jirák 10

Sestava: Nováček – Pyrochta, Obůrka – Štveráček, Veškrna – Fortelný, Dobeš- Dobeš Vl.- Ondráček, Mejzlík, Jirák- Bartůněk, Balík, Všetečka- Jahoda, Tůma, Burian

V utkání, které se hrálo v Uničově, se dostali domácí do vedení již v páté sekundě. To však bylo z jejich strany vše a branky dával pouze hostující tým. S přibývajícím časem se domácí uchýlili k surovým faulů, které rozhodčí netrestali.

SK Horácká Slavia – Uherské Hradiště 9:4 (4:0, 3:3, 2:1)

Branky HS Třebíč: Juráň (Všetečka), Bartůněk (Mejzlík), Tůma (Ondráček), Bartůněk (Juráň), Tůma (Mejzlík), Všetečka, Bartůněk,Bartůněk (Všetečka), Juráň (Ondráček)
Vyloučení: 5:4

Sestava: Nováček – Obůrka, Dobeš – Veškrna, Štveráček – Fortelný, Hodek - Ondráček, Mejzlík, Tůma - Bartůněk, Juráň, Všetečka- Jahoda, Dobeš Vl.

V úvodní třetině si domácí mužstvo vypracovalo rozhodující náskok a dále jen kontrolovalo průběh zápasu, který hosté zdramatizovali třemi góly ve druhé třetině. Domácí opět podržel dobrým výkonem brankář Adam Nováček, který hájí svatyni 8. třídy po dobu nemoci obou osmáckých gólmanů.