Výsledky žákovských týmů SK Horácká Slavia Třebíč

T ř e b í č - Víkendové zápasy žáků Horácké Slavie tentokrát nemohly být odehrány v plném počtu, protože sedmá a osmá třída musela pro nemoc brankářů svá utkání s Kometou HK přeložit. Nedařilo se páťákům, kteří Brňanům doma podlehli vysoko 0:5. Ani šestá třída nedokázala bodovat, když se její hráči o body připravili vlastně sami nedobrým nástupem do utkání. Dvě branky šesťáků vsítil Tomáš Mlynář.

Branky: Nejedlý 3

Sestava: Kružík, Dobrovolný - Kardoš, Přibyl, Nejedlý, Caha, Kain, Jelinek, Škrdlová, Hedbavný, Mojdl, Homola, Svoboda D., Mezlík, Ibehej, Vojáček, Doležal, Svoboda T.

5. třída

Třebíč - Kometa Úvoz - 0 : 5
(0:1),(0:3),(0:1)

Sestava: Doležal, Kružík, Dobrovolná, Svoboda, Kardoš, Říha, Pelikán, Nejedlý, Caha, Dvořák, Kučera, Bartes,Přibyl, Kain

Páťáci měli možnost před domácím publikem potvrdit zlepšující se formu z Uherského Hradiště. Bohužel do utkání s Kometou vstoupili velmi vlažně a nastavený trend přes snahu trenérů udrželi po celé utkání. Naproti tomu hosté od úvodu bruslili a hráli s chutí. Třebíčšťí nedokázali v průběhu celého utkání vážněji ohrozit branku hostí a nebýt brankáře domácích mohlo utkání skončit i výraznějším rozdílem.

6. třída

Třebíč – Kometa Úvoz 3 : 4
(0:4, 1:0, 2:0)

Branky a asistence: Mlynář, Ferda, Mlynář (Ferda).

Sestava: Loubal, Šoustal - Trnka, Šárka, Erat, Sysel, Valík - Pokorný, Novák, Ferda, Bednář, Březka, Mlynář, Procházka.

Vstup do tohoto zápasu se slávistům nevydařil. Nedokázali se koncentrovat na hru a zbytečně se nechali vylučovat, čehož soupeř dokonale využil a první tři branky vstřelil v početní převaze. Další branku mladí Horáci obdrželi v 19. minutě a po první třetině odcházeli do šaten za stavu 0:4. Hned v úvodu druhé třetiny pak soupeři nabídli přesilovku 5 na 3. Toto oslabení však nejen úspěšně ubránili, ale navíc v něm dokázal skórovat. Od tohoto okamžiku se hra Třebíčských zlepšila, ale na obrat v utkání to už nestačilo.